07-07-2012 Schilling 2012

ivo
09-04-2012
kell 17:31
Kes:
Prince Rama (USA)
Hayvanlar Alemi (TUR)
Sean Nicholas Savage (Can)
Fenster (USA/DE)
The Retuses (RUS)
Jaan Pehk
Ans. Andur
Marten Kuningas
Väljasõit rohelisse
Mirabilia
Candy Empire
Argo Vals
Kus:
(täpsemat asukohta pole märgitud) Kilingi-Nõmme
Millal:
07-07-2012
Palju:
Esimesed 150 piletit maksavad 15€, kuni 31.05 on piletihinnaks 18€, 01.06-06.07 20€ ja ürituse päeval ostes maksab pilet pilet 25€. Tulihingelisematel fännidel on taaskord võimalus soetada ka 40€ maksev toetajapilet. Kuni 16-aastased (k.a.), pensionärid
Lisainfo:
http://schilling.ee

http://www.facebook.com/schillingfestival
Kes tulevad?
ivo
09-04-2012
kell 17:32

Schilling 2012 kuulutab välja esimesed esinejad

Vabariigi hubasemaid muusikafestivale Schilling toimub sel suvel juba kuuendat korda. Eesti suuruselt 36. linn Kilingi-Nõmme avab traditsiooniliselt juuli esimesel laupäeval oma väravad rohketele sissesõitjatele. Esinema saabub ~10 bändi, sh nii kodu- kui välismaiseid. Publikuks on oodata nii kõige moodsamaid kui ka neid, kes on moest nii maas, et mõjuvad vaat’ et veel moodsamalt. Lisaks tavapäraselt kõrvupaitavale muusikavalikule ning meeldivale atmosfäärile on tänavu eritähelepanu kvaliteetsel toidul – teiste hulgas seab oma potid ja pannid üles populaarne Põhjaka mõisa restoran. Uuendusena ei toimu seekord eraldi järelpidu, vaid festival Suveaias kestab oluliselt kauem.

Lavale astuvad teiste seas:

SEAN NICHOLAS SAVAGE (CAN) - magamistoast klubi- ja festivalilavadele tõusnud Montreali indie-pop-laulja ja laulukirjutaja, keda on võrreldud teiste seas Lee Hazlewood’i, varase Scott Walker’i ja David Bowie’ga ning tituleeritud uueks popi kuningaks.

http://seannicholassavage.bandcamp.com/

HAYVANLAR ALEMI (TUR) – värviküllane Türgi ansambel, mille kaasakiskuvas muusikas kohtuvad psühedeelne rock, Aasia ja Aafrika eksootilised kõlad ning seikluslik lähenemine. Ankara grupil on plaadileping üleilmselt hinnatud Seattle’i leibeliga Sublime Frequencies (Omar Souleyman, Erkin Koray jpt).

http://soundcloud.com/hayvanlaralemi

THE RETUSES (RUS) – noore Moskva poisi Mihhail Rodionovi juhitav seitsmeliikmeline ansambel ei tee saladust, et nende lemmikbänd ja suurim mõjutaja on Beirut. Üllitanud oma esimese albumi “Echo” 2009. aastal ja “Waltz Baltika!” 2011. aastal, on nad nautinud suurt kriitikute poolehoidu ja kujunenud üheks enimnõutud artistiks kõigil Venemaa olulisematel festivalidel.

http://soundcloud.com/the-retuses

VÄLJASÕIT ROHELISSE (EST) - üks kohaliku alternatiivskene esibände, mida on kirjeldatud kui üheduuri-psühhedeeliat rababluusi, surfi ja krautrocki narmaste ning eestikeelsete kajadega. Maikuus ilmub Väljasõit rohelisse debüütplaat, 10-tolline vinüül-EP „Külastus“.
http://valjasoitrohelisse.tumblr.com

http://onesensemusic.bandcamp.com/album/k-lastus-osm007ep

Festivali piletid tulevad müügile Piletilevis esmaspäeval, 9. aprillil.

