16-03-2019 ERMi ÖÖ

Kes:
Rozi Plain (UK)
Lau Nau (FI)
Erki Pärnoja
Orelipoiss
meisterjaan
Mick Pedaja
Weekend Guitar Trio
Stereo Hypnosis (IS)
Kaido Kirikmäe
Kus:
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Millal:
16-03-2019
Lisainfo:
Festivalipiletid on müügil Piletilevis:www.piletilevi.ee/est/piletid/ermi-oo-2019-275921/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 28-01-2019 kell 11:47
Rada7.ee
28-01-2019
kell 11:50

Heli- ja videvikufestival ERMi ÖÖ avalikustas tänavused esinejad


Eesti Rahva Muuseumis teist aastat toimuv heli- ja videvikufestival ERMi ÖÖ avalikustas festivalil üles astuvad artistid. Mitmete tuntud Eesti muusikute kõrval astuvad üles välisesinejad Soomest, Islandilt ja Ühendkuningriigist.

ERMi ÖÖ avab uksed laupäeval, 16. märtsil kl 17 ning pakub muuseumi eri saalides kuulajatele nii maitsekat poppi kui ka eksperimentaalset elektroonikat hiliste õhtutundideni.

Tänavuse festivali üheks olulisemaks esinejaks on positiivses mõttes veidrat ning omapärast popmuusikat viljelev Rozi Plain (Ühendkuningriik). Rozi on oma karjääri jooksul üllitanud neli albumit ja tänavu aprillis ilmub tema viies heliplaat „What a Boost“, mida mainekad väljaanded on juba iseloomustanud kui „võrgutavalt tasakaalust väljas head kraami“ (Uncut) ja „viimistletult joovastavat“ (MOJO).

Lisaks astub üles Soome laulja Lau Nau (Laura Naukkarinen), kelle 2005. aastal ilmunud albumi „Kuuatarha“ reastas Briti ajakiri The Wire TOP 50 parima heliplaadi hulka maailmas. Samuti on tema Philadelphia kontsert meedias ära mainitud „60 kontserdi hulgas, mis raputasid maailma“.

Publiku kõrva rõõmustavad ka kohaliku helimaailma silmapaistvad esindajad, kes teadlikele muusikasõpradele pikemat tutvustamist ei vaja. Karge ja põhjamaise puudutusega Erki Pärnoja, alati muhe Orelipoiss, transiliku tantsulise astumisega meisterjaan, unelev Mick Pedaja, helilistes nüanssides perfektsionistlik ja eksperimenteeriv Weekend Guitar Trio.

Keha ja meelt saab puhata ERMi ÖÖ Ambient ruumis, kus voogavate helide eest hoolitsevad trio Stereo Hypnosis Reykjavikist ning kohaliku sügavama suuna elektroonilise muusika eestseisja Kaido Kirikmäe.

Rada7.ee
27-02-2019
kell 14:43

Piletimäng: ERMi ÖÖ - Rozi Plain (UK), Lau Nau (FI), Erki Pärnoja jt


16. märtsil, laupäeval, avab Eesti Rahva Muuseum kell 17 uksed, et pakkuda muuseumi eri saalides kuulajatele nii maitsekat poppi kui ka eksperimentaalset elektroonikat hiliste õhtutundideni. Toimub teist korda heli- ja videvikufestival ERMi ÖÖ, kus üheks olulisemaks esinejaks on positiivses mõttes veidrat ning omapärast popmuusikat viljelev Rozi Plain (UK).

Lisaks on väliskülalistena kohal rahvusvaheliselt tunnustatud Lau Nau (FI), kelle albumi „Kuuatarha“ reastas Briti ajakiri The Wire TOP 50 parima heliplaadi hulka maailmas, ning voogavaid helisid pakkuv trio Stereo Hypnosis (IS).

Kohalikest esinejatest on laval karge ja põhjamaise puudutusega Erki Pärnoja, alati muhe Orelipoiss, transiliku tantsulise astumisega meisterjaan, unelev Mick Pedaja, helilistes nüanssides perfektsionistlik ja eksperimenteeriv Weekend Guitar Trio ning sügavama suuna elektroonilise muusika eestseisja Kaido Kirikmäe.

Suurejoonelisele festivalile paneb Rada7.ee loosi 2x2 priipääset! Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku esmaspäeva, 11. märtsi pärastlõunal. Head loosiõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
11-03-2019
kell 15:38

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutusid võitjateks:

* Zoja S...
* Liisa H...