Kuula: Estoner - "Tahm"

13-06-2014 I Wear* Experiment & Marten Kuningas - Tartu

Kes:
I Wear* Experiment
Marten Kuningas
Kus:
Genialistide klubi, Tartu
Millal:
13-06-2014
Palju:
5€/7€
Lisainfo:
Juunikuus annavad Marten Kuningas ja I Wear* Experiment koos kaks kontserti, et tutvustada oma värskeimat loomingut. Marten esitleb singlit “Tagurpidi vaal”, mis pärineb tema sügisel ilmuvalt albumilt “Praktiline mees”. I Wear* Experiment toob kuulajateni kolmanda EP sarjast “Crickets Empire”.

Pigem erineva muusikataustaga koosseisud on leidnud kaheks kontserdiks ühise keele ning valmistavad ette esinemised, mida on täiustamas võimas lavatehnika ja just esitluskontsertide jaoks loodud valguslahendused.

Marten Kuninga bänd on keskendunud peamiselt uue kauamängiva “Praktiline mees” salvestamisele, kuid tuleb üksikuteks juhtudeks ka juunikuus avalikkuse ette, et esitleda oma teist singlit “Tagurpidi vaal”, mis avalikustatakse kuulajatele mai lõpus. Lisaks sügisel ilmuvale värskele plaadile, on Marten laval uue bändiga, kuhu kuuluvad Peedu Kass kontrabassil, Kristjan Kallas trummidel, kitarri mängib Marteni senine kaasteeline Raul Ojamaa.

I Wear* Experiment ühendab endas avangardistlikku, elektroonilist ja eksperimentaalset popmuusikat. Bänd sai tänavuselt Tallinn Music Week’ilt palju positiivset tagasisidet, teiste hulgas kiitsid neid näiteks sellised tuntud muusikasaidid nagu Louder Than War ja The Line Of Best Fit. “Crickets Empire III” on tugev lõppakord bändi esimesele EP-seeriale ning selles võib igaüks kontserdil ise veenduda.

Tartus, Genialistide klubis piletid esimesel tunnil €5, hiljem €7.

Uksed avatakse 21.00
Kes tulevad?
Lisas: hater 21-05-2014 kell 09:45