07-02-2017 Rocktoriin vol.4 [Hooaja algus]

Amadeya
06-02-2017
kell 15:13
Kes:
Kus:
FUBAR Rock Club, Tallinn
Millal:
07-02-2017
Palju:
tasuta
Lisainfo:
Kuulutame sel teisipäeval avatuks esimese hooaja.

Edaspidine plaan:
Iga nädal saavad 10 parimat meeskonda punkte ja hooaja lõpuks (mai lõpp/juuni algus) moodustub paremusjärjestus, kus lisaks karikale, diplomitele ja muudele auhindadele kuulub kõigile ka igavene au ja kuulsus osavõtu eest esimesel hooajal.

Teisipäeviti muutub Fubar kohaks, kus kõik hingelt rokkarid saavad panna proovile oma teadmised ja võistelda rokkmuusika viktoriinis. Fubar on avatud alates 17:00 (piljard, lauajalgpall, õllesoodustused kogu õhtu vältel). Registreerimine algab 20:00, mäng 20:30.

Kui tunned, et tead rokkmuusika kohta liigagi palju ja oled seltskonnas inimene, kellele fraas „oot, seda lugu ma ju tean“ on tavaline, pane tiim kokku ja tule kohale.

Formaat:
Kuni 4-liikmelised meeskonnad.
5 plokki küsimusi, igaühes 5 küsimust.
Parimatele meeskondadele auhinnad baari ja vahel ka bändide poolt.

Tallinna Rocktoriini grupp:
https://www.facebook.com/groups/1765689657090837/
Rocktoriin sai alguse Tartust, kus see on toimunud juba alates aastast 2014.

Mängu korraldavad Kristjan ja Inga.
Kes tulevad?
Rada7.ee
06-02-2017
kell 15:57

FUBAR Rock Club pakub doosi kvaliteetset raskemuusikat

Foto: Johan Hallimäe
FUBAR Rock Club on olnud avatud Tallinna kesklinna südames (Pärnu mnt 19) 3 kuud, korraldanud täpselt 31 kontserti ja toonud publiku ette üle 100 bändi ning artisti Eestist, Soomest, Venemaalt, Rootsist, Norrast, Lätist ja Leedust.

Klubi on avatud iga päev kella viiest õhtul kuni kella seitsmeni hommikul ja rühib visalt suunas olemaks Eesti kõige enam rock- ja metal-kontserte korraldav paik. Peamiselt kohalikele ja välismaistele "underground" rock ning heavy metal bändidele keskenduvast Tallinna uusimast rockiklubist saab hetkel doosi kvaliteetset raskemuusikat iga reedel ja laupäeval. Klubi programmijuht Madis "Mad" Velström on aga optimistlik ja ei näe, et kohalik rockirahvas pelgalt nädalalõppudel samme Fubari poole seab. Tema sõnul on kogunud kiiret populaarsust ka nädalasisesed kontserdid ning teisipäevane rock viktoriin. Seetõttu käib pidev programmi täiendamine, et klubis jätkuks tegevust ka argiõhtutel. Lisaks erinevatele üritustele saab kohapeal aega sisustada piljardi, lauajalgpalli, pinksi, erinevate lauamängude mängimise ja ajakirjadega sirvimisega.

Veebruari kava tuleb väga põnev ja tihe, pakkudes kuulajatele kohalikku ja välismaist kvaliteeti pehmest rockist kuni thrash metali ja hardcore'ni välja. Teiste esinejate seas astuvad Fubari laval veebruaris üles Number Ö ja Hilbert's Problems (10.02), Lauri Kuriks ja Tamur Marjasoo bändiga Kuriks ning uus groove metal jõud Intact (11.02) ning ei saa mainimata jätta "F.U.B.A.R. 666" bändide konkursi finaali 18. veebruaril kus võitja läheb koju täpselt 666 euroga.

Kavast leiab ülevaate siit: https://www.rada7.ee/klubi/fubar-rock-club

pimedu11
07-02-2017
kell 09:16

edu teile!!