03-07-2017 Three Days Grace (CAN)

Rada7.ee
15-04-2017
kell 23:09
Kes:
Three Days Grace
Kus:
Pirita Klooster, Tallinn
Millal:
03-07-2017
Lisainfo:
Kanada rokkbänd Three Days Grace esineb 3. juulil Sunset Festivali raames Tallinnas, imekaunis Pirita Kloostris.

Three Days Grace on Kanada rokkbänd, mis alustas tegevust aastal 1997 ning on viimase neljateistkümne aasta vältel välja andnud viis täispikka albumit - Three Days Grace (2003), One-X (2006), Life Starts Now (2009), Transit Of Venus (2012) and Human (2015). Esimesed kolm jõudsid USAs ja Kanadas kuld, plaatina ning topeltplaatina staatusesse. Mitmed bändi singlid on jõudnud Billboard Alternative edetabeli tippu, neist tuntuim “I Hate Everything About You” tõi juba demoversioonina bändile plaadilepingu Jive Records’iga. Three Days Grace on müünud üle kuue miljoni albumi kogu maailmas ning valitud 2007. aastal Billboardi poolt parimaks rokkbändiks.

Sunset Festivali näol on tegemist üsna ebatraditsioonilise festivalikontseptsiooniga Baltikumis. Nimelt koosneb festival mitmest ühepäevasest muusikasündmusest suveperioodil kõigis kolmes riigis ning iga päeva peaesinejaks on üks maailmaklassi artist, keda toetavad mitmed Baltikumi esinejad. Sunset Festivali raames annab Tallinnas, Lauluväljaku Mere alal 14. augustil kontserdi ka The xx.

Three Days Grace’i 3. juuli kontserdi piletid on nüüd müügil Piletilevis, hinnaga alates €25.

Vaata ja kuula:
Three Days Grace – I Hate Everything About You https://youtu.be/d8ekz_CSBVg
Three Days Grace – Never Too Late https://youtu.be/lL2ZwXj1tXM
Three Days Grace – Pain https://youtu.be/Ud4HuAzHEUc

Osta pilet: http://bit.ly/2nSZV14

Liitu kontserdiga Facebookis: https://www.facebook.com/events/1293440554026413
Kes tulevad?
ozzzy
16-04-2017
kell 15:56

y hea uudis.

krissirge
17-04-2017
kell 10:18

Pilet olemas!
Kahju küll, et Gontier'iga ei näe, aga Human oli täitsa hea album sellegipoolest.

Rada7.ee
04-06-2017
kell 16:27

Piletimäng: Sunset Festival, Three Days Grace (CAN)


Sunset Festivali näol on tegemist üsna ebatraditsioonilise festivalikontseptsiooniga Baltikumis. Nimelt koosneb festival mitmest ühepäevasest muusikasündmusest suveperioodil kõigis kolmes riigis ning iga päeva peaesinejaks on üks maailmaklassi artist, keda toetavad mitmed Baltikumi esinejad. Imekaunis Pirita kloostris annab festivali raames 3. juulil kontserdi Kanada rokkbänd Three Days Grace.

Suurejoonelisele kontserdile on radaseitsmel hea meel jagada ka 2x2 priipääset. Märgi allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Võitjad kuulutame välja nädal enne kontserti, 26. juunil.

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
26-06-2017
kell 14:18

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutusid võitjateks:

* andrus k...
* Kadri E...

Rada7.ee
28-06-2017
kell 18:19

Three Days Grace’i soojendavad Tallinnas A Crime Called ja Psychiatric Ward

A Crime CalledA Crime Called
Juba esmaspäeval annab Pirita Kloostris kontserdi Kanada rokkbänd Three Days Grace. Külalisesinejatena astuvad lavale A Crime Called ja kodumaine Psychiatric Ward.

Esmaspäeval, 3. juulil, leiab Pirita Kloostris aset tõeline rokiõhtu, mille peaesinejaks on Kanada rokkbänd Three Days Grace. Külalisesinejatena astuvad üles Itaaliast pärit, aga USAs resideeruv bänd A Crime Called ning kodumaine Psychiatric Ward.

“Oleme alati tahtnud Pirita Kloostris esineda,” sõnab Psychiatric Ward’i solist Kristjan Rabi. “Selle paiga juures on midagi väga müstilist. Kasutame head võimalust ja salvestame kontserdil ka materjali meie värskeima singli “Killing time” muusikavideo jaoks,” lisab ta.

Three Days Grace on Kanada rokkbänd, mis alustas tegevust aastal 1997 ning on viimase neljateistkümne aasta vältel välja andnud viis täispikka albumit. Mitmed bändi singlid on jõudnud Billboard Alternative edetabeli tippu, neist tuntuim “I Hate Everything About You” tõi juba demoversioonina bändile plaadilepingu Jive Records’iga.

Sunset Festivali näol on tegemist üsna ebatraditsioonilise festivalikontseptsiooniga Baltikumis. Festival koosneb mitmest ühepäevasest muusikasündmusest suveperioodil kõigis kolmes riigis ning iga päeva peaesinejaks on üks maailmaklassi artist, keda toetavad mitmed Baltikumi esinejad. Sunset Festivali raames annavad Tallinnas kontserdid ka The Naked and Famous (8. augustil Rock Cafes) ja The xx (14. augustil Tallinna Lauluväljaku Mere alal).

Ajakava 3. juulil Pirita Kloostris:
18.30 uksed
19.45 Psychiatric Ward
20.30 A Crime Called
21.30 Three Days Grace

Vaata ja kuula:
Psychiatric Ward – Drink N Drive https://youtu.be/3UesmMN49AM
A Crime Called – Out of flow https://youtu.be/rV__Bva0ZvU
Three Days Grace – I Hate Everything About You https://youtu.be/d8ekz_CSBVg
Three Days Grace – Never Too Late https://youtu.be/lL2ZwXj1tXM
Three Days Grace – Pain https://youtu.be/Ud4HuAzHEUc

Osta pilet: http://bit.ly/2nSZV14