09-07-2019 Corrosion of Conformity

Kes:
Corrosion of Conformity
Val Tvoar
Kus:
Tapper, Tallinn
Millal:
09-07-2019
Lisainfo:
Piletid on müügil Ticketeris. Alates 22. aprillist ka Tallinnas pubis Woodstock ja kaupluses Stanford Music ning Tartus pubis Underground.
Kes tulevad?
Kes käis (4):
Hellraiser, TnX, oinasz, jonn
Lisas: Rada7.ee 16-04-2019 kell 18:04
Rada7.ee
16-04-2019
kell 18:05

USA vanakooli metal-bänd Corrosion of Conformity esineb juulis Tallinnas

Foto: Nathaniel Shannon
Vanakooli metali meister Corrosion of Conformity astub eesti publiku ette 9. juulil Tapperis, et ette kanda uus album „No Cross No Crown“.

1982. aastal kokku tulnud bändi ajalugu on kirju. Aastate jooksul on koosseis olnud pidevas muutumises, aktiivsete tegutsemisaastate vahele on jäänud mitmeid pikemaid pause. Koosveedetud aeg on siiski veedetud viljakalt, sest avaldatud on 10 täispikka stuudioalbumit, 11 muusikavideot ning live-album.

Dekaadipikkuse eemaloleku järel on bändiga taas liitunud kitarrist Pepper Keenan, kes mängib kaasa viimasel, 2018. aasta algul avaldatud kauamängival “No Cross No Crown”. Muusik garanteerib, et eemaloldud aja tõttu helipilt kannatanud ei ole ning meloodiatest võib leida vanale heale Corrosion of Conformityle omaseid elemente.

Kontserdikorraldaja Urban Culture Entertainmenti esindaja Tanya Koreniku sõnul kütab bänd juulikuu veelgi kuumemaks: “Ilmselgelt vajab Eesti rohkem kvaliteetset rasket rokki. Corrosion of Conformity on hea näide ameerika vanakooli stonerist/heavy metalist, mida siinkandis just tihti ei kohta. On tõeline au võõrustada nende Tallinna kontserti! Kindlasti on sel bändil potentsiaali viia kokku vanakooli roki fännid ja uuema aja stoneri austajad. ”

Corrosion of Conformity kontsert võiks kindlasti pakkuda huvi neile, kelle playlisti kuulub Orange Goblin või Alice in Chains.

Rada7.ee
08-07-2019
kell 14:51

Corrosion Of Conformity juba homme Tallinnas


Vanakooli metali meister Corrosion Of Conformity astub eesti publiku ette 9. juulil Tapperis, et ette kanda uus album „No Cross No Crown“.

Dekaadipikkuse eemaloleku järel on bändiga taas liitunud kitarrist Pepper Keenan, kes garanteerib, et eemaloldud aja tõttu helipilt kannatanud ei ole ning meloodiatest võib leida vanale heale Corrosion of Conformityle omaseid elemente.

See kontsert võiks kindlasti pakkuda huvi neile, kelle playlisti kuulub Orange Goblin või Alice in Chains.

Tapperis toimuva kontserdi erikülaliseks on kodumaine Val Tvoar.

Ajakava:

19:00 uksed
20:00 Val Tvoar
21:30 Corrosion Of Conformity