18-07-2019 kuni 20-07-2019 Beach Grind 2019

Kes:
Netsky
Showtek
Dimension
nublu
Wateva
Lemon Fight
Rämmar DJ-d
Bianca DJ-d
Grind DJ-d
Kus:
Sunset, Pärnu
Millal:
18-07-2019
Lõpp:
20-07-2019
Palju:
alates 15
Lisainfo:
https://www.ticketer.ee/beach-grind-2019/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 01-04-2019 kell 23:10
Rada7.ee
01-04-2019
kell 23:12

Suvise Beach Grindi peaesinejad on Netsky, Showtek, Dimension ja nublu

Beach Grind 2018, foto Rauno Liivand.Beach Grind 2018, foto Rauno Liivand.
Sel suvel, 18.-20. juulil toimub Pärnu rannas, klubis Sunset rannafestival Beach Grind. Korraldajad avalikustasid sündmuse peaesinejad, kelleks on Belgiast pärit Netsky, Hollandi duo Showtek, Suurbritannia produtsent Dimension ja eesti räpi kroonimata kuningas nublu.

Seitsmendat korda aset leidev elektroonilise muusika festival toimub esmakordselt kolm päeva ja laiendab ka artistide spektrit. Neljapäeval, 18. juulil rõõmustavad publikut aasta meesartisti tiitliga pärjatud räppar nublu, kes annab Beach Grindil suve ainukese Pärnu kontserdi. Lisaks astub samal päeval üles Suurbritannias väljamüüdud saalidele esinev Londonist pärit trummi ja bassi produtsent Dimension. Beach Grindi esimese päeva programmi lõpetavad Rämmar DJ-d klubi Sunseti sisesaalis.Festivali teise päeva peaesinejad on Wateva ja Netsky. Kõrge lennuga kohalik elektroonilise muusika duo Wateva koondab enda alla produtsendid Whogaux (Hugo Martin Maasikas) ja Futuristik (Kris Evan Säde), kelle looming teeb ilma ka teisel pool lahte. Rahvusvaheline edu saadab ka Hollandist pärit bassimuusika produtsenti Netsky’t, kelle muusika on vallutanud tantsumuusika edetabeleid tervelt kümnendi. Reedese päeva viimaste biitide eest vastutavad peosarja Bianca residendid klubi sisealal.Beach Grindi viimasel päeval astub üles raskema elektroonilise muusika gammast koosnev hollandi vendade duo Showtek. Pea kakskümmend aastat tegutsenud DJ-d ja produtsendid on kirjutanud mitu plaatina-, kuld- ja hõbesinglit ning teinud koostööd Tiësto, David Guetta, Major Lazeri ja paljude teistega. Samal õhtul astub üles ka kohalikke produtsente ja DJ-sid koondav kollektiiv Lemon Fight. Sellesuvisele Beach Grindile panevad punkti peosarja Grind residendid klubi Sunseti siseruumides.

tont
03-04-2019
kell 00:44

ja eesti räpi kroonimata kuningas nublu

Nonoh, tehke veel mõni nublu reklaami Sky+i (üks seal juba on) ja siis võibolla Genka ehk korra vaatab, mis väike kivike seal ketsi sees korra hõõruma hakkas, ag võibolla ei vaata ka.

Rada7.ee
11-04-2019
kell 12:20

Räppar nublu avaldas uue loo „muusikakool“


Aasta meesartisti tiitliga pärjatud räppar nublu avaldas täna, 11. aprillil
ühes animeeritud pildiga uue loo „muusikakool“.

„muusikakool“ on järjekorras teine nublu tänavu avaldatud singel. Salapärasest, viiulit mängivat neiust kõnelev lugu pärineb nublu enda sulest. Loo arranžeeris ja masterdas Jozels (Joosep Järvesaar) ning muusikavideo ja singli kaanetöö autor on Josh Twist (Aarto Hiiemaa).

Läinud nädalal Eesti Kultuuripäevadel New Yorgis üles astunud eesti räpi
kroonimata kuninga ainukesed avalikustatud suvised esinemised on 23. juunil Pühajärve Jaanitulel ja 18. juulil festivalil Beach Grind. nublu tegemistel saab silma peal hoida Facebooki ja Instagrami vahendusel.