03-08-2017 kuni 05-08-2017 Weekend Festival Baltic

Rada7.ee
30-01-2017
kell 10:01
Kes:
Alan Walker
Alesso
Alex Mattson
Alma
Andres Puusepp
Alok
Armin van Buuren
Bass Modulators
Bombossa Brothers
Brennan Heart
Camo & Krooked
Cartoon
Chase & Status
The Chainsmokers
Cheat Codes
Clean Bandit
Coverk x Byte
deadmau5
Don Diablo
Flux Pavillion
Futuristik
GTA
Jauz
Kristjan Hirmo
Kungs
Macky Gee
Madison Mars
Martin Garrix
Matrix & Futurebound
MHKL
NOËP
Proteus
Púr Múdd
Radical Redemption
Rae Sremmurd
Sub Focus
Syn Cole
Tchami ning Tungevaag & Raaban
Wild Motherfuckers
[Ex] Da Bass
Kus:
Pärnu rand, Pärnu
Millal:
03-08-2017
Lõpp:
05-08-2017
Lisainfo:
http://www.weekendbaltic.com
http://www.facebook.com/weekendbaltic
http://www.instagram.com/weekendbaltic
http://www.twitter.com/weekendbaltic
Kes tulevad?
Rada7.ee
30-01-2017
kell 10:01

Weekend Festival Baltic avalikustas esimeste esinejatena Armin van Buureni, Alesso, Kungsi ja Alan Walkeri

Alan WalkerAlan Walker
3.-5. augustini Pärnu rannas juba kolmandat korda toimuv Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic avalikustas esimeste esinejatena ühe tuntuima DJ-artisti ja tantsumuusika superstaari ning viiel korral DJ Magazine poolt maailma parimaks auhinnatud Armin van Buureni; kõikide peavooluraadiote eetreid looga "Heroes" valitsenud Rootsi päritolu Alesso, keda muuhulgas on Madonna nimetanud kui "järgmine suur täht tantsumuusikas" ning Brit Awardsil looga "Faded" auhinda jahtiva Alan Walkeri.

Lisaks eelnevatele kinnitas festival esinejate hulka ka: looga "This Girl" popmuusikaareenile tõusnud Prantsusmaalt pärit dj ja produtsent Kungs; USA elektroonilise muusika trio Cheat Codes; Hollandi hardstyle'i suurkuju Brennan Heart; Suurbritannia päritolu Sub Focus, Don Diablo plaadifirmaga lepingu allkirjastanud ning Pärnust pärit Madison Mars; festivalikülastajatele juba vägagi tuttav Tungevaag & Raaban ning Macky Gee.

Superfestival Weekend Festival Baltic on tänavu läbi tegemas mõningaid uuendusi. Suurim muudatus puudutab festivaliala, mis juba harjumuspärasele asukohale on liikumas muuli poole. Loomulikult pakub festival ka tänavu külastajaile lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muid atraktsioone, samuti ei puudu välisündmusele omane telkla. Kaunisse Pärnu randa paigaldatakse 3 lava, kus kolme päeva jooksul astub üles ca 60 artisti.

Järgmised esinejad avalikustatakse 13. veebruaril.

Eelregistreerimine festivalipassi ostmiseks soodushinnaga on juba alanud aadressilwww.weekendbaltic.com. Registreerimine annab võimaluse osta eelismüügi käigus perioodil 13.-19.veebruar 3päeva festivalipass soodushinnaga 95 EUR (norm 115 EUR) ning 2päeva festivalipass soodushinnaga 85 EUR (norm 105 EUR). Festivalipiletite avalik müük algab 20. veebruaril.

Rada7.ee
13-03-2017
kell 14:36

Weekend Festival Balticu pileteid on ostetud ka Lõuna-Koreast ja Fidžilt

3.-5. augustini Pärnu rannas toimuva suve suurfestivali Weekend Festival Balticu piletite müük on väldanud peaaegu kuu aega ja festival on teinud natukene statistikat kust regioonidest on festivalile pileteid ostetud. Eksootilisemate kohtadena hakkavad silma Lõuna-Korea, Lõuna-Aafrika, Fidži ja Tšiili.

