29-06-2017 kuni 01-07-2017 Into The Valley 2017

FanAttic
30-12-2016
kell 02:51
Kes:
Abelle
Afriqua
Andrey Zots

Anna Hanna

Answer Code Request
Antal

Anthea

Avalon Emerson
Axel Boman

Bella Sarris

Bjarki
Black Madonna

Cassy

Cobblestone Jazz (live)
Craig Richards

Dana Ruh
Dasha Redkina

Dixon

Dj Stingray

Dyed Soundorom
Eli Verveine
Ellen Vene
Emma Valtonen
Fernando Costantini
Francesco del Garda
Function

George FitzGerald
Haidl & Lindstrøm
Helena Hauff

Hessle Audio (Ufo/Pearson/Pangaea)
Honey Dijon

Hunee

Janina

Jeff Mills

Jennifer Cardini
Kask
Katerina

Kerri Chandler

Kim Ann Foxman

KiNK featuring Rachel Row (live)
Maayan Nidam

Marcel Dettmann

Margaret Dygas

Midland

Momo Trosman

Nastia

Nikolajev
Nina Kraviz

Olga Korol

Oshana (live)
Praslesh

Rebolledo

Recondite (live)

Regis

Renaat R&S

Rhadoo

Ricardo Villalobos

Rødhåd
Sailor & I (live)
Saoirse
Sassy J

Scuba
Sonja Moonear
Stockholm Murder Girls

Vlada
Ø [Phase] (live)
Kus:
Rummu karjäär, Rummu
Millal:
29-06-2017
Lõpp:
01-07-2017
Palju:
150
Lisainfo:
http://www.musicgoesfurther.com/festival/into-the-valley
Kes tulevad?
Rada7.ee
23-03-2017
kell 14:20

Juuni lõpus Rummu karjääris toimuva Into The Valley festivali line-up on täienenud


Rummu karjääris 29. juuni - 1. juuli toimuva Into the Valley festivali line-up täieneb igapäevaselt silmapaistvate muusikute ja DJdega. Mida enam kevadisemaks ilmad muutuvad, seda eksootilisemaks muutub Into the Valley artistide nimistu. Techno ja house’i täielikud tipud lennutatakse kohale, et mängida ühel maailma kõige erilisema festivalidesarja Eesti edition’il mahajäetud karjääris, mida ääristavad voogavad tuhamäed, rustikaalne vangla ja silmatorkavalt ere sinine vesi. 69-st artistist on seni välja hüütud 55, viimastena suurematest nimedest festivali veteran Sonja Moonear ning dubise techno esindaja Rødhåd.

Festivalil on esindatud ka korralik nais-djde armee, teiste seas põhjanaaber Katerina, võrratu Maayan Nidam, Perloni esileedi Margaret Dygas, Prantsuse undergroundi kuninganna Jennifer Cardini, ikooniline Miss Honey Dijon ja loomulikult Nina Kraviz. Festivali peaesineja, Vene päritolu Nina Kraviz on kohalikule publikule hästi tuttav, kuid pole varem veel Eestisse mängima jõudnud. Peakorraldaja Mattias Hedlund lausub, et Nina Kraviz on tema isiklik lemmik ning jättis eelmisel aastal Rootsis Valhallas toimunud festivalil lõpu-set’i tehes igatahes unustamatu mulje.


Rummu on tuntud oma ajaloo poolest - 1930. aastatel asutati sinna Murru vangla ja selle kõrvale paekivi- ning Vasalemma marmorikaevandus. Pärast Nõukogude Liidu lagunemist suleti kaevandus ning põhjaveetase hakkas karjääris kiiresti tõusma. Sinna tekkis säravsinine veekogu, mille põhjast võib endiselt leida mineviku jäänukeid.

2012. aastal suleti ka vangla, mida meenutatakse kui ühte oma aja kõige hullemat kinnipidamisasutust. Ei läinud kaua aega kui matkajad, sukeldujad, fotograafid ja filmitegijad koha ilu märkasid ning Rummu süngest ajaloost hoolimata sealsetetuhamägedele ja sinetavatele veesilmadele uue elu andsid. Ka festivalikorraldajad usuvad, et aeg on küps tähistada selle koha uskumatut ilu ning kirjutada värske ajalugu.

Festivaliala asub 45 km kaugusel Tallinnast. Valida on kahe erineva majutuspaketi vahel: hotellipakett neile, kes soovivad ööbida Tallinnas ning telkimis- ja karavanipakett, kes soovivad veeta ööd festivaliala läheduses. Olemas on ka ööpäevaringne shuttle-buss Tallinna ja festivaliala vahel. Festivali vanuselimiit on 23, kuid müügis on ka limiteeritud koguses “alla 23-aastaste” pileteid.

