26-04-2019 9/11 LIVE Showcase

Kes:
Black Bread Gone Mad
The Jingles
Jordan Jackson (UK)
Siim Koppel
OOPUS
Dr Mauer
Hando Tõnumaa
Hendrik Suurhans
Ivo Malm
Romet Preismann
Oliver Henberg
Kus:
9/11, Tallinn
Millal:
26-04-2019
Lisainfo:
9/11 perel on rõõm Teid kutsuda esimesele LIVE-muusika üritusele meie klubis! Reedel, 26. Aprillil toimuv “Live Showcase” toob kahel laval kuulajateni 5 erinäolist artisti ühe õhtu jooksul.

"LIVE SHOWCASE"

Black Bread Gone Mad
The Jingles
Jordan Jackson (UK)
Siim Koppel (handpan)
OOPUS

Uksed 18.00
Pilet - 20€
Pilet tagab sissepääsu ka jätkupeole.


"AFTER LIVE"

Dr Mauer
Hando Tõnumaa
Hendrik Suurhans
Ivo Malm
Romet Preismann
Oliver Henberg

Alates 01:00
Pilet - 10€
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 25-04-2019 kell 21:29
Rada7.ee
25-04-2019
kell 21:32

Sel reedel klubis 9/11 nii bändid kui DJ-d

Black Bread Gone MadBlack Bread Gone MadFoto: Renee Altrov
Sel reedel, 26.04, toimub klubis 9/11 üritus “Live Showcase”, kus astuvad ühe õhtu jooksul üles viis erinäolist artisti ja kuus DJ’d. Õhtu esimene pool on puhtalt elava muusika päralt, hiljem võtavad muusika mängimise enda kätte seni rohkem undergroundis tuntud DJ’d, kes hoiavad energiat üleval varajaste hommikutundideni.

Ürituse eesmärgiks on ühendada underground elektroonilise muusika skene elava muusika skenega, tuues kuulajateni kõrgeima kvaliteediga muusikat ja omakorda tutvustada elava muusika austajatele underground skenet.

Õhtu esimene esineja Black Bread Gone Mad on viie kogenud muusiku ühine elektrijaam, kelle omalooming sulatab ühte erinevate rahvaste pärimusmuusikat, 70ndate rock- ja tänapäeva popmuusikat. Nende debüütalbum “Ayibobo” nägi ilmavalgust alles eelmisel kuul!

Teisena mängiv Jordan Jackson on korduvalt Eestit külastanud noor muusik Londonist, kelle loomingus on kuulda segu jazz-, soul- ja gospelmuusikast. Vaatamata minimalistlikule ülesehitusele kõlab tema muusikast läbi siiras pühendumus ja autentsus, mis ei jäta ühtegi kuulajat külmaks.

Kolmandana ülesastuv The Jingles on hea tuju rock ansambel, kes on ammutanud inspiratsiooni blues-, reggae-, kantri- ja soulmuusikast, et tuua kuulajateni vanakooli kõlaga elavat muusikat, mille järgi on lihtne vabaks lasta ja tantsida.

Laval neljandana ülesastuv rütmivõlur Siim Koppel tõmbab tuurid maha, luues atmosfääri müstilise kõlaga hangi mängides.

Õhtu viimane artist on audiovisuaalset folktroonikat viljelev trio OOPUS, kes sulatab ühte modernse tantsumuusika vanade pärimusmuusika instrumentidega ning sidudes kogu muusika väga omapärase valgus-showga. Nende debüütalbum “Nõidus” nägi ilmavalgust alles läinud veebruaris.

Õhtu teine pool on pühendatud elektroonilisele tantsumuusikale. Üles astuvad Dr Mauer, Hando Tõnumaa, Hendrik Suurhans, Ivo Malm, Romet Preismann ja Oliver Henberg. Muusika kestab varajaste hommikutundideni! Tulge ja tähistage kevadet see reede klubis 9/11!