Lõviosa piletitest (66%) on müüdud Eestisse. Top5 kuuluvad ka Läti, Soome, Leedu ja Inglismaa. Kokku on pileteid ostetud 26 riigist. Eksootilisemate kohtadena on tabelis Lõuna-Korea, Lõuna-Aafrika, Fidži, Tšiili, Hispaania ja Mehhiko.

Weekend Festival Balticu pileti- ja akrediteeringujuht Sandra Perens lausus statistikat vaadates, et tegemist on meeldiva üllatusega. "Me ei ole otseselt suunanud oma marketingitegevusi näiteks Lõuna-Koreasse või Mehhikosse, aga ometigi leiavad inimesed tee Pärnusse festivalile," lausus Perens. "Piletiostmise aktiivsus sellistes riikides näitab ilmekalt, et Eestit tutvustavad väliskülalistele kõige paremini sündmused ise."

Festival on 2017. aasta augustiks kinnitanud järgnevad artistid: Alan Walker, Alesso, Alex Mattson, Alok, Armin van Buuren, Bass Modulators, Brennan Heart, Cheat Codes, Clean Bandit, Deadmau5, Futuristik, Jauz, Kristjan Hirmo, Kungs, Macky Gee, Madison Mars, Martin Garrix, MHKL, NOËP, Proteus, Púr Múdd, Radical Redemption, Rae Sremmurd, Sub Focus, Tchami ning Tungevaag & Raaban. Festivali lõplik esinejatenimistu tehakse teatavaks kevadel.

Rada7.ee
17-03-2017
kell 12:05

Weekend Festival Balticu peaesineja - trio Clean Banditi uus singel “Symphony” feat. Zara Larsson on avaldatudKuula siit: https://lnk.to/CBSymphony

Grace Chatto, Jack Patterson ja Luke Patterson ehk Clean Bandit, on uuel singlil teinud koostööd Rootsi sensatsiooni Zara Larssoniga. Loo on kirjutanud bändi enda liige Jack Patterson ning Ina Wrolsden, Steve Mac ja Ammar Malik ja produtsentideks Jack Patterson koos Mark Ralphiga. “Symphony” sütitab bändi musikaalsuse eepiliseks tantsuhitiks ja loo nimi meenutab sobivalt, et nad on klassikalist muusikat õppinud.

“Symphony” on järg Clean Banditi massiivsele hitile “Rockabye”, kus tegid kaasa Anne-Marie ja Sean Paul. 2016. jõulude ajal oli lugu UK tabelis 1. kohal ja hoidis seda positsiooni lausa 9 nädalat järjest ning oli 22 aasta jooksul kõige kauem Suurbritannia tabeli 1.kohta hoidnud lugu, edestades Wet Wet Wet’i “Love Is All Around’i”! Nüüd UK’s plaatinumiga pärjatud ( üle 1 miljoni müüdud singli) ja üle 1 miljardi striimitud singel oli nomineeritud ka selle aasta Brit Awardsidel: ‘British Single of the Year’ ja ‘British Video’ tiitlile. Enne seda nautis bänd edu oma eelmise suure hitiga “Tears” feat. Louisa Johnson, mida on seni striimitud üle 100 miljoni korra.

Tänu selle aasta Weekend Festival Balticule saame näha eduka trio live showd Pärnus!

Rada7.ee
03-04-2017
kell 10:04

Maailma popmuusika superstaar The Chainsmokers esineb Weekend Festival Balticul


Weekend Festival Baltic kinnitas 3.-5. augustini Pärnu rannas toimuva suve suurfestivali esinejate hulka hetke maailma absoluutse tipu popmuusikas - The Chainsmokers.

Bänd on Grammy ja American Music Awardsi võitja ning nende videot "Closer" on Youtube keskkonnas vaadatud rohkem kui 1,3 miljardit korda. The Chainsmokersi show on tänavuse suve suurim ja aktuaalseim popshow Eestis.

The Chainsmokersi liikmed Andrew Taggart ja Alex Pall segavad oskuslikult indie-, tantsu- ja popmuusikaelemente. Läbilöögisingel "#Selfie" tõusis Billboardi tantsumuusikatabelis kohale number 1 ning seda osteti rohkem kui 10 miljonit koopiat. 2015. aastal andis bänd rohkem kui 300 showd üle maailma, sealhulgas nimekatel festivalidel nagu Lollapalooza, Firefly, Tomorrowland ja Ultra. 2016. aastal ilmunud singel "Closer" hakkas suvel edetabelites ülespoole rühkima ning jõudes kõrgeimale positsioonile, jäi sinna rohkem kui kümneks nädalaks. The Chainsmokersi debüütalbum "Memories... Do Not Open" ilmub 7. aprillil.

