22-02-2019 HELITEHASE AVAPIDU - LESS IS MORE: PIG & DAN

Kes:
PIG & DAN
RULERS OF THE DEEP
MERIMELL
GIRTI SUUN
Kus:
HELITEHAS, Tallinn
Millal:
22-02-2019
Palju:
kohapealt 18.-
Lisainfo:
Pig&Dan; on tunnustatud tehnoartistid, kes produtseerivad ja mängivad djna muusikat. Kodanikenimega Dan Duncan ja Igor Tchkotoua kohtusid lennul Hispaaniasse 1999. aastal ning hakkasid seepeale koostööd tegema. Nende sulest on ilmunud sellest ajast saadik viis albumit, üle saja loo ning nad on kahe plaadifirma ”Elevate” ja “Onolog” rajajad ja vedajad. Nad on teinud ka koostööd mitmete teiste selle muusikažanri tippudega nagu Monika Kruse, Adam Beyer, Paul Kalkbrenner, Mark Reeve. Pig & Dan mängivad oma muusikat üle maailma nii väiksemates kohtades kui suurtel festivalidel. Esmakordselt kõlab nende muusikasett 22. veebruaril Eestis, HELITEHASES!
Kes tulevad?
Lisas: l.eazy 21-02-2019 kell 13:21
Rada7.ee
21-02-2019
kell 17:13

Helitehase avapeol esitleb Hispaania duo PIG & DAN oma uut singlit Losing Part Of Me


Uus kontserdi- ja peohall Helitehas avab uksed sel reedel, 22.veebruaril. Avapeo peaesineja PIG & DAN esitleb ühtlasi avapeal ka oma uust singlit “Losing Part of Me”, mis ilmub ametlikult 25. veebruaril Drumcode plaadifirma alt.

PIG & DAN on muusikat produtseerinud alates 1999. aastast ning selle aja jooksul välja andnud viis albumit ning hulgaliselt singleid, EP’sid ja remikse. PIG & DANi omanäoline muusika on mõjutatud erinevatest žanritest ning nende käekiri on technomuusika austajatele äratuntav. 25. veebruaril ilmub Drumcode plaadifirma alt PIG & DAN uus singel “Losing Part of Me”.Helitehas on vastavatav kontserdi- ja peohall, mis mahutab kuni 1500 inimest. Helitehases pannakse rõhku kvaliteetsele heli- ja valguslahendusele. Helitehas asub Tallinnas aadressil Madara 22a.

Reedel, 22. veebruaril mängivad Helitehase avapeol muusikat: Pig & Dan (Spain), Rulers of The Deep, Merimell ja Girti Suun.

Piletid on saadaval eelmüügist Ticketeris.
Uksed avatakse kell 23:00.