ivo
17-05-2012
kell 19:28

Kogu programm nüüd avalik ja esimeses postituses olemas :)

ivo
17-05-2012
kell 19:58

Ilusa muusika festival Schilling kuulutas välja kõik esinejad

Ilusa Muusika Festival Schilling, mis toimub 7. juulil juba kuuendat korda Kilingi-Nõmme Suveaias, kuulutab välja kogu programmi. Lisaks varem väljakuulutatud artistidele - Sean Nicholas Savage (CAN), Hayvanlar Alemi (TUR), The Retuses (RUS) ja Väljasõit rohelisse (EE) – astuvad tavapärasest pikema festivalipäeva jooksul üles veel järgmised ansamblid ja sooloesinejad:

PRINCE RAMA (USA) - psühhedeelset muusikat mängiv õdede-duo New Yorgist, kelle plaate on väljastanud Animal Collective'i liikmetele kuuluv Paw Tracks ja L.A. leibel Not Not Fun, mis on koduks ka eesti lo-fi popi kuninganna Maria Minerva'le.

http://www.princerama.bandcamp.com/

FENSTER (USA/DE) - New Yorgis ja Berliinis resideeruv bänd, mis mängib unenäolist popmuusikat. Grupi debüütplaadi “Bones” avaldas selle aasta kevadel respekteeritud Saksa plaadifirma Morr Music.

http://fenster.bandcamp.com

JAAN PEHK (EE) – ainus esineja, kelle jaoks püstitatakse festivalialale oma lava. Türilane Jaan Pehk kasutab tihti esinejanime Orelipoiss, kelle loomingule on iseloomulik humoristlik minimalism.www.myspace.com/orelipoiss

ANS. ANDUR (EE) - Paide indie-rock bänd, kes on tegutsenud muutumatus koosseisus juba 10 aastat. Välja on antud kuus albumit, millest viimane (“Kõverad”) ilmus selle aasta alguses.

http://ansandur.bandcamp.com

MARTEN KUNINGAS (EE) – ansamblitest Leegitsev Sidrun, Kosmofon ja Doktor Normal ning konkursilt “Eesti otsib superstaari” tuttav laulja astub Schillingul üles uue bändi ja kavaga, mis koosneb peagi ilmuva omanimelise debüütalbumi lugudest.
http://soundcloud.com/martenkuningas

MIRABILIA (EE) - legendaarse indie-bändi Dallas liidri Holger Looduse stuudioprojektina 2004.a. alustanud bänd, mis mängib idealistlikku lo-fi poppi, mis on ajapikku muutunud järjest orgaanilisemaks ja ekspressiivsemaks.

http://mirabilia.bandcamp.com/

CANDY EMPIRE (EE) - Opium Flirt'i loomemootor Ervin Trofimov’i värske bänd, kes andis esimesed kontserdid eelmisel sügisel nime all Brooklyn Candy Empire. Nime lühendanud grupp on kasvanud koosseisult ja üllitas kevadel juba rohkelt kiitust pälvinud debüüt-EP.
http://soundcloud.com/candy-empire

ARGO VALS (EE) - kitarrist ja laulukirjutaja, kes on tegev ansamblites Talamak, Animal Drama, Viljandi Guitar Trio ja Rob Findel ning kirjutab ka muusikat filmidele, telesaadetele ja tantsuetendustele. Argo Vals paluti oma muusikaga sisustama viimast Eesti Vabariigi aastapäevaüritust.

http://argovals.bandcamp.com

Foto: Tauno Maarpuu

Schillingu piletid on müügil Piletilevis. Kuni 31.05 on piletihinnaks 18€, 01.06-06.07 20€ ja ürituse päeval ostes maksab pilet pilet 25€. Tulihingelisematel fännidel on taaskord võimalus soetada ka 40€maksev toetajapilet. Kuni 16-aastased (k.a.), pensionärid ja invaliidid saavad festivalile tasuta (dokumendi alusel).

ivo
17-05-2012
kell 20:29

Festivali esinejate väljakuulutamine ja kapsaste istutamine. Kapsas on seekordse Schillingu „ametlik aedvili“, mille kõik kasutusvõimalused selguvad lõplikult festivalipäeval Kilingi-Nõmme Suveaias.