Lisaks kinnitas Weekend Festival Baltic 3.-5. augustini toimuva festivali esinejate hulka Don Diablo, GTA, Syn Cole, Wild Motherfuckers, Alma, [Ex] Da Bass, Andres Puusepp ja Bombossa Brothers.

Rada7.ee
07-04-2017
kell 11:51

The Chainsmokersi debüütlabum "Memories...Do Not Open" ilmub täna. Duo esineb Pärnu rannas toimuval Weekend Festivalil.


Albumil on The Chainsmokersi koostööpartneriteks Coldplay, Jhene Aiko, Florida Georgia Line ja teised.

Grammyga auhinnatud Ameerika artist, produtsendi duo The Chainsmokers lasi fännidel otsustada, kas avaldada debüütalbum või mitte. Suure nõudluse ja innuka ootuse tulemusena ilmub sel reedel, 7. aprillil nende esimene plaat “Memories…Do Not Open “.

Kauaoodatud album sisaldab 12 uut lugu, mis on valminud koostöös artistidega nagu Coldplay, Jhene Aiko, Florida Georgia Line, Emily Warren, Louane ja teised. Albumi esimese TOP 10 raadiohiti, plaatinaks sertifitseeritud singli “Paris” ametlikud videod on tänaseks päevaks kogunud enam kui 225 miljonit vaatamist. Teine singel “Something Just Like This” koos Coldplay´ga on sertifitseeritud kullana ning seda on Spotify´s striimitud enam kui 115 miljonit korda.

The Chainsmokers tõestas end 2016 aasta läbimurde artistina enam kui viie miljardi striimiga ning kolme multiplaatina singliga - “Closer” (4x), “Don’t Let Me Down”(4x) ja “Roses” (3x). Kõik lood jõudsid Billboardi Hot 100 esikümnesse ning 2016 aastal hoidiski kõige kauem, lausa 12 nädalat, tabeli esikohta lugu “Closer.” Samuti hoidis “Closer” Billboard POP raadio edetabeli esikohta 10 nädalat ja tantsuedetabeli esikohta 17 nädalat. “Closer” on saadaval EP´l nimega “Collage”. The Chainsmokers maandus lugudega “Closer” ja “Don’t Let Me Down” mitmetesse olulistesse Best of 2016 listidesse väljaannetes nagu The New York Times, Los Angeles Times, Teen Vogue, Entertainment Weekly jm.

THE CHAINSMOKERS:
The Chainsmokers ehk Alex Pall ja Drew Taggart on mitmekülgsete lugudega tõusnud domineerivaks jõuks tänapäeva muusikamaailmas ning tegu on kuumima noore artist/produtsent duoga. The Chainsmokers seob vilunult ühte indie-, progressiivse-, ja popmuusika kõla, täpselt nii, et nende endi lood kui ka remiksid ilustavad listitippe üle kogu maailma. Meeste kiire arengu tulemuseks produtsendi ja laulukirjutana on ilmselgelt möödunud ja alanud aasta suurimad hitid. Möödunud aastal oli The Chainsmokersi nominatsioonide seas kolm Grammy® Awardsi, neli American Music Awardsi, kaks Billboard Music Awardsi, kaks Teen Choice Awardsi ja kaks MTV Video Music Awardsi. Duo andis väljamüüdud kontserte nii peaesinejana kui kui suurtel festivalidel nagu SXSW, Ultra and Coachella lisaks 2016 American Music Awards ja 2016 MTV Video Music Awards.Duo võitis Parima Tantsuloo Grammy.


