10-06-2014 I Wear* Experiment & Marten Kuningas

Kes:
I Wear* Experiment
Marten Kuningas
Kus:
Von Krahli Teater, Tallinn
Millal:
10-06-2014
Palju:
8€/10€
Lisainfo:
Juunikuus annavad Marten Kuningas ja I Wear* Experiment koos kaks kontserti, et tutvustada oma värskeimat loomingut. Marten esitleb singlit “Tagurpidi vaal”, mis pärineb tema sügisel ilmuvalt albumilt “Praktiline mees”. I Wear* Experiment toob kuulajateni kolmanda EP sarjast “Crickets Empire”.

Pigem erineva muusikataustaga koosseisud on leidnud kaheks kontserdiks ühise keele ning valmistavad ette esinemised, mida on täiustamas võimas lavatehnika ja just esitluskontsertide jaoks loodud valguslahendused.

Marten Kuninga bänd on keskendunud peamiselt uue kauamängiva “Praktiline mees” salvestamisele, kuid tuleb üksikuteks juhtudeks ka juunikuus avalikkuse ette, et esitleda oma teist singlit “Tagurpidi vaal”, mis avalikustatakse kuulajatele mai lõpus. Lisaks sügisel ilmuvale värskele plaadile, on Marten laval uue bändiga, kuhu kuuluvad Peedu Kass kontrabassil, Kristjan Kallas trummidel, kitarri mängib Marteni senine kaasteeline Raul Ojamaa.

I Wear* Experiment ühendab endas avangardistlikku, elektroonilist ja eksperimentaalset popmuusikat. Bänd sai tänavuselt Tallinn Music Week’ilt palju positiivset tagasisidet, teiste hulgas kiitsid neid näiteks sellised tuntud muusikasaidid nagu Louder Than War ja The Line Of Best Fit. “Crickets Empire III” on tugev lõppakord bändi esimesele EP-seeriale ning selles võib igaüks kontserdil ise veenduda.

Kontserdid toimuvad 10. juunil Tallinnas, Von Krahli teatris ning 13. juunil Tartus, Genialistide klubis.

Tallinna kontserdi piletid müügil Piletilevis ja Ticketpros. Eelmüügist 8€, uksel 10€.

Uksed avatakse 20.00
Kontsert algab täpselt 21.00
Kes tulevad?
Kes käis (1):
azad
Lisas: hater 21-05-2014 kell 09:41
MC STan B
22-05-2014
kell 22:46

Marten Kuninga bänd esitleb uut singlit „Tagurpidi vaal”Marten Kuninga bänd andis välja teise singli sügisel ilmuvalt plaadilt „Praktiline mees”. Singel „Tagurpidi vaal” sündis koostöös bändi kitarristi Raul Ojamaaga. Loos mängivad veel hinnatud džässitalent Peedu Kass kontrabassil ja üks Eesti tuntumaid trummareid Kristjan Kallas.
„See lugu räägib igatsusest armastuse järele. Me ehitame enda ümber müüre, mille tagant meis valitsevast tunnetedžunglist pääseb vaid õige natuke välja. „Tagurpidi vaal” on inimese sisemine monoloog, mille käigus ta järk-järgult enda seest erinevaid värve leiab,” sõnab üks loo autoreist, Raul Ojamaa.

Singliesitluse kontserdid toimuvad 10. juunil Tallinnas Von Krahli Teatris ja 13. juunil Tartus Genialistide Klubis. Tegemist on ainsa kaaskirjutatud looga Marteni parasjagu salvestamisel olevalt kauamängivalt. „Tagurpidi vaal” pärjati käesoleva aasta aprillis Uno Naissoo nimelise loomingu- ja interpretatsiooni konkursi peaauhinnaga ning seni on avaldatud selle instrumentaalversioon. Marten Kuninga teise plaadi esimeseks singliks oli erootilise muusikavideoga hispaaniakeelne lugu „Te Quiero”.