Foto: Silvi Pilt
Foto: Silvi Pilt

Koit
17-05-2012
kell 23:03


Aron Urb'i pildid tänasest pressiüritusest siin

ivo
14-06-2012
kell 17:02

Festivalil Schilling avatakse Kahvliahvi Kokakool

Kilingi-Nõmme Suveaias 7. juulil toimuv vabariigi hubasemaid muusikafestivale Schilling pöörab tänavu lisaks tavapäraselt kõrvupaitavale muusikavalikule eritähelepanu kvaliteetsele toidule.

Festivalialal seab oma potid ja pannid üles populaarne Põhjaka Mõisa restoran, oma hõrgutisi pakub Miku Vegan Kohvik, mille peremeheks on restoranist „Aed“ tuttav Mikk Mägi, ja koduste kookide-pirukatega kostitavad kohalikud hobikokad. Avatud on ka jäätiseputka.

Lisaks vabaõhurestoranidele on külalistel võimalik nautida ka enda valmistatud toitu – festivali raames alustab tegevust peredele suunatud Kahvliahvi Kokakool (vt logo manuses). Kokakool toimub nelja sessioonina, mida juhendavad tuntud toidublogija Pille Petersoo, Põhjaka Mõisa restorani kokk Märt Metsallik ning hea isuga laste emad Tiina Tõnisson ja Kaja Kruus. Disainerid Hannes Praks ja Jan Tomson annavad „dadaistliku toidudisaini workshop’i“, mis keskendub pigem visuaalse elamuse pakkumisele. Kokakooli eesmärk on julgustada vanemaid kaasama oma lapsi toidu valmistamisse juba maast madalast.

Kõik festivalialal asuvad restoranid saavad spetsiaalse kujunduse, mis integreerib nad ühte suurde hedonistlikku kooslusesse koos laste mänguväljaku, taluloomade loomaaia, kokakooli ja muu platsil toimuvaga - kõik kokku võiks meenutada mõnd kagu-Aasia külatänavat oma kaupmeeste, loomade ja kohaliku rahva argitoimetustega. Kõik restoranid on avatud festivali väravate avanemisest (kl 14) kuni hilise öötunnini.

Alanud on ka Schillingu ööbimiskohtade veebipõhine broneerimine – võimalik on valida mitme võimaluse vahel nii siseruumides (Tihemetsa tehnikumi internaat, võimla põrand) kui telklas. Lähemat infot ööbimisest leiab Schillingu kodulehel http://schilling.ee/2012/oobimine/

painkiller
14-06-2012
kell 17:30

kuidas rada taimedel läheb?

Koit
17-06-2012
kell 21:11

kuidas rada taimedel läheb?

kuuldavasti on alles ja kasvavad jõudsalt.

tess
19-06-2012
kell 14:07

kuidas rada taimedel läheb?

kuuldavasti on alles ja kasvavad jõudsalt.


y

ivo
26-06-2012
kell 15:55

Marten Kuningas esitleb Schillingul debüütplaati

Marten Kuningas, kes esineb teiste seas 7. juulil Kilingi-Nõmmes toimuval Ilusa Muusika Festivalil Schilling, esitleb festivalil oma debüütplaati "Janu". Lüürilist popmuusikat sisaldava albumi lugude autor on Marten Kuningas ise, produtsent ja kaasautor on Sten Sheripov (Röövel Ööbik, Eliit). Kuningas on laulnud, komponeerinud ja mänginud kitarri bändides Leegitsev Sidrun ja Kosmofon ning on kaastegev vanakooli hip hop-grupis Doktor Normal. Ta on osalenud edukalt konkursil “Eesti otsib superstaari” ja juhtinud ETV-s muusikavideote saadet. Schillingul astub Kuningas üles uue omanimelise bändi ja uhiuue kavaga, mis koosneb esitletava debüütalbumi lugudest. Pärast kontserti saavad plaadiostjad ja autogrammihuvilised otse autorilt pitsi viina ja grillviineri sinepiga.