Albumi “ Memories…Do Not Open” lugude list:
1. The One
2. Break Up Every Night
3. Bloodstream
4. Don’t Say feat Emily Warren
5. Something Just Like This with Coldplay
6. My Type feat Emily Warren
7. It Won’t Kill Ya feat Louane
8. Paris
9. Honest
10. Wake Up Alone feat Jhene Aiko
11. Young
12. Last Day Alive feat Florida Georgia Line

Rada7.ee
15-05-2017
kell 11:03

Weekend Festival Baltic kinnitas esinejate hulka suve ainsa show andva Cartooni


3.-5. augustini Pärnus toimuv suve suurfestival Weekend Festival Baltic kinnitas esinejate hulka kodumaise tantsumuusika lipulaeva Cartoon, kes annab festivali raames ainsa kontserdi sel suvel. Lisaks lisandusid esinejate hulka hiljuti Kultuurikatla lõpuni väljamüünud müünud drum'n'bassi suurkuju Chase & Status, Flux Pavillion ja Matrix & Futurebound Suurbritanniast, Camo & Krooked Austriast ning kodumaine Coverk x Byte.

Cartoon on viimasel ajal andnud väga vähe kontserte ja hoidnud üleüldse madalat profiili. Weekend Festival Balticu raames antakse selle suve ainus show ja bänd on lubanud kostitada publikut nii mõnegi üllatusega. Bändi frontman Joosep Järvesaar lausus, et bänd panustab 100%, et suvine ülesastumine publikule kauaks meelde jääks. "Ootame pingsalt esinemist kodulinnas, Weekend Festivali publik on meid alati väga soojalt vastu võtnud," lausus Järvesaar. "Sellest tuleb Cartooni nö "elulive"".

Eelnevalt on festival 2017. aasta augustiks kinnitanud järgnevad artistid: Alan Walker, Alesso, Alex Mattson, Alma, Andres Puusepp, Alok, Armin van Buuren, Bass Modulators, Bombossa Brothers, Brennan Heart, The Chainsmokers, Cheat Codes, Clean Bandit, deadmau5, Don Diablo, Futuristik, GTA, Jauz, Kristjan Hirmo, Kungs, Macky Gee, Madison Mars, Martin Garrix, MHKL, NOËP, Proteus, Púr Múdd, Radical Redemption, Rae Sremmurd, Sub Focus, Syn Cole, Tchami ning Tungevaag & Raaban, Wild Motherfuckers ja [Ex] Da Bass. Järgmised esinejad saavad teatavaks 22. mail.

Piletid festivalile on müügil www.weekendbaltic.com ning Olerexi tanklates üle Eesti.

Rada7.ee
22-05-2017
kell 10:09

Superstaar Bebe Rexha esineb Weekend Festival Balticul


Augusti alguses toimuv suve suurfestival Weekend Festival Baltic kinnitas esinejate hulka seksika ja kauni superstaari Bebe Rexha, kes on muuhulgas koostööd teinud G-Easy, David Guetta ja Martin Garrixiga. Viimasega koostööst sündis ka miljonite lemmikhitt "In The Name of Love". Lisaks lisandus paljude fännide poolt pikkisilmi oodatud Hollandi dj ja produtsent R3hab; Valentino Khan, kes on korraldajalt muuhulgas soovinud lava taha kahte Godzilla- või sisalikukostüümis daami; Soome tulevikulootus The Second Level ning Stig Rästa uus projekt Kisma.

Rada7.ee
29-05-2017
kell 14:26

Weekend Festival Balticu niigi ülivõimas esinejatenimistu täienes veelgi

Knife PartyKnife Party
Juba niigi võimas Weekend Festival Balticu esinejatenimistu, kuhu kuuluvad popmuusika superstaar The Chainsmokers, maailma plaadikeerutajaga nr 1 Martin Garrixi, viiel korral DJ Magazine poolt parimaks auhinnatud Armin Van Buuren, jätkuvalt edetabeleid trooniv Clean Bandit, Kanada legend Deadmau5, seksikas ja kaunis Bebe Rexha ja paljud teised, sai täna täiendust uute vapustavate esinejatega. Lisandus Austraalia päritolu EDM duo Knife Party ning kõigi hardstyle'i austajate suur lemmik Angerfist.

Lisaks eelmainitutele kinnitas festival esinejate hulka ka Ally x Siger, Epordwerk, Erki Sarapuu, Filatov & Karas, Fox Stevenson, Hot'N Handsome, Kert Klaus, Marc, Marek Talivere, Milwin, Pawl, Pegboard Nerds ja Sven Arusoo.

