14-07-2012 ProgEst 2012

andresroos
10-04-2012
kell 19:57
Kes:
X-Panda
group conFusion
Vonkuusk Bänd
Tolmunud Mesipuu
Kus:
Vana-Veski Puhkemaja, Järvamaa
Millal:
14-07-2012
Palju:
15€
Lisainfo:
”ProgEst 2012”

facebook.com/progest2012

14. Juuli 2012

Vana-Veski puhkemaja


ÜRITUSE VORM JA EESMÄRK

Ürituse vorm: Eraalgatuslik kokkutulek.

Eesmärk: Nautida kaunis looduses progressiivset muusikat.

TOIMUMISE AEG

Laupäev 14. juuli 2012

Territoorium ja saun on avatud 13.juuli kell 17.00 kuni 15.juuli 12.00.

ASUKOHT

Aadress: Puiatu küla, Paide vald, Järvamaa 72612
(Tallinn-Tartu mnt. 73km)
GPS " X: 6546213.4 Y: 589219.6 "
Koduleht:www.vanaveskipuhkemaja.ee

- võrkpalliplats
-looduslik kalapüük
- kiigeplats
- paadisõit
- matkarada Vargamäele
- lähimad ajaloolised vaatamisväärsused : Anna kirik, Purdi ja Eivere mõis
- saunad
- energiapüramiid

KOKKUTULEKU KAVA

LAUPÄEV 14.JUULI 2012

X PANDA

http://www.myspace.com/thesounds#!/xpandaband

X-Panda loomingu stiiliks on progressiivne metal- ja fusion. X-Panda muusika on tõeliseks naudinguks inimestele, kellele meeldib unistada, mõtiskleda ja muusikat tunnetada. Nende muusikat armastavad nii kogenud muusikud kui ka lihtsalt muusikat armastavad inimesed, sest X-Panda looming on täis üllatusi ja tujumuutusi, sounde, kompleksseid rütmikaraktereid, rütmilisi illusioone, jazz-fusioon akordiprogressioone, kurje ja õelaid kitarririffe ning kõige selle vahelt võib leida kangelaslikke filmimuusika meloodiaid, mida saab kaasa laulda.
X-Panda püüab laiendada oma muusikalisi teadmisi ja horisonti luues tehniliselt ja muusikaliselt huvitavamat muusikat, mis neile endile meeldib.
Ansambel sai alguse aprillis 2009, et osaleda omaloomingu konkursil. Asutajaliikmed olid Kaarel Tamra, Risto Virkhausen, Karl-Juhan Laanesaar ja Liis Ring. See konkurss võideti, loo nimeks oli "Linnukesed siristavad". Tagasiside sellisele ebaharjumuspärasele muusikalisele lähenemisele oli äärmiselt positiivne ning see innustas neid edasi ühtse ansamblina. Augustis 2009 liitus X-Pandaga Tamar Nugis, kes vahetas välja Liis Ringi bassil.
X-Panda on võitnud mitmeid konkursse, kaasarvatud Noortebänd 2010, mis on üks kahest suurimast ansamblite konkursist Eestis. X-Panda debüütalbum ´´Flight of Fancy´´ avaldati septembris 2011.

GROUP CONFUSION

Group conFusion on professionaalne, fusionit interpreteeriv kvintett. Bändi soov on võimalikult reaalselt taaselustada muusika, mis kõlas lavadel 70ndatel. Nende repertuaari moodustab tuntud ning vähemtuntud jazzrocki ning proge paladest. Esitatavas kavas on näiteks Frank Zappa, Didier Lockwood, Mahavishnu Orchestra, Uzeb ja paljud teised.
Liis Lutsoja – viiul ; Liina Kuill – klahv ; Kristen Kütner – kitarr ; Villem Rootalu – bass ; Ott Adamson – trummid

VONKUUSK BÄND

Tegu on Kaarel Kuuse poolt kokku pandud kollektiiviga ning "achtung achtung!" - sel korral spetsiaalselt ProgEst 2012 tarvis.
Kollektiivi kooslus jääb esialgu saladuskatte alla. Kaarel Kuusk aga lubab, et see moosipurk saab olema vägagi kirev, mille koostisosad tulevad nii mõnelegi kuulajale üllatusena.
Bänd kammib läbi ja lõhki selle hiliskevade värsket loomingut. Muusika ei ole üldpildis tihti kvadraatne ning raske oleks määratleda ka vormilist struktuuri. Pigem saab seda vaadelda kui kollaaži, mida läbib üks edasiviiv ideeliin.
Kaarel Kuusk sai suure tähelepanu osaliseks ka tänavuse Viljandi Muusikatriaadi raames pälvides nii Jazzkaare eripreemia, parima omaloomingu kui ka publiku lemmiku tiitli. Ühtlasi nimetas Eesti Heliloojate Liidu liige, Klassikaraadio peatoimetaja ja muusikateadlane Tiia Teder teda kui valmis heliloojat.
Kaarli muusikaline maitse on väga varieeruv. Huvitavad kõlavärvid, soundid ning tugev artistlik muusikalise teostuse mõte on need, mis kindlasti võiksid tema maitset iseloomustada. Viimastel päevadel pidavat tema audio-ressiiveril kõlama tihti Medeski, Scofield, Martin & Wood; Jeff Beck; paar küüslauguviilu Emerson Lake & Palmerilt ning loetelu võiks jätkuda veel tunde. Inspiratsiooni ammutab ta eelkõige enda salvestustest: nii vanadest kui ka uutest.

http://www.youtube.com/watch?v=PQ5mjEXbhnY

TOLMUNUD MESIPUU
http://www.myspace.com/tolmunudmesipuu


NB! ESINEJATE NIMEKIRI POLE LÕPLIK ja KORRALDAJAD JÄTAVAD OMALE ÕIGUSE TEHA ESINEJATE NIMEKIRJAS NING AJAKAVAS MUUDATUSI !


KOKKUTULEKU OSAVÕTUTASU

Täiskasvanud 15 €
Tudengid 10 €
Tasumine kohapeal.

ÖÖBIMINE

Telkimisvõimalus kokkutuleku alal.


TOITLUSTUS

Toitlustab Parkali Lokaal!


korraldaja: Andres Roos GSM 50 17 158
Kes tulevad?
andresroos
14-07-2012
kell 16:04

Vonkuusk just lõpetas ning kella viiest lähevad Vana Veski lavalaudu kütma Group conFusion liikmed. Ilm on hea ja kõik on õnnelikud!

PummPumm
14-07-2012
kell 16:26

Oh häda, pean kiirem olema.