28-06-2019 kuni 29-06-2019 Sweet Spot Festival

Kes:
Lykke Li
Aloe Blacc
Friendly Fires
NOEP
Sander Mölder ja Honne
Lexsoul Dancemachine
Pur Mudd
Pluuto
Onni Boi
Mura Masa
Lenna
Youngr
Axel Boman
Detroit Swindle
Gram-Of-Fun
Erki Pärnoja
I Wear* Experiment
Kus:
Tallinna Kultuurikatla park, Tallinn
Millal:
28-06-2019
Lõpp:
29-06-2019
Palju:
83.90 - 136.50
Lisainfo:
www.sweetspot.ee
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 25-03-2019 kell 10:05
Rada7.ee
25-03-2019
kell 10:05

28.-29. juunini toimuv linnafestival Sweet Spot avalikustas esimesed esinejad


Juuni viimasel nädalavahetusel Tallinna Kultuurikatla pargis teistkordselt toimuv Sweet Spot festival avalikustas esimesed esinejad. 28.-29. juunil astuvad üles Lykke Li, Rootsi päritolu lauljatar keda huvilised on Eestisse oodanud pikkisilmi; Aloe Blacc, kelle lugu "I Need a Dollar" vallutas edetabelite esimese koha nii mõneski riigis ning kelle hääl on jäädvustatud Avicii loos "Wake me Up"; brittide indie-rock bänd Friendly Fires, suvel ainsa avaliku esinemise tegev Noëp ja paljud teised.

Lisaks eelmainitutele leiab esinejatenimistust ka äsja Eesti Muusikaauhindadel 2 auhinda noppinud Sander Mölder ning Honne, Lexsoul Dancemachine, Púr Múdd, Pluuto ja Onni Boi. Esinejate nimekiri täieneb peatselt veelgi.

Sweet Spot pakub külastajatele lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muudki. Festival pole pelgalt muusikafestival, vaid täiuslik linnafestival kombineerides endas parimaid esinejaid, head sööki-jooki ning ka iga päeva lõppedes toimuvaid järelpidusid.

Piletid festivalile on müügil aadressilwww.sweetspot.ee ning Piletilevi müügipunktides.

www.sweetspot.ee
www.facebook.com/sweetspottallinn
www.instagram.com/sweetspot_festival/

Rada7.ee
01-04-2019
kell 23:48

Piletimäng: Sweet Spot festival (Lykke Li, Friendly Fires jt)


Kas panid ikka tähele, et juuni lõpus toimuvale Sweet Spot festivalile kuulutati välja kaua Eestisse oodatud Lykke Li? Lisaks veel põnevaid tegijaid nagu Aloe Blacc, Friendly Fires, Noëp, Sander Mölder, Honne, Lexsoul Dancemachine, Púr Múdd, Pluuto ja Onni Boi. Rikkalikule programmile tuleb veelgi täiendust ning kõike muud, mida üks suurepärane linnafestival pakkuda saab. Meil on aga eriti hea meel loosida välja kaks festivalipassi! Osale viitel ja räägi sõbrale ka – nii suurem võimalus!

Võitja kuulutame välja reede, 12. aprilli pärastlõunal. Head loosõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
08-04-2019
kell 10:25

Grammy võitja Mura Masa esineb Sweet Spot Festivalil


28.-29. juunil Tallinnas Kultuurikatla pargis toimuval Sweet Spot festivalil astub üles elektroonilise muusika superstaar Mura Masa, kelle lugu "Lovesick" sai ülemaailmselt tuntuks tänu Spotify keskkonnale. Esinejatenimistusse lisandusid ka Youngr ning palavalt armastatud kodumaine lemmik Lenna.

Mura Masa nime taha peitub Alex Crossan - produtsent ja helilooja, kelle karjäär muusikaäris sai alguse teismeliseeas kui BBC saatejuhtidele jäi kõrva lugu "Lotus Eater". 2014. aastal ilmus Saksa plaadifirma Jakarta Records vahendusel mixtape "Soundtrack to a Death". Esimene täispikk omanimeline album ilmus 2017. aastal ning sellel teevad kaasa ka A. K. Paul, ASAP Rocky, Bonzai, Charli XCX ja Christine and the Queens. Album on täiuslik segu pop-, elektroonilisest-, hiphop- ja funk muusikast.

Sweet Spot festival lisas artistide hulka ka Red Bull Music Academy kasvandiku Axel Bomani, Hollandi päritolu duo Detroit Swindle ning kodumaised Gram-Of-Fun, Erki Pärnoja ja I Wear Experiment. Esinejate nimekiri täieneb peatselt veelgi.

Rada7.ee
13-04-2019
kell 21:56

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutus võitjaks Aigar V...