Piletiinfo: http://musicgoesfurther.com/festival/into-the-valley/page/tickets

Korraldajatest:
Festivali korraldab Stockholist pärit promo-grupp Music Goes Further. Nende korraldada on veel kaks festivali - Into the Factory (Rootsis) ja Into the Castle (Lõuna-Aafrika Vabariigis). Kokku leiab järgneva 3 aasta jooksul aset 6 uut festivali. Festivalikogemuse võtmesõnadeks on unikaalsed asukohad, hea elektrooniline muusika, teedrajav tehnoloogia, innovaatiline kunstiprogramm, gurmeeelamused ja sotsiaalne võrdsus.

Rada7.ee
01-06-2017
kell 10:03

Juba kuu aja pärast toimuval festivalil “Into the Valley” astub paljude teiste seas üles ka Berliini üks melanhoolsema ja meditatiivsema kõlaga techno artiste Recondite, kelle käekirja on nimetatud oma teatava sünguse tõttu pilavalt ka “roimar-technoks” ja “John Carpenter house’iks”.

Loe: "Intervjuu: saladuslik Recondite Baierimaalt esineb festivalil Into The Valley"

ivo
01-06-2017
kell 12:43

Ajakava ka olemas: http://www.musicgoesfurther.com/festival/into-the-valley/time-schedule

Rada7.ee
12-06-2017
kell 09:08

Into the Valley toimub juba juuni viimasel nädalavahetusel Rummul! Püüdsime kinni ühe korraldaja selle põneva festivali tiimist ning rääkisime pikalt skenest, festivali Eestisse kolimisest, nende tiimist ja festivalist endast.

Mina korraldan: Ivar Forstadius, Into the Valley festival

Rada7.ee
12-06-2017
kell 14:52

NB! Kuni 23. juunini piletid siit 20% soodsamad: http://ej.uz/IntoTheValley

Rada7.ee
13-06-2017
kell 10:04

Piletimäng: Into the Valley festival


„Into the Valley” on house ja techno festival, mis kogus kaks aastat hoogu Rootsis, Dalhallas ning nüüd laiendab jõudsalt geograafilist haaret klubiüritustega üle Euroopa ning festivalidega „Into the Factory” Rootsis ja „Into the Castle” Lõuna-Aafrika Vabariigis.

Eesti technosõprade suureks rõõmuks on „Into the Valley” ise kolinud Dalhallast Rummule, sinnasamma endise veidi hirmuäratava vangla territooriumile tuhamägede juurde, kus nüüdseks on juba priske ports muusikavideosid filmitud, mida armastavad väga sukeldujad ning on ka niisama käidud oma erakordsuses paljude poolt uurimas. Festivali esinejate nimekirjas on nii skene tippnimed kui uued ja ägedad, kokku 69 esinejat.

Muljetavaldavale uuele festivalile on radaseitsmel hea meel jagada ka kaks priipääset, üks festivalipass mõlemale võitjale. Märgi allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Võitjad kuulutame välja 20. juunil.

Kes loosiõnnele lootma jääda ei taha, siis kuni 23. juunini on piletid siit 20% soodsamad: http://ej.uz/IntoTheValley

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
20-06-2017
kell 14:22

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutusid võitjateks:

* Jelizaveta V...
* Karin B... G...

IndrekMi
27-06-2017
kell 18:07

Müün kahte 3-päevast piletit Into The Valley festivalile hinnaga 275eurot.
Võrdluseks - näiteks festicket.com lehel on kahe pileti hind hetkel 352eurot.

Kui huvi, siis kirjuta i.migur@gmail.com.

ivo
27-06-2017
kell 19:31

Festivalipilet ehk 3-päeva pilet maksab festivali kodulehel 159eurot: http://www.musicgoesfurther.com/festival/into-the-valley/page/tickets

IndrekMi
27-06-2017
kell 19:47

Hmm, vaatasin algselt festicket.com-is ja seal tuli koos bookingtasuga kokku 352eur. musicgoesfurther.com-is tõesti veidi odavam, 318 + service fee 14.32 = 332.32eur

Ehk siis minu pakkumine ametlikust hinnast soodsam 57eurot. Võib ka loomulikult tingida.

ivo
27-06-2017
kell 20:14

Kahte. Jajah. Ma ei oska lugeda.