Rada7.ee
19-06-2017
kell 22:12

Weekend Festival Balticu esinejatenimistu maksab 2,1 miljonit

3.-5. augustini toimuva suve suurfestivali Weekend Festival Balticu esinejatenimistu, kuhu kuuluvad muuhulgas popmuusika superstaar The Chainsmokers, maailma plaadikeerutajaga nr 1 Martin Garrixi, viiel korral DJ Magazine poolt parimaks auhinnatud Armin Van Buuren, jätkuvalt edetabeleid trooniv Clean Bandit, Kanada legend Deadmau5, seksikas ja kaunis Bebe Rexha, maksab kokku 2,1 miljonit eurot.

Weekend Festival Balticu esinejatenimistu on ka tänavu kõige kalleim Baltikumis - eales enne pole ei Eestis ega Baltikumis ühegi festivali lineup maksnud sellist hulka raha. "2017. aasta festival on segu EDM ja popmuusikast - loomulikult ei puudu esinejate hulgast EDM staarid nagu Martin Garrix, Armin van Buuren, Alesso, deadmau5; kuid samas on oma koha leidnud ka väga värsked ja aktuaalsed popartistid The Chainsmokers, Bebe Rexha, Clean Bandit, Rae Sremmurd," lausus festivali manager Henri Lindal. "Weekend Festival Baltic on Põhja-Euroopa suurim rannafestival, mille esinejatele kulub tänavu isegi suurem hulk raha kui möödunud aastal kuna tegemist on veelgi aktuaalseima lineupiga." Lisaks lausus Lindal, et piletimüügitempo on tänavu erakordselt kiire ning liiga kaua mõtlejatele ei pruugi pileteid üleüldse jagudagi.

Piletid festivalile on müügil www.weekendbaltic.com ning Olerexi tanklates üle Eesti.

Rada7.ee
26-07-2017
kell 22:15

Cartooniga koos astuvad Weekendil lavale ka Kristel Aaslaid, Daniel Levi ja Mikk Mäe


3.-5. augustini Pärnus toimuva suurfestivali Weekend Festival Baltic raames annab kodumaine au ja uhkus Cartoon suve ainsa show ja on lubanud sellest teha meeldejääva elamuse kõigi jaoks. Bänd lubab, et nendega astuvad koos lavale Kristel Aaslaid, Daniel Levi ja Mikk Mäe ning nii mõnegi üllatuse jätavad nad hetkel enda teada.

Cartoon on hiljuti hoidnud madalat profiili ja valmistunud hoolega suviseks suuresinemiseks. Bändi frontman Joosep Järvesaar on eelnevalt öelnud, et bänd panustab 100%, et suvine ülesastumine publikule kauaks meelde jääks. "Ootame pingsalt esinemist kodulinnas, Weekend Festivali publik on meid alati väga soojalt vastu võtnud," lausus Järvesaar. "Sellest tuleb Cartooni nö "elulive"".

Koos Cartooniga lavale astuv Daniel Levi ütles, et arvatavasti on 5. augustil Cartooni lava ees rand ainuke koht, kus Pärnus on rohkem rahvast, kui Steffani järjekorras ning tossu ja suitsu rohkem kui Vesuviuse vulkaanis. "Cartooniga esinedes ei tea kunagi, mis juhtuda võib, aga garanteeritud on, et ilmselt keegi hüppab DJ puldi otsast püksid katki," muheleb Levi.

Rada7.ee
07-08-2017
kell 23:09

Weekend Festival Balticut külastas kolmel päeval 75000 inimest

Laupäeva hilistel öötundidel lõppenud Baltikumi suurima festivali Weekend Festival Balticu erinevaid tooteid tarbis ligi 100000 inimest 42 riigist.

Weekend Festival Baltic tõi kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas: avapäeva lõpetanud Armin Van Buuren oli taaskord lummatud pealalavalt avanevast vaatest; täiesti meeliülendava show andis popmuusika superstaar The Chainsmokers ning festivalile pani lõppakordi maailma plaadikeerutajaga nr 1 Martin Garrixi, kes otsustas mängida 20 minutit kauem kui algselt planeeritud. Kokku astus kolmel päeval üles ligi 60 artisti.

Festivali korraldustoimkond tänab väga hea koostöö eest politseid, päästeametit, Pärnu linna ning loomulikult rohkearvulist publikut.

http://www.weekendbaltic.com
http://www.facebook.com/weekendbaltic
http://www.instagram.com/weekendbaltic