11-05-2019 Mikrofonide päev koos Soyuz Microphones asutajaga

Kes:
Kadi Toom
David Arthur Brown
José Diogo Neves
Kus:
Kultuurikatel, Tallinn
Millal:
11-05-2019
Lisainfo:
msonic Baltic ja Soyuz Microphones kutsuvad kõiki huvilisi avatud MIKROFONIDE PÄEVALE 11. mail 2019 algusega kell 16.00 msonic Baltic Tallinna showroomis Kultuurikatla helistuudios aadressil Põhja pst. 27a, Tallinn.

Kuuma Vene mikrofonide startup'i Soyuz Microphones üks asutajatest David Arthur Brown tutvustab nende uuenenud tooteseeriat ja räägib lähemalt järgnevatel teemadel:

- Mille poolest erinevad käsitsi tehtud mikrofonid masstoodetud mikrofonidest?
- 023 Bomblet - Soyuz'i kõige unikaalsema mikrofoni põnev ajalugu ja originaalne kapsel
- The Launcher võlukarbi tutvustus, mis lisab dünaamilistele ja lintmikrofonidele 25db koloreeritud gaini
- Lampvõimendusega vs. FET mikrofonid

Lisaks võrdleme Soyuz mikrofone tuntud klassikutega nagu Neumann U87 ja AKG C414 kohapeal toimuvate mees- ja naisvokaali helisalvestuste näidetel.

Naisvokaalil Kadi Toom, meesvokaalil David Arthur Brown.

Soyuz mikrofonide tuline austaja helirežissöör José Diogo Neves jagab enda kasutajakogemust.

Mikrofonide päeval tutvustame ja näitame ka teisi msonic Baltic tootevalikus olevaid mikrofone tootjatelt Vanguard Audio Labs, Townsend Labs, Coles Electroacoustics, Telefunken Elektroakustik, Chandler Ltd, Mojave Audio jt. Kõik laosolevad mikrofonid on ürituse toimumise päeval kohapeal müügil heade erihindadega.

David Arthur Brown on Los Angelesest pärit laulja ja laulukirjutaja, kes on tuntud ansambli Brazzaville asutaja, laulja ja laulukirjutajana ning ansambli Beck endise saksofonistina. Aastal 2013 asutas ta koos Pavel Bazdyreviga ettevõtte Soyuz Microphones, mis on kasvanud 20 töötajaga edukaks ja tunnustatud mikrofonide tootjaks. Soyuz mikrofone kasutavad näiteks Coldplay, Radiohead, The Lumineers, Paramore ja paljud teised tuntud artistid, helirežissöörid ja produtsendid.

Kadi Toom on rokkbändides laulnud alates 11. eluaastast. 17 aastaselt sai lisaks bändile alguse ka soololaulja teekond koostöös erinevate tuntud muusikutega. Kadilt on Ilmunud kolm täispikka albumit ja üks EP. Albumitest üks – “You" – on avaldatud ka Portugalis. Tänaseks on Kadi võtnud puhkust suurtest bändidest ja aktiivsest soolokarijäärist ning esineb peamiselt akustiliste koosseisudega. Aastate jooksul on avaldatud mitmeid singlilugusid, autoriteks nii Kadi kui teised Eesti muusikud, terviklikku albumit Kadi neist vorminud pole. Suurema meediatähelepanu eest on Kadi pigem varju hoidnud.
Kes tulevad?
Lisas: urbanik 02-05-2019 kell 14:27