04-02-2017 Generaadio III sünnipäev

Kes:
Eschatos (LV)
Howling Sky
DJ Kristi Steel
Myrone
Mütt
Kaspu
Ott Kitt
Kus:
Genialistide klubi, Tartu
Millal:
04-02-2017
Palju:
4/6
Lisainfo:
Hea sõber!

Oled oodatud 4. veebruaril kell 22.00 minu 3. sünnipäevapeole
Genialistide Klubisse. Üles astuvad muusikud ansamblitest Sattiva, Eschatos ja Howling Sky, lisaks hoiavad peo lõbusana mitmed Generaadio DJ-d.

Sattiva on trio heast, halvast ja koledast. Sattivalt tuleb oodata ootamatut. Nad on kolm tüüpi, kes ei taha kastis püsida. Nende esimene live - Gorõ Lana soojendamine - oli toores kahemehe funk-impro. Pärast kolmanda tegelase liitumist on asjad edasi jõudnud doomi, trapi ja jungle’i radadeni. Piirid on selleks, et neid lõhkuda.

Eschatos on eksperimentaalne black metal bänd Riiast, kes on kogunud tuntust oma värvikate kontsertidega. Kollektiiv alustas oma tegevust 2012. aastal ning nad on produtseerinud, salvetanud ja välja andnud kaks albumit: Hierophanies (2013) ja The Grand Noir (2015). Eschatos toob värsket verd black metal žanri, sulatades muusikaks kaose ja meloodia.
https://eschatoslv.bandcamp.com/

Howling Sky toob Pärnust kaasa päikest, jalustrabavat energiat ja samuti oma tuliuue debüütalbumi "MV", millelt kostuvad
laulud panevad kaasa elama ka kõige külmema publiku. Howling Sky on tegutsenud nüüdseks üle kahe aasta, mille käigus on rikutud palju kõrvatrumme, trummipulki ja pensionäride tujusid, kuid bändi hoog ning loomistahe ei näita märkigi vaibumisest.

Plaadimuusikaga kostitavad DJ Kristi Steel (feelgood disco, house & ambient), Myrone (hip-hop ja house), Mütt (techno), Kaspu (tech house) ja Ott Kitt (techno).

Sünnipäevakingi tegemisega ära pead vaeva, võta lihtsalt kaasa rõõmus tuju ja sobivalt sularaha pileti tarvis:
facebooki attendiga kuni südaööni 4€, muidu 6€.

Kohtumiseni!
Sinu Generaadio
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 31-01-2017 kell 20:10