ivo
28-06-2017
kell 13:50

Soovitused programmist: https://www.rada7.ee/artikkel/95529/Into-the-Valley-soovitused-programmist

ivo
28-06-2017
kell 13:51

Ooo, enne festivali veel draamat ka:

https://www.facebook.com/meeskond/posts/1504271659593652

Festivali „Into The Valley“ turvapartner ei ole Meeskond Security OÜ

Homme 29. Juunil, Rummu karjääris, algava muusikafestivali „Into The Valley“, turvapartner ei ole Meeskond Security OÜ. Festivali rootslastest korraldajad ei täitnud omapoolseid kohustusi oma koostööpartneri ees. Kinni pole peetud maksetingimustest ega muudest kokkulepetest. Sellest tulenevalt lõpetas Meeskond Security OÜ festivali korraldajatega koostöö ja ei osuta festivalil turvateenust.

29.06-01.07.2017 toimub Rummu karjääris elektroonilise tantsumuusika festival Into the Valley. Festivali korraldajad alustasid meiega läbirääkimisi koostöö osas mai kuus. Meeskond Security OÜ aitas neil ürituse kooskõlastada, koostades vajalikud skeemid ja joonised, kohtudes ja esindades neid koosolekutel erinevate ametkondadega. Festival sai avaliku ürituse loa ja tööde ning ettevalmistustega liiguti edasi. Kahjuks oli festivaliala korralduses ja kelleaaegades endiselt palju määramatust. Festivali korraldajad lükkasid edasi ka teenuse osutamiseks vajaliku turvalepingu sõlmimist. Festival aga muudkui lähenes ja selliselt ei saanud enam asjad jääda. Korraldajate poolsed prognoosid oodatava publikuarvu suhtes muutusid pidevalt, samuti müüdud piletite arv. Sellise olulise info puudumisel ei saa üritusele mõistlikku ja adekvaatset turvakontseptsiooni koostada. Lõpuks tunnistas festivali korraldaja et, raha teenuse eest maksmiseks pole. Turvaettevõtja jaoks oli nii turvarisk kui ka majanduslik risk liiga suur. Tulenevalt sellest soovitasime korraldajatel, leida endale teine partner kes on nõus koos nendega koos sellele avantüürile minema ja äririski võtma. Meeskond Security lõpetas koostöö ja teavitas korraldajaid ning vastavaid ametkondi sellest et me ei osuta nimetatud üritusel turvateenuseid.

„Sellistel tingimustel oli võimatu koostööd jätkata, kus festivalikorraldaja pole usaldusväärne partner, kokkulepped ei pea ning pole kindlust et, teenuse eest ka tasu makstakse“ lisab Meeskond Security OÜ juhatuse liige Eigo Sõster

IndrekMi
28-06-2017
kell 14:10

Uus soodne pakkumine!
Müüa kaks 3-päeva piletit:
1tk 125eur, 2tk 240eur

kirjuta i.migur@gmail.com

rrrauh
28-06-2017
kell 18:28

Kaks passi müüa!
https://www.ticketswap.com/listing/into-the-valley-2017/1352125/788c1c2510

Rada7.ee
28-06-2017
kell 23:38

Into the Valley festivalil on uus turvameeskond


Täna pärastlõunal teatas turvafirma Meeskond Security OÜ oma otsusest loobuda koostööst Rootsi ettevõttega Music Goes Further. Koostöö lõpetati, sest osapooled ei suutnud leida mõlemat osapoolt rahuldavat kokkulepet. Music Goes Further’i korraldatav festival Into the Valley koostöö katkestamise tõttu siiski toimumata ei jää, kuid festivali turvalisuse eest hoolitseb teine turvaettevõte.

Külastajate jaoks jääb festivalikogemus kõigis aspektides samaks. Juba homme algavale festivalile on leitud professionaalne turvameeskond, kes koostöös kohaliku politseiga teevad viimaseid ettevalmistusi nädalavahetuse suurürituseks.

“Kahjuks ei suutnud me leida ühist keelt esialgse turvafirmaga, kuid oleme edukalt lahendanud selle keeruka olukorra. Oleme väga tänulikud politseile ning Visit Estonia partneritele, kes abistasid meid igakülgselt tänastes läbirääkimistes meie uue partneriga. Loomulikult oleme ka erakordselt tänulikud uuele turvaettevõttele, kes olid valmis astuma tühjaks jäänud positsioonile ning tagama festivali igakülgse õnnestumise,” ütles Mattias Hedlund, Music Goes Further peadirektor.

germz
05-07-2017
kell 22:37

AMAZING!!! Festival.... thaNKyou....x10 000!!!!

FanAttic
06-07-2017
kell 11:16

Keegi pilt ka tegi? Tore oleks, kui oleks.