25-08-2019 Dub FX

Kes:
Dub FX
Kus:
Kultuurikatel, Tallinn
Millal:
25-08-2019
Lisainfo:
Kultuurikatla uksed avatakse 25. augustil 19.00, sündmuse lõpp on orienteeruvalt südaöösel. Piiratud kogus pileteid on nüüd eelmüügis Ticketeris:
https://www.ticketer.ee/dub-fx-live-kultuurikatel/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 03-06-2019 kell 15:27
Rada7.ee
03-06-2019
kell 15:28

Dub FX esineb 25. augustil Kultuurikatlas


Pühapäeval, 25. augustil esineb Kultuurikatlas Euroopa tuuri raames maailma üks enim hinnatud beatbox-artiste Dub FX. Tegemist on tema ainsa esinemisega Baltikumis käesoleval aastal.

Youtube’i superstaar Dub FX, kodanikunimega Benjamin Stanford, on üles kasvanud Melbourne’s austraalia-itaalia segaperes ning veetis seetõttu osa lapsepõlvest Itaalias. Kui ta 2005. aastal Itaalias tänavamuusiku teed alustas, oli see ema jaoks ebameeldiv šokk, sest viimane soovis Benjamin’is näha edukat muusikut. See Benjamin’i ei peatanud ning ta kolis Inglismaale, kus sündiski artist Dub FX.

Dub FX on olnud terve oma karjääri jooksul äärmiselt nõutud esineja kõikjal üle planeedi, teda armastavad nii suured festivalid kui kontserdisaalid. Endiselt armastab Dub FX teha üllatusesinemisi ka tänavatel, kus ta kunagi oma muusikuteed alustas. Dub FX on täiesti sõltumatu ning eelistab vältida koostööd plaadifirmade ning produtsentidega. Oma plaate müüb ta kodulehel ning esinemiste ajal.

Dub FX’i kaubamärk on luua muusikat vaid oma hääle ning looperitega. Tänu oma andekusele suudab ta edukalt asendada laval tervet ansamblit.