16-03-2019 Fireball I: Ereda Leegiga [Intact + Skulldriver]

Kes:
INTACT
Skulldriver
Kus:
Barbar, Tallinn
Millal:
16-03-2019
Palju:
6/8
Lisainfo:
BARBARI FIREBALL KULTUS KUTSUB!

FIREBALL I "Ereda Leegiga": INTACT

Meie juures hakkavad aeg ajalt toimuma häbitu ususekti kogunemised. Oo jumal, FIREBALL, kaitse enda jüngreid ja ava nende ees oma raskelt kinni keeratud kork. Voolaku Barbarite kurgust alla Fireballi jõed nii puhtalt kui kokteilina ja kestku usuriitus varajaste hommikutundideni!

Fireball I kannab alapealkirja "Ereda Leegiga" ning keskendub paslikult mahlasele Groove Metalile! Üritust kroonib Eesti rataste ja Soome mootoriga podisev INTACT! Kuldselt paistab päike nende meeste taevas, neil on jõudu 66 Tori hobuse jagu ja tahtmist nii palju, et üks-kõik-keda-kuradit pahviks lüüa! Intacti muusika on nagu Fireball - võtad ühe pitsi ja soovid mõttes juba uut. Lisaks eepilisele tekstile annab bänd teada, et tegu on nende selle hooaja VIIMASE Tallinna kontserdiga!
Sooja teeb Soomest kohale kihutav SKULLDRIVER ja paneb kevadised mahlad jooksma kõigil kohalviibijatel - raskelt hea küte!
Enne bände mängime teile suurel ekraanil maha teiste seas Lamb Of God, Pantera, Down, Crowbar, Hellyeah, Devildriver ja paljude teiste tuntud stiilipuhaste pandede kodu-, kontsert- ja muusikavideoid!

Meeleolu krutib üles spetsiaalselt ürituse tarbeks kokku keeratud valik Fireball kokteile ja kindlasti on jumalik jook ise müügil jõhkralt hää hinnaga!

Pilet 6€ Barbari klubikaardiga
Pilet 6€ esimesel tunnil
Pilet 8€ hiljem

NB! Tervitusnapsuks valame kõigile piletiostjatele välja... ot, ot, mis see nüüd oligi... ah jaa - PITSI FIREBALLI!!

Ajakava:

16:00 Uksed
18:00 Video(metal)disko algus
21:00 Piletimüügi algus
22:30 SKULLDRIVER (fin)
23:30 INTACT (est/fin)
Kes tulevad?
Lisas: Barbar 04-03-2019 kell 22:30