10-02-2017 Number Ö "Põhupunk" esitlus

Kes:
Number Ö
Hilbert's Problems
Bourbon S
Kus:
FUBAR Rock Club, Tallinn
Millal:
10-02-2017
Palju:
5 EUR
Lisainfo:
10. veebruaril olgu kõik valmis järjekordseks vapustuseks: esitlusele tuleb maailma esimene Eesti akustiline kantri-hip-hop kauamängiv, Number Ö „Põhupunk“! Elusesitusele tuleb terve plaat - tagant ette ja keskelt lõpuni välja. Livele eelneb miit&kriit;, CD-de signeerimine-kustomisatsioon, sodimine (võtke keegi pliiats ka kaasa?) ja seltskondlik õlle libistamine (saab baarist). Lisaks mängivad tantsuks Hilberts Problems (ja baarist saab ikka õlut) ja Bourbon Sugar (... õlut). Tere tulemast 10. veebruari muhedaimale peole, ikka rockiklubis F.U.B.A.R.!

https://www.youtube.com/watch?v=71uxOHYW2xQ
https://www.youtube.com/watch?v=54IsDPJPl5c
https://www.facebook.com/NumberOband/?fref=ts

HILBERT'S PROBLEMS on ülituus-bluus-rockansambel Tallinnast. Bändi argiselt erineva taustaga liikmeid ühendab armastus vanakooli bluusi ja rocki vastu. Koos luuakse ja mängitakse lugusid mis panevad naised rõõmust kiljuma ja mehemürakad jalga tatsuma. Aastal 2014 kokku tulnud Hilbert’s Problems on esinenud... palju! Siiski kahvatus eelmine aasta teiste eest ja ei olnud nädalat kui järjekordsest esinemisest juttu ei tulnud, lisaks andis bänd augustikuus välja tuttuue EP. Bändi repertuaari moodustab suures osas omalooming, pakkudes kuulajale valikut mahedast bluusist kirgikütva rockini välja.

https://soundcloud.com/hilbertsproblemsband
https://www.youtube.com/watch?v=MYaFhhdFSgM
https://www.facebook.com/HilbertsProblemsBand/?fref=ts

BOURBON SUGAR on Tallinnast pärit rock’n’roll blues bänd. Valdavalt omaloomingut mängiv Bourbon Sugar hoolitseb selle eest, et tuimaks ei jääks nii publiku kuulmis- kui ka nägemismeeled. Eesmärgiks vaid üks - üleval hoida rock’n’rolli traditsioon, töödelda seda Bourbon Sugarlikul moel ja pakkuda naudingut kõigile hea muusika austajatele.
https://soundcloud.com/bourbon_sugar/whisky-love
https://soundcloud.com/bourbon_sugar/grigori-rozuk-kings-of-our-time
https://www.facebook.com/BourbonSugar/?fref=ts

Happy & Crappy Hour 17:00-20:00
Uksed 17:00, bändid 22:00
Kes tulevad?
Lisas: Amadeya 06-02-2017 kell 15:22