12-04-2019 GORESOERD’i viienda albumi “Kain” esitluskontsert + RUKKIS

Kes:
Goresoerd
Rukkis
Kus:
UnderGround, Põlva
Millal:
12-04-2019
Palju:
7€
Lisainfo:
Kodumaine GORESOERD on pimedaimas nurgas maha saanud oma viienda albumiga. Selleks, et mürk vaid nende endi soontes ei vohaks on kollektiiv nõuks võtnud seda ka teistega jagada. Sekti koosolekust võtab osa ka RUKKIS.
GORESOERD on eesti metal muusikat viljelev bänd. Bänd sai alguse 2004. aastal Tallinnas kahe mehe soovist eksperimenteerida grindcore radadel. Tänaseks on projektist saanud nutikas, armutu ja teravmeelne löögirusikas Eesti skene ekstreemsemas otsas. Goresoerdi muusika on kui lõppematu pidusöök, mille erinevad käigud sisaldavad nii peavoolurokki kui crust hardcore’t. Goresoerdi edu aluseks on olnud hüperenergilised ja meelelahutuslikud kontserdid.
RUKKIS pole bänd, vaid loodusnähtus, kus muusika kõnetab unustatud inimesi, kes peavad toime tulema elu tõeliste katsumustega. Mängitakse hea meeleoluga rokki, millel on thrash’i, stoner’i ja pungimõjusid ning segatakse seda klassikalise riffrock’i ja kõigi teiste teadaolevate klišeedega. Bändi liikmed ise nimetavad seda “rock’n’rollsteroididel”.
Ansambli koosseisus on Kaarel Kose, Andri Hõbemägi, Marko Allikson, Mihkel Vahe, Erki Kukk.

Ülekuumenenuid jahutab maitsvate A Le Coq jookidega Aali Jaan!

Uksed 21.00
Pilet ukselt 7€.

Kui te arvate, et ei pea sellest osa saama siis eksite rängalt!
Raisakullid lennake peale! Saame kokku põranda all…sest kohtumispaika ei tohi muuta!

Info kodukal

Facebookis
Kes tulevad?
Kes käis (2):
UnderGround, thon
Lisas: UnderGround 07-03-2019 kell 11:15
thon
14-04-2019
kell 08:31

5+