Foto: Ilmar Saabas

Käimasoleval nädalal ilmub ka kogumikplaat ja –kassett „Schampler 2012“, mis sisaldab parimaid palu seekordse Schillingu esinejatelt, sh avaldamata versiooni Marten Kuninga palast „Allveelaeva lugu“. Valimikku on võimalik võileivahinna eest soetada ka festivaliplatsilt.

Täna, 26. juunil kl 20:40 läheb ETV2-s eetrisse telesaade „Schilling 2012: Kapsa teekond“. Saates kõlab Schillingu esinejate muusika, vahepaladeks küsitleb reporter Kapsas festivalil üles astuvaid muusikuid. Saate kordus on eetris kõigest mõni tund hiljem – kl 00:10 ETV põhikanalil.

Schillingu muusikaprogrammi kuuluvad sel aastal Prince Rama (US), Hayvanlar Alemi (TR), Sean Nicholas Savage (CA), Fenster (US/DE), The Retuses (RU), Jaan Pehk, Ans. Andur, Marten Kuningas, Väljasõit rohelisse, Mirabilia, Candy Empire ja Argo Vals.

ivo
03-07-2012
kell 12:06

Festival Schilling pakub laupäeval muusika- ja söögirõõmu

Vabariigi hubasemaid muusikafestivale Schilling toimub sellel laupäeval, 7. juulil juba kuuendat korda. Traditsiooniliselt juulikuu esimesel laupäeval avab Eesti suuruselt 36. linn Kilingi-Nõmme oma väravad rohketele sissesõitjatele.

Schillingu muusikaprogrammi kuuluvad sel aastal Prince Rama (US), Hayvanlar Alemi (TR), Sean Nicholas Savage (CA), Fenster (US/DE), The Retuses (RU), Jaan Pehk, Ans. Andur, Marten Kuningas, Väljasõit rohelisse, Mirabilia, Candy Empire ja Argo Vals. Seejuures esitleb Kilingi-Nõmme juurtega Marten Kuningas just Schillingul oma paljukiidetud debüütplaati "Janu“.

Festivalialal seab oma potid ja pannid üles populaarne Põhjaka Mõisa restoran, oma hõrgutisi pakuvad Miku Vegan Kohvik, Rohelise Maja Kohvik Viljandist ning Jaapani Köök MoMo. Kohale tulevad ka Vabaduse väljaku kebabimeistrid („Square Kebab“), avatakse jäätiseputka ning koduste kookide-pirukatega kostitavad kohalikud hobikokad. Lisaks vabaõhurestoranidele on külalistel võimalik nautida ka enda valmistatud toitu – festivalialal tegutseb peredele suunatud Kahvliahvi Kokakool. Pakutava toidupoolisega saab juba tutvuda Schillingu kodulehel: http://schilling.ee/2012/menyy

Schillingu piletid on müügil Piletilevis - kuni 06.07 on piletihinnaks 20€, ürituse päeval veebist või väravast ostes maksab pilet 25€. Tulihingelisematel fännidel on taaskord võimalus soetada ka 40€ maksev toetajapilet (sisaldab üllatusi). Kuni 16-aastased (k.a.), pensionärid ja invaliidid saavad festivalile tasuta (dokumendi alusel).

Koit
03-07-2012
kell 12:17


täna kuuldavasti ka loosimised R2-s - Eesti Pops kl 20 ja Nestor&Morna; kl 21.

Koit
03-07-2012
kell 17:52


ETV-le tehtud Schillingu filmike nähtav ka siin

ajudoonor
03-07-2012
kell 19:27

miks rahvusringhääling teisi festareid ei toeta, tekib küsimus. asi on enam kui kahtlane.

