10-12-2011 Zahir/Tolmunud Mesipuu ühissingli B-poole esitlus Tartus

PummPumm
06-12-2011
kell 06:36
Kes:
Tolmunud Mesipuu (live)
Mänts
ERM
Kus:
Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja (J. Kuperjanovi 9) , Tartu
Millal:
10-12-2011
Palju:
tasuta
Flaier:
Vaata siit
Lisainfo:
Laupäeval, 10. detsembril kell 17.00 toimub Eesti Rahva Muuseumi näitusemajas (J. Kuperjanovi 9, Tartu) ansamblite Tolmunud Mesipuu ja Zahiri vastilmunud ühissingli esitlus. Kavas on live-kontsert ansamblilt Tolmunud Mesipuu. Plaate keerutab Mänts. Lisaks üllatus-ekskursioon. Üritus on tasuta.


Kuna Zahir on hetkel edukoorma all pisut lössi vajunud, ei ole temast praeguse seisuga tulijat.
Aga pole halba ilma heata - Zahiri puudumine annab võimaluse korraldada kultuuriüritust selle parimas mõttes. TM ja ERM loodavad süvendada arusaamist meie piirkonna saavutustest, Mänts lisab ehk killukese maitsekamat importkultuuri.

Kuna üritus algab juba kell 17.00 ja umbes 19 ajal läbi on, saavad sellel osaleda ka need, kes hiljem ühistranspordiga koju sooviks saada, samuti ei maksa peljata hirmkõrget piletihinda.

(Varasele toimumisajale vaatamata ei ole siiski tegu päris pereüritusega, lapsed ja koduloomad võiks kaasa võtmata jätta)
Kes tulevad?
Tsp2
06-12-2011
kell 10:37

Kui pikk see Mesipuu soololaiv siis tuleb? Ja kas ERMi üllatus-eksursiooniga kaasneb vägivald - et seotakse kinni ja taotakse kultuuri pähe?

PummPumm
06-12-2011
kell 11:48

Laiv tuleb just nii pikk kui välja kukub. Üle 2 tunni kindlasti mitte. Soolode pikkust ei oska muidugi ette hinnata ja eks nad võivad mõne loo pikkuse mitmekordistada.

Mis võimalikku vägivalda puutub, siis ma olen küll ise viimasel ajal pigem tarbetu vägivalla vastu olnud. Ja asja põhjalikumalt uurimata oletan, et muuseum peaks selles osas suhteliselt turvaline paik olema. Ka on senised kokkupuuted muuseumitöötajatega jätnud neist mulje kui keskmisest vägivalla eest karistatust märksa rahumeelsematest inimestest.

Samas pole ma ju tegelikult seal näitusemajas aastaid käinud ja võingi ainult oletada. Muuseum on säilitamise paik ja ajalooliselt olla teadmiste omandamine ikka üsna nüplirohke tee. Kõiksugu koote-hange neil seal arvatavasti leidub. On keegi viimasel ajal muuseumis peksa saanud?

Nii et arvatavasti tasub arvestada ka võimalusega, et paari meeldivalt veedetud tunni asemel saab nädalaid kuskil keldris mööda saata ning muuseumitöötajate arusaamised inimõigustest on parimal juhul keskaegsed, aga himu ürikutest leitud võtteid proovida ülikange. Võib-olla tasuks enne tulekut igaks juhuks mõni Sammo Hungi film vaadata, võib ehk elugi päästa.

Mänts
10-12-2011
kell 01:27

Loetud tunnid veel jäänud

nitraM
10-12-2011
kell 14:01

Varsti tuleb aga tantsupastlad jalga sättida ning asuda teele.