18-05-2019 Bestia uue albumi "Karusõdalane" esitlus

Kes:
Bestia
Ulguränd
ITK
Värdjas
Kus:
Rock & Roll, Tartu
Millal:
18-05-2019
Palju:
8/6€
Lisainfo:
BESTIA laulud pajatavad ammustest aegadest kui toimis ruuninõidus, luusisid ringi libahundid ja šamaanid tundsid õigeid seeni. Liituge Bestia metsikute meloodiate saatel meelterännakuile nendesse kadunud aegadesse. Maikuus esitleb bänd oma verivärsket abumit "Karusõdalane"!
https://www.facebook.com/bestia.est/

Lisaks päevakangelastele astuvad üles ka väärikad külalised:

ULGURÄND on Tarbatu ragnarokenrolli nelik, rändurid ajas ja ruumis. Nende mustaks võõbatud raskemetallidest üleküllastunud lood kõnelevad sündmustest, mis leidnud aset kunagi kusagil – kas nende endi või kellegi teisega, unes või ilmsi, varem või hiljem. Ulgurändurid müristavad nii aastatetaguseid lööklaule kui ka kõige säravvärskemat, äsja haamrite alt väljatulnud kraami.
https://www.facebook.com/Ulgurand/

ITK on atmosfäärse black metali kooslus Tallinnast.
https://www.facebook.com/itkmetal/

VÄRDJAS hõlmab viit pead nooremast põlvkonnast kindlustamaks, et Eesti skene põhjavetes ei lakkaks külluslikkust. Muusikaliselt pannakse black metaliga põimuma gothic atmosfäär. Kokku saadi Tallinnas 2017. aastal ja algne depressiivsem toon on nüüdseks rafineeritud konkreetsemaks ja agressiivsemaks. Üles vaadatakse kodumaistele bändidele nagu Kalm, Loits ja Must Missa.
https://www.facebook.com/VardjasBand

Uksed: 21.00, algus: 21:45, piletid 8/6€
Kes tulevad?
Kes käis (4):
volly, thon, SanderVider, kurjajuur
Lisas: volly 14-04-2019 kell 22:31