Heavyuser
03-07-2012
kell 21:26

ega asi on selles, et toetatakse väärt festareid ja mitteväärt festareid lihtsalt ei toetata. lihtne ja selge nagu koduõlu

uim
04-07-2012
kell 14:33

Ostan 5 schillingu piletit.
Võib ka vähem pakkuda.

59044927 Johan

Koit
05-07-2012
kell 13:16


Ajakava:

Pealava
15:00 Argo Vals
16:00 Mirabilia
17:15 Candy Empire
18:15 Fenster
19:30 The Retuses
20:30 Ans. Andur
21:45 Prince Rama
23:00 Marten Kuningas
00:00 Sean Nicholas Savage
01:00 Väljasõit rohelisse
02:00 Hayvanlar Alemi

Pehulava
16:50 Jaan Pehk, 1. sett
19:10 Jaan Pehk, 2. sett
21:20 Jaan Pehk, 3. sett

painkiller
05-07-2012
kell 13:23

kuidas rada7'e kapsal läheb? ta tuleb ka sinna?

Janek
05-07-2012
kell 14:46

Siit saab meki suhu: http://soundcloud.com/eestipops/eesti-pops-110-schillingule

Koit
05-07-2012
kell 15:00

kuidas rada7'e kapsal läheb? ta tuleb ka sinna?

on kahte sorti kapsaid - ühed sõidavad mikrofoniga mööda Eestit ringi, teised sirguvad kastis (nii ka Rada7 omad..vähemalt viimase info põhjal)

Heavyuser
05-07-2012
kell 15:06

kuidas seal Kilingis parkimisega lood on? mingid kohalikud muponaudid ringi ei käi?

helbeke
05-07-2012
kell 15:11

Seal on ju üks tänav ja see on ka maantee.

Heavyuser
05-07-2012
kell 15:16

no ikka veits rohkem tegelikult, parajalt et saab märgid välja panna ja pappi kasseerima asuda

Koit
05-07-2012
kell 15:43

kuidas seal Kilingis parkimisega lood on? mingid kohalikud muponaudid ringi ei käi?

sobivad parkimise kohad on koos muude võtmekohtadega ka kaardile kantud

ivo
05-07-2012
kell 15:48

Baar nimega "Kohvik" :)

maf
05-07-2012
kell 22:14

kui keegi sõidab Tartust Schillingule ja tahaks kahele toredale inimesele küüti pakkuda, siis võtke ühendust, ma vahendan. radasõnum on okei. meil veel parem.

vile
05-07-2012
kell 23:18

kaardi pealt vaatan, et humalaste jõe olete ka kilinginõmme vaikselt voolama pannud. karastav pilsner vms?

Koit
06-07-2012
kell 13:17

kaardi pealt vaatan, et humalaste jõe olete ka kilinginõmme vaikselt voolama pannud. karastav pilsner vms?

ei tunnista ega lükka ümber...


+

Schillingu bändide järele õhkab suur Soome muusikaportaal Nuorgam

kärbes
06-07-2012
kell 17:06

ehk on kellelgi veel 2 piletit ripakile jäänud? ostaks ära:)

Trash
06-07-2012
kell 21:46

Seekord oli siis niimoodi, et väheütlevate väljamaa bändide vahel tundusid isegi kodumaised iluansamblid huvitavate ning mõnusatena, ehk paar sõna Schillingu "Schampler 2012" kogumikust.

Schampler 2012

painkiller
06-07-2012
kell 22:21

väga tore, endal mul välismaiste artistidega puha tutvumata

Koit
07-07-2012
kell 01:18

Seekord oli siis niimoodi, et väheütlevate väljamaa bändide vahel tundusid isegi kodumaised iluansamblid huvitavate ning mõnusatena, ehk paar sõna Schillingu "Schampler 2012" kogumikust.

Schampler 2012


aitäh!:) lemmikkoht: "Ans. Andur lausa kikkis tänu naisvokaalile.."

ootaks ka asjaosaliste kommentaari.

