03-05-2019 ISOLA (ALL is ONE)

Kes:
Mava
Artur Lääts
Katja Adrikova
Rec
Mrt
Kiimsask
Kus:
HALL, Tallinn
Millal:
03-05-2019
Palju:
10
Lisainfo:
Uksed 00:00
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 03-05-2019 kell 17:35
Rada7.ee
03-05-2019
kell 17:38

Peosari ISOLA ühendab taas muusika, performance´i ja visuaalkunsti

Foto: Jaanar Nikker
Täna, 3. mai õhtul toimub Noblessneri sadamalinnakus asuvas klubis Hall (Peetri 6) techno-muusikat performance´iga kombineeriv üritus Isola, mis on seekord inspireeritud loomisest, kevadest ning uuest algusest.

Isola peosari on algusest peale pannud lisaks muusikale rõhku nii visuaalidele kui ka performance-etteastetele ning iga kord on üritusel kohal ka Isola tantsijad. Neid elemente ühendades sünnibki pidu, mis viib reisile Isola-kosmosesse. Peosarja korraldajad võrdlevad Isolat näituse külastamise kogemusega, mis võiks sobida ka neile, kes tavaliselt klubidest eemale hoiavad.

Õhtul astuvad üles juba Isola pidudelt tuttavad tegijad MAVA, Katja Adrikova, Artur Lääts, rec, mrt ja kiimsask.

MAVA on tuntud kui peosarja Sünkretismi boss, kelle hüpnootilised techno-setid võiks olla linnalegendid, kui peokülastajaid neid reaalselt omal nahal kogenud poleks.

Samuti astub üles Mürgi ja Isola resident-DJ Katja Adrikova, kes on tuntud oma tumedakoelist techno´t eelistava käekirja poolest poolest. Kohal on ka teine Isola ja Mürgi pidude resident Artur Lääts, kelle kogemustepagas ulatub Berliini klubidest Baltimaade illegaalsete reivideni. Õhtu dünaamilise trio moodustavad rec ning plaadipoe Plastik juhid mrt ja kiimsask, kellel on kombeks mängida pikki ja korralikku energiavoolu tagavaid vinüülisette.

Visuaalide eest vastutab Karl Erik Leik.