Kuula: Abandoned Elysium - "Bloom"

03-08-2017 kuni 05-08-2017 Weekend Festival Baltic

Rada7.ee
30-01-2017
kell 10:01
Kes:
Alan Walker
Alesso
Alex Mattson
Alok
Armin van Buuren
Bass Modulators
Brennan Heart
Cheat Codes
Clean Bandit
Deadmau5
Futuristik
Jauz
Kristjan Hirmo
Kungs
Macky Gee
Madison Mars
Martin Garrix
MHKL
NOËP
Proteus
Púr Múdd
Radical Redemption
Rae Sremmurd
Sub Focus
Tchami
Tungevaag & Raaban
Kus:
Pärnu rand, Pärnu
Millal:
03-08-2017
Lõpp:
05-08-2017
Lisainfo:
http://www.weekendbaltic.com
http://www.facebook.com/weekendbaltic
http://www.instagram.com/weekendbaltic
http://www.twitter.com/weekendbaltic
Kes tulevad?
Rada7.ee
30-01-2017
kell 10:01

Weekend Festival Baltic avalikustas esimeste esinejatena Armin van Buureni, Alesso, Kungsi ja Alan Walkeri

Alan WalkerAlan Walker
3.-5. augustini Pärnu rannas juba kolmandat korda toimuv Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic avalikustas esimeste esinejatena ühe tuntuima DJ-artisti ja tantsumuusika superstaari ning viiel korral DJ Magazine poolt maailma parimaks auhinnatud Armin van Buureni; kõikide peavooluraadiote eetreid looga "Heroes" valitsenud Rootsi päritolu Alesso, keda muuhulgas on Madonna nimetanud kui "järgmine suur täht tantsumuusikas" ning Brit Awardsil looga "Faded" auhinda jahtiva Alan Walkeri.

Lisaks eelnevatele kinnitas festival esinejate hulka ka: looga "This Girl" popmuusikaareenile tõusnud Prantsusmaalt pärit dj ja produtsent Kungs; USA elektroonilise muusika trio Cheat Codes; Hollandi hardstyle'i suurkuju Brennan Heart; Suurbritannia päritolu Sub Focus, Don Diablo plaadifirmaga lepingu allkirjastanud ning Pärnust pärit Madison Mars; festivalikülastajatele juba vägagi tuttav Tungevaag & Raaban ning Macky Gee.

Superfestival Weekend Festival Baltic on tänavu läbi tegemas mõningaid uuendusi. Suurim muudatus puudutab festivaliala, mis juba harjumuspärasele asukohale on liikumas muuli poole. Loomulikult pakub festival ka tänavu külastajaile lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muid atraktsioone, samuti ei puudu välisündmusele omane telkla. Kaunisse Pärnu randa paigaldatakse 3 lava, kus kolme päeva jooksul astub üles ca 60 artisti.

Järgmised esinejad avalikustatakse 13. veebruaril.

Eelregistreerimine festivalipassi ostmiseks soodushinnaga on juba alanud aadressilwww.weekendbaltic.com. Registreerimine annab võimaluse osta eelismüügi käigus perioodil 13.-19.veebruar 3päeva festivalipass soodushinnaga 95 EUR (norm 115 EUR) ning 2päeva festivalipass soodushinnaga 85 EUR (norm 105 EUR). Festivalipiletite avalik müük algab 20. veebruaril.

Rada7.ee
13-03-2017
kell 14:36

Weekend Festival Balticu pileteid on ostetud ka Lõuna-Koreast ja Fidžilt

3.-5. augustini Pärnu rannas toimuva suve suurfestivali Weekend Festival Balticu piletite müük on väldanud peaaegu kuu aega ja festival on teinud natukene statistikat kust regioonidest on festivalile pileteid ostetud. Eksootilisemate kohtadena hakkavad silma Lõuna-Korea, Lõuna-Aafrika, Fidži ja Tšiili.

Lõviosa piletitest (66%) on müüdud Eestisse. Top5 kuuluvad ka Läti, Soome, Leedu ja Inglismaa. Kokku on pileteid ostetud 26 riigist. Eksootilisemate kohtadena on tabelis Lõuna-Korea, Lõuna-Aafrika, Fidži, Tšiili, Hispaania ja Mehhiko.

Weekend Festival Balticu pileti- ja akrediteeringujuht Sandra Perens lausus statistikat vaadates, et tegemist on meeldiva üllatusega. "Me ei ole otseselt suunanud oma marketingitegevusi näiteks Lõuna-Koreasse või Mehhikosse, aga ometigi leiavad inimesed tee Pärnusse festivalile," lausus Perens. "Piletiostmise aktiivsus sellistes riikides näitab ilmekalt, et Eestit tutvustavad väliskülalistele kõige paremini sündmused ise."

Festival on 2017. aasta augustiks kinnitanud järgnevad artistid: Alan Walker, Alesso, Alex Mattson, Alok, Armin van Buuren, Bass Modulators, Brennan Heart, Cheat Codes, Clean Bandit, Deadmau5, Futuristik, Jauz, Kristjan Hirmo, Kungs, Macky Gee, Madison Mars, Martin Garrix, MHKL, NOËP, Proteus, Púr Múdd, Radical Redemption, Rae Sremmurd, Sub Focus, Tchami ning Tungevaag & Raaban. Festivali lõplik esinejatenimistu tehakse teatavaks kevadel.

Rada7.ee
17-03-2017
kell 12:05

Weekend Festival Balticu peaesineja - trio Clean Banditi uus singel “Symphony” feat. Zara Larsson on avaldatudKuula siit: https://lnk.to/CBSymphony

Grace Chatto, Jack Patterson ja Luke Patterson ehk Clean Bandit, on uuel singlil teinud koostööd Rootsi sensatsiooni Zara Larssoniga. Loo on kirjutanud bändi enda liige Jack Patterson ning Ina Wrolsden, Steve Mac ja Ammar Malik ja produtsentideks Jack Patterson koos Mark Ralphiga. “Symphony” sütitab bändi musikaalsuse eepiliseks tantsuhitiks ja loo nimi meenutab sobivalt, et nad on klassikalist muusikat õppinud.

“Symphony” on järg Clean Banditi massiivsele hitile “Rockabye”, kus tegid kaasa Anne-Marie ja Sean Paul. 2016. jõulude ajal oli lugu UK tabelis 1. kohal ja hoidis seda positsiooni lausa 9 nädalat järjest ning oli 22 aasta jooksul kõige kauem Suurbritannia tabeli 1.kohta hoidnud lugu, edestades Wet Wet Wet’i “Love Is All Around’i”! Nüüd UK’s plaatinumiga pärjatud ( üle 1 miljoni müüdud singli) ja üle 1 miljardi striimitud singel oli nomineeritud ka selle aasta Brit Awardsidel: ‘British Single of the Year’ ja ‘British Video’ tiitlile. Enne seda nautis bänd edu oma eelmise suure hitiga “Tears” feat. Louisa Johnson, mida on seni striimitud üle 100 miljoni korra.

Tänu selle aasta Weekend Festival Balticule saame näha eduka trio live showd Pärnus!