Koit
07-07-2012
kell 10:43


tänane ilm

kohtumiseni!

dystopia
08-07-2012
kell 14:16

awwwww

tursk
08-07-2012
kell 20:34

icccccc

painkiller
08-07-2012
kell 20:42

kus sääsed olid?

painkiller
08-07-2012
kell 21:14

pildid

Heavyuser
08-07-2012
kell 21:42

päris tore oli

k6rvaklapp
09-07-2012
kell 10:43

Väga tore oli. Mul läks festivalil see Schampler plaat meelest ostamata. Kas see jõuab kuhugi jaemüügikette ka müügile. Vanu olen Rahva Raamatus näinud näiteks.

stradah
09-07-2012
kell 11:35

tuleb ikka jah
kohviradio veebipoodi kindlasti
ja oodata on ka kassetti

tambucho
09-07-2012
kell 15:15

päris tore oli
käisid indifestaril....ma imestan praegu

el thoreau
09-07-2012
kell 15:31

ja pildid muudkui tulevad!

k6rvaklapp
09-07-2012
kell 16:18

ja pildid muudkui tulevad!

Sul oli fotokal mingisugune roheline filter ees või? Või on mu tööarvuti väga kalibreerimata. Samas efekt on mõnus.

Heavyuser
09-07-2012
kell 16:52

päris tore oli
käisid indifestaril....ma imestan praegu


noh, ma käisin niisama chillimas, ütleme niiet mõned tundsid seal musast ehk rohkem mõnu. ma niisama vaatasin hipstereid ja nautisin ürrarit, mis oli mõnus

el thoreau
09-07-2012
kell 17:23

ja pildid muudkui tulevad!

Sul oli fotokal mingisugune roheline filter ees või? Või on mu tööarvuti väga kalibreerimata. Samas efekt on mõnus.


Kasutan tavaliselt Panasonic NV-GS500 videokaamerat oma fotode tegemiseks. Sealt see unikaalne roheline tekstuur ka tuleb pmst.

harribel
09-07-2012
kell 22:30

Siin ka mõned

ivo
10-07-2012
kell 14:10

Ilusa Muusika Festival Schilling lõi publikurekordi

Möödunud laupäeval 7. juulil Kilingi-Nõmme suveaias toimunud kuues Ilusa Muusika Festival Schilling meelitas ilusa ilma toel Eesti suuruselt 36.-sse linna enam kui 3000 inimest. Tegemist on nii Schillingu kui Kilingi-Nõmme suveaias toimunud ürituste kõigi aegade publikurekordiga.

Schilling 2012, esinemas Ans. Andur. Pildistas Aron Urb.Schilling 2012, esinemas Ans. Andur. Pildistas Aron Urb.

Schillingu muusikaprogrammi kuulusid sel aastal 12 ansamblit ja sooloesindajat alternatiivmuusika paljudest eri suundadest, sh tuntumatest Prince Rama (US) ja Sean Nicholas Savage (CA). Kohalikku “indie-skenet” esindasid teiste seas Ans. Andur, Väljasõit rohelisse ja Marten Kuningas, kellest viimane esitles festivalil ka oma debüütalbumit “Janu”. Puudevilusse ülesseatud traktorikärus – nn pehulaval - esines suure publikumenuga Jaan Pehk ehk Orelipoiss.

Lisaatraktsioonidest osutus taaskord populaarseks mängupillidega lastelava. Aset leidis ka tavapärane RMK metsamatk, seekord koos Sean Nicholas Savage'i kännukontserdiga (vt ka pilt manuses). RMK korraldas festivalilalal ka metsateemalise viktoriini.

Äärmiselt menukaks osutus ka Merle Liivaku eestvedamisel suveaias läbiviidud peredele suunatud Kahvliahvi Kokakool, mille erinevaid sessioone juhendasid tuntud toidublogijad, restorani- ja hobikokad, sh toidublogi Nami-Nami perenaine Pille Petersoo, Põhjaka Mõisa restorani kokk Märt Metsallik ning sisearhitekt ja üks Schillingu korraldajaid Hannes Praks.

