Kuula: Estoner - "Tahm"

04-03-2017 Woodscream (RU) - Raudraev - Ulguränd

Kes:
Woodscream (RU)
Raudraev
Ulguränd
Kus:
Rock & Roll, Tartu
Millal:
04-03-2017
Lisainfo:
WOODSCREAM (RU)
- on ilmselt üks Sankt-Peterburi metalskene tuntumaid nimesid. Bändi muusika sulatab endasse kaasaegse metali voolusid ja Euroopa rahvamuusikat, lüürika toetub aga kindlalt keskaegsete legendide süngele atmosfäärile. Woodscream on seni avaldanud kolm singlit ning 2010. aasta kevadel minialbumi „Pentadrama”, mis pälvis hulgaliselt kiidusõnu nii fännidelt kui kriitikutelt üle kogu maailma. 2014. aasta 15. septembril ilmus bändil uus täispikk album „Octastorium”.

https://www.youtube.com/watch?v=kRFMO4gJweo&feature=youtu.be
https://www.facebook.com/woodscreamwww.woodscream.com

RAUDRAEV
- üle lumiste väljade sammuvad viis meest. Relvadeks noodid ja emakeel. Ühine hingamine ja rütm, mis viib hüpnootiliselt inimsoo kannatuste ja katsumuste rajale. Koos seista, mitte langeda ja tugevamana tõusta!
Raudraev on tegutsenud alates 2010. aastast ja viljeleb folk-rock muusikat.
Las lõõmab teras!

https://www.facebook.com/RaudRaev-169156586440387/
https://www.youtube.com/watch?v=wiAYFiI_hfI

ULGURÄND
- on Tartust pärit löögirühm, kelle relvastusse kuuluv muusika kujutab endast heavy ja black metali ebapüha hübriidi. Ennast Ragnarokenrolliks nimetava kvarteti lugude teed ulatuvad kaugete maade ja aegade taha. 2016. aasta sügisel avaldas Ulguränd oma nägemuse ansambel Loitsu loost „Roim Repelis” ning jätkab püsivalt kuulsuse kogumist vaheda kontsertbändina, keda lihtsalt peab nägema.

https://www.youtube.com/watch?v=Eumu4Spq8S4
https://www.facebook.com/Ulgurand/

p. 6€ /4€ klubikaardiga
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 06-02-2017 kell 13:29