15-12-2019 Eluveitie, Lacuna Coil ja Infected Rain

Kes:
Eluveitie (CH)
Lacuna Coil (IT)
Infected Rain (MD)
Kus:
Rock Cafe, Tallinn
Millal:
15-12-2019
Lisainfo:
Kes tulevad?
Tulevad (3):
nippar, Ingelyxx, Trivium
Mõtlevad (2):
kurjajuur, pöialpoiss
Lisas: Rada7.ee 22-01-2019 kell 17:30
Rada7.ee
22-01-2019
kell 17:30

Eluveitie, Lacuna Coil ja Infected Rain annavad detsembris Rock Cafes võimsa kontserdi

Folkmetali üks kuulsamaid esindajaid Eluveitie (Šveits), gootimetali täht Lacuna Coil (Itaalia) ning raskemat nu-metalit viljelev Infected Rain (Moldova) annavad 15. detsembril vägeva kontserdi Tallinnas Rock Cafes.Varasemalt mitmel korral Tallinnas ülesastunud Eluveitie loodi 2002. aastal, kui bändi vokalistil Chrigel Glanzmannil tärkas idee liita energiline metalmuusika iidsete keldi kultuurist pärinevate elementidega. Nende esimene stuudioalbum “Spirit” pälvis koheselt plaadifirma Nuclear Blast tähelepanu ning sealt edasi on bändi saatnud märkimisväärne edu.

Itaaliast pärit Lacuna Coil pole muusika austajate jaoks kindlasti võõras nimi. 1994. aastal alustanud bänd on samuti Eestit ka varasemalt väisanud - viimati möödunud aasta Hard Rock Laagri peaesinejana. Tänaseks on nad välja andnud kaheksa stuudioplaati, millest "Comalies" sai maineka plaadifirma Century Media enim müüdud albumiks ja "Dark Adrenaline" jõudis Billboard 200 edetabeli 15. kohale.

Infected Rain on metali-maastikul samuti tuntud nimi, mille taga seisev punt sai tuule tiibadesse 2008. aastal. Moldova nu-metali täht on juba varasemalt üles astutud nii Eluveitie kui Lacuna Coiliga. Lisaks on lava jagatud selliste maailmanimedega nagu Dimmu Borgir ning Mötley Crüe.

Kontserti korraldava Urban Culture Entertainmenti esindaja Tanya Korenik tõdeb, et tegemist on kindlasti oodatud üritusega. “Olen äärmiselt uhke, et TEGNATOS EUROPEAN 2019 kontserttuur ka Tallinnasse jõuab. Need kolm bändi pole pelgalt muusikatööstuse väärtuslikud pärlid - kõigil neil on Eestis väga palju tõelisi fänne! Lisaks tuleb ka mainida, et kõigil kolmel on naisvokaal ning seetõttu on nende poolt oodata kindlasti väga elegantset ning meeldejäävat etteastet.”

Piletid 15. detsembril toimuvale kontserdile on saadaval alates homsest, 23. jaanuarist Ticketeris. Fännipiletid tulevad müügile 31. jaanuaril Tallinnas pubis Woodstock ning kaupluses Stanford Music ja Tartus pubis Underground.