Seekordne Schilling tõi ka vaheldust tavapärasesse festivalimenüüsse, pakkudes väliürituse kohta mitmekesisemat ning kvaliteetsemat söögi- ja joogivalikut.

Schillingu ala ja reklaammaterjalide kujunduse läbivaks elemendiks ehk nn “ametlikuks aedviljaks” oli seekord kapsas, mida kasutati terve tonni jagu festivali lavakujunduses.

Festivali koduleht: http://schilling.ee

Schilling Facebookis: http://www.facebook.com/schillingfestival

Kohtumiseni järgmisel Schillingul!

Koit
10-07-2012
kell 16:43


Aron Urb'i ilusad pildid aitavad mälu värskendada.

Koit
12-07-2012
kell 11:10


mõned laivklipid ka väljailmuma hakanud:

Koit
12-07-2012
kell 11:12

Prince Rama

Prince Rama II

Jaan Pehk

Jaan Pehk II

Trash
12-07-2012
kell 11:21

Mis kapsastest sai? Mina veeganina taunin väga sellist köögiviljade väärkohtlemist!

Heavyuser
12-07-2012
kell 12:16

Mis kapsastest sai? Mina veeganina taunin väga sellist köögiviljade väärkohtlemist!

pohhui, need olid poola kapsad, mitte eesti omad

Heavyuser
12-07-2012
kell 12:17

vblla saadeti poolakatele tagasi näiteks

Heavyuser
12-07-2012
kell 12:17

või siis saab Kilingi-Nõmme kandis eriti odavalt auguga kapsast

k6rvaklapp
12-07-2012
kell 14:43

Äkki anti kapsad neile vapratele kitsedele, keda seal laste rõõmuks näidati.

Koit
12-07-2012
kell 22:10

Mis kapsastest sai? Mina veeganina taunin väga sellist köögiviljade väärkohtlemist!

Ametliku ja ilmselt ka tõese info kohaselt läksid kapsad festivali väisanud kitsedele.

Trash
12-07-2012
kell 22:35

Ametliku ja ilmselt ka tõese info kohaselt läksid kapsad festivali väisanud kitsedele.

Ei no muidugi! Kassidele ja koertele ei jäeta midagi! Fakk, kuidas ma vihkan sellist liigilist diskrimineerimist! Makes me sick!

bonne
13-07-2012
kell 11:59

Mis kapsastest sai? Mina veeganina taunin väga sellist köögiviljade väärkohtlemist!

mina taunina ei suuda ka sellist sitta kuidagi tolereerida.

Nalla
13-07-2012
kell 23:45

Nägusid ja meeleolu

Kats-Maria
14-07-2012
kell 00:26

Mis kapsastest sai? Mina veeganina taunin väga sellist köögiviljade väärkohtlemist!

Ametliku ja ilmselt ka tõese info kohaselt läksid kapsad festivali väisanud kitsedele.


mina siin väärkohtlemist küll ei näe. puhas kapsapropaganda see. liiga vähe manustatakse seda juurikat, arvan ma.

dystopia
14-07-2012
kell 00:55

Nägusid ja meeleolu
Kapsaste asemel oleks pidanud miskit toekamat teemaks olema, kõik nii kõhnad kuidagi...

Clarice
14-07-2012
kell 11:05

ohoh, kapsas on nüüd juurikas või?

Koit
14-07-2012
kell 13:21


tahtmata kapsadispuuti eksitada, siin vahepalaks California professori David MacFadyeni ülevaade Schillingust ja seal esinenud bändidest.

la fleur
14-07-2012
kell 14:41

otsese allikaga kokkupuutele toetudes võin kinnitada kuulujutte kapsaste kitsede saagiks langemise kohta

aga siin veel mõned pildid: https://picasaweb.google.com/104750261654956694167/Schilling2012#
ja minu muljed festivalist:
http://www.parnupostimees.ee/902564/schillingi-nommes-said-kokku-hipid-ja-hipsterid/

kui kedagi kotib veel muidugi. KUI kotib.