10-12-2011 Sibyl Vane live @ klubi-kohvik IN

Kes:
Sibyl Vane
Kus:
Pärnu - Pärnu Noorte Vabaajakeskus (Noorteväljak 2), mujal
Millal:
10-12-2011
Palju:
TASUTA!!!
Flaier:
Vaata siit
Lisainfo:
Noortebänd 2011 tiitli pälvinud Sibyl Vane kutsub kõik huvilised tasuta kontserdile.

„See pole vaid bändi võit, see tiitel tunnustab paljusid,“ nendib bändi laulev kitarrist ja lugude autor Helena Randlaht. „Meie ümber on olnud koguaeg palju inimesi – perekonnad, sõbrad, toetajad ja inimesed,kes meie muusikasse on uskunud. Ennekõike tahamegi tänada neid, kuid oodatud on kogu Pärnu linnarahvas, kes tahab teada, millega me selle auhinna ära teenisime.“

Üritusel antakse Pärnu Noorte Vabaajakeskusele üle Noortebänd 2011 võitjakarikas. „See on ühelt poolt meie tänu vabaajakeskusele, kelle prooviruumides me poolteist aastat oleme tööd teinud. Teisalt olgu see sümbolistlikuks motivaatoriks ülejäänud pea 40 bändile, kes selles majas koos meiega proovi teevad,“ selgitab bändi bassist Heiko Leesment.

10. detsembril kell 19 algaval tasuta üritusel astub ansambel Sibyl Vane üles oma loomingu paremikuga. „Meil on praeguseks valmis pea 20 lugu, ja kuna üks meie võidetud auhindadest on loo salvestus ning muusikavideo tegemine, siis hea meelega vaatame, mis lugu rahva peal kõige paremini toimib,“ tõstab kontserdilt saladuseloori trummar Mark Kostrov.

Sibyl Vane on üks Pärnu Noorte Vabaajakeskuses tegutsevatest bändidest, mis alustas tegevust poolteist aastat tagasi. Helena ja Heiko olid varem juba koos musitseerimise kogemused omandanud kohalikus alternatiivroki bändis John Stuart Mill ja Mark trummi mänginud omal ajal paljude noorte lemmikbändides Elav Legend ja Paradise Crew. Üheks kontserdiks kogunenud bänd tundis ennast koos nii hästi, et bändi jätkamine oli iseenesest mõistetav. 2011. aastal alustati aktiivse kontserttegevusega. Samal aastal valiti bänd rahvusvahelisse kultuurivahetus programmi „Show Europe. Show Belarus“ Eesti muusika esindajaks. 25. novembril auhinnati Sibyl Vane Tallinnas Von Krahli teatris toimunud finaalkontserdil auväärse Noortebänd 2011 tiitliga. Lisaks sellele võideti ka mitmed eriauhinnad.
Kes tulevad?
Kes käis (3):
Albert JSM, StenV, shadder
Lisas: Albert JSM 06-12-2011 kell 07:31