Kuula: Estoner - "Tahm"

10-03-2017 Henri Hütt "Intered" debüütalbumi esitlus

Kes:
Henri Hütt
Keshob
SU—MU
Compound Minerals
Gee
Out-Or
Tencu
Kus:
MIMStuudio, Tallinn
Millal:
10-03-2017
Lisainfo:
Henri Hütt "Intered" debüütalbumi esitlus. Kaasa teevad KESHOB, SU—MU, Compound Minerals, Gee, Out-Or ja Tencu. Visuaalselt toetab Taavet.

INTERED

Kui lähedale saab minna, kui on vaataja ja vaatemäng (ning nendevahelisus)? Kui sisse saab suumida, kui on ootused ja reaalsus ning nendevahelisus? Kui täpselt saab tabada, kui on õiged ja veel õigemad hetked? Või kuidas eristada piiri valguse ja pimeduse vahel? See tabamatu vahelisus on kui pimedus kahe majakasähvatuse vahel. Vahemik kellatiksust kellatiksuni. Tühi vahepealsus kui tühjus sündmuste vahel, mille tunnistajateks koos oleme. Kui ära saab eksida, kui on ruum ja mõni teine ruum ning nendevahelisus? Seisak ajas võimaldab olla koos.Henri Hütt on (etendus)kunstnik, kes tantsib peamiselt techno saatel. Suutis enne poppi “mittemiski”-buumi sõnastada välja vahemaad hoidva kunstniku-positsiooni, mis tegeleb eelkõige “mitte”-pooluste eksootikaga. Edevus ja ambitsioon sunnivad teda üha jõulisemalt unistuste suunas liikuma, selleks endale järjest tööd ette kirjutades.

/

Henri Hütt is an artist/performer, who mostly dances to techno music. He formed Distant Artist position before the popular “nothingness”-trend and he deals with the exotics of “not”-polarities. Vanity and ambition force him to move towards his dreams and while doing that, he is also creating work for himself.Henri Hütt webpage: https://henrihytt.wordpress.com
Henri Hütt @ Soundcloud: https://soundcloud.com/henrihytt
Henri Hütt @ Vimeo: https://vimeo.com/henrihytt
Kes tulevad?
Kes käis (1):
lejalgenes
Lisas: Rada7.ee 20-02-2017 kell 10:39
lejalgenes
30-04-2017
kell 11:38

https://www.youtube.com/watch?v=Got82j6PiWM

Music: Henri Hütt + remixers / DJ Mix: Gee / Visuals: Tencu