30-08-2013 Tumeromantika õhtu Rakvere linnuses 2013

Kes:
DANDELION WINE (Austraalia)
PYHÄ KUOLEMA (Soome)
Kus:
Rakvere linnus, Rakvere
Millal:
30-08-2013
Palju:
10/12/15
Lisainfo:
DANDELION WINE (Austraalia)
PYHÄ KUOLEMA (Soome)

Nad on tagasi. Eelmisel suvel Muuga mõisas akustilise kavaga täissaalile esinenud ja publiku südame võitnud Dandelion Wine on tagasi ja lülitab seekord elektri ka sisse.

Tumeromantika õhtu Rakvere linnuses on selle aasta võimsaim ja suurim väli(s)muusikasündmus ning väärikas lõpp kultuurisuvele Rakveres. Võta oma tantsujalg kaasa ja tule kindlasti kohale, ära maha maga!

Õhtut juhib luuletaja, ajakirjanik ja elukunstnik Marko Mägi, kelle lood elust enesest on päästnud nii mõnegi elu ja paljude inimeste päeva.

Piletid 10' / 12 / 15'' EUR tulevad müügile Piletilevi müügikohtades, Piletilevi partnerite juures ja internetis piletilevi.ee alates 1.juulist 2013.
'müügil piiratud aja jooksul
'' kontserdi päeval ja ukselt

Alaealised lubatakse kontserdile üksnes täiskasvanud saatjaga, kuni 12 aastastele isikuttõendava dokumendi alusel sissepääs tasuta.

Tumeromantika õhtu Rakvere linnuse hoovis 30.augustil 2013, uksed kl 19:30, kontsert algab 20:30. Vihmase ilma korral siseruumides.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Dark romantic evening at Rakvere Castle

DANDELION WINE / Australia /
PYHÄ KUOLEMA /Finland/

30 Aug 2013 in the courtyard of Rakvere Castle, Lääne-Virumaa, Estonia

Doors at 19:30, bands at 20:30

Tickets: 10' / 12 / 15 EUR
'on sale for limited time
'' on the concert day and at door

Minors allowed only with adults, free entrance for children under 12 years old.

Tickets available from July 1 at ticket services:
ESTONIA – piletilevi.ee, LATVIA – bilesuserviss.lv, LITHUANIA - bilietupasaulis.lt
HELSINKI – LippuRex (Mannerheimintie 22-24), Kamppi keskus (Narinkka 3)
Worldwide at piletilevi.ee

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Dandelion Wine (Austraalia)
http://www.dandelionwine.com.au/

Dandelion Wine on eeterliku elektro-maailmamuusika bänd, mis asudes Austraalias Melbourne'is, asustab hoopis teistsugust maailma. Maailma, kus sajandid sulanduvad üksteisesse, luues sujuva terviku. Maailma, kus keskaegsed pillid panevad pead kokku elektrooniliste biitidega.
Maailma, kus ingellik vokaal liugleb väändunud kitarride lainete kohal. Maailma, kus õrnad akustilised sosinad on kõrvuti hingemöllu kirglike puhangutega.
Kuid ka kõige intensiivsemates lugudes on selgelt kuulda keskaegseid ja maailmamuusika instrumente, mille kasutamine on bändi kaubamärgiks - dultsimerid ja flöödid helisevad üle toekate analoogsüntide, kogukate biitide ja ekstsentriliste kitarride.
Austraalia duo tavapärast ebakonventsionaalsetest pillide jada täiendavad bell cittern (hiliskeskaegne 12-keeleline mandoliinisarnane pill) ja sansula (Saksa variant Aafrika kalimbast ehk pöidlaklaverist).
Bändil on neli Euroopas ilmunud albumit ja lisaks neile varasemast perioodist kolm ainult Austraalias ilmavalgust näinud CD-d. Viimase kümne aasta jooksul on Dandelion Wine tuuritanud Euroopa risti ja põiki läbi ning esinenud ka Jaapanis ning muidugi koduses Austraalias. Oma tuurikontserditega on nad esinenud nii underground klubides kui ka suurtel maailmamuusika festivalidel, kirikutest metal-muusika festivalideni, teatrisaalidest kogu öö kestvate techno-muusika pidudeni ja isegi psühhiaatriahaiglates Saksamaal ja Austraalias. Dandelion Wine'i tuuride kõrghetkedeks on olnud esinemised festivalidel Wave Gotik Treffen (DE), Menuo Juodaragis (LT), Summer Darkness (NL), Elf Fantasy Fair (NL),
Kunigunda Lunaria (LT), Schloss Burg (DE), Anthinoises (BE), Trolls et Légendes (BE), Les Brumes de Mai (BE) ja Dark
Easter (NL). Eestisse jõuab bänd teistkordselt, eelmisel suvel alustasid nad eksklusiivse akustilise kontserdiga Muuga mõisas omaEuroopa turneed pärast kaheaastast Austraalias paigal olemist.
Dandelion Wine on:
Naomi Henderson : vokaal, flööt, plokkflööt, löökpillid, elektroonika, kitarr, sansula
Nicholas Albanis : kitarrid, Apalatši dultsimer, dultismer, lauto, poogen-psalteerium, bell cittern, mandoliin, bass, löökpillid, vokaal, elektroonika


Pyhä Kuolema (Soome)
http://www.animaarctica.fi/pyhakuolema/

Hingestatud melanhoolset ja romantilist neofolki esitav Soome ühemeheprojekt Pyha Kuolema on Soome neofolkkollektiivide MAA ja Tervahäät kitarristi Mikko Pöyhöneni sooloprojekt. Pyha Kuolema teine kauamängiv näeb ilmavalgust käesoleva aasta septembris, seetõttu tuleb esitusele päris suures osas verivärsket materjali.
Pyhä Kuolema astus üles ka eelmise aasta detsembris neofolk/ dark folk/ industrial muusika festivalil Darkland Fire III.
Kes tulevad?
Kes käis (1):
takashi
Lisas: takashi 23-06-2013 kell 11:48
takashi
23-06-2013
kell 12:19

Facebook event

takashi
02-07-2013
kell 01:02

Ainult sellel nädalal soodsad piletid Piletilevist Tumeromantika õhtule Rakvere linnuses, mis on selle aasta võimsaim ja suurim väli(s)muusikasündmus ning väärikas lõpp kultuurisuvele Rakveres.

Võta oma tantsujalg kaasa ja tule kindlasti kohale, ära maha maga!

Praegu saad 3 piletit sama hinnaga, mis kontsrerdipäeval 2!

Osta pilet soodsalt!

LISAINFO + HANGI PILET!

takashi
22-08-2013
kell 14:19

Lae uus singlilugu tasuta alla!One Of My Friendly Days