20-09-2019 Peter Broderick (USA)

Kes:
Peter Broderick (USA)
Daniel O’Sullivan (UK)
Rändaja
Kus:
Vaba Lava, Tallinn
Millal:
20-09-2019
Lisainfo:
https://ticketbest.ee/event/30995
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 05-08-2019 kell 14:36
Rada7.ee
05-08-2019
kell 14:38

Septembris esineb Tallinnas USA multiinstrumentalist ja laulja Peter Broderick


20. septembril Tallinnas esineb USA multiinstrumentalist ja laulja Peter Broderick. Tallinna kontserdil Vaba Laval Peter Broderick esineb koos Suurbritaania helilooja Daniel O’Sullivaniga. Kontserdi avab Eesti etno-muusik Rändaja.

Peter Broderick on Ameerika multi-instrumentalist ja laulja. Lisaks koostööle Nils Frahmi, Yann Tierseni, Balmorhea, Dustin O’Hallorani, Philipp Glassiga, on Broderick salvestanud mitmeid tunnustust pälvinud soolo-albumeid. Need ulatuvad haruldastest klassikalistest kompositsioonidest või kodukootud rahvamuusikast klaveri- ja häälesalvestusteni - pidevalt eksperimenteerides erinevate muusikaliste žanritega ja muutudes üha olulisemaks artistiks tänapäeva muusikamaastikul.

Peter Broderick töötab Erased Tapes leibeli all, kus plaadistavad oma loomingut ka Olafur Arnalds, Nils Frahm, Kiasmos, Rival Consoles, Ben Lukas Boysen ja Woodkid. Kõige prestiižsemate ürituste kõrval üle maailma on Peter Broderick esinenud ka sellistel festivalidel nagu Roskilde, Montreux Jazz Festival, Misty Fest, CTM Festival, Green Man, Supersonic ja OFF Festival.

Daniel O'Sullivan on Londonis tegutsev helilooja, multi-instrumentalist ja produtsent. O'Sullivan ühendab oma loomingus laia valikut muusikastiile vabas vormis improvisatsioonist hallutsinatoorse dreampopi, laiendatud drone'i ja elektrilise kammermuusikani.

Rändaja nimega esineva Indrek Tammoja loomingu keskmes on mõistev ja hoidev toon looduse ning elu suure müsteeriumi suhtes. Mahe emakeelne kitarrimuusika ja laulud jutustavad lugusid nii rändurile avanevast suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Möödunud juunikuus esitles Rändaja publikule oma kolmandat albumit "Hinge kodu".