11-02-2019 The Neighbourhood (USA), Health (USA), Yeek (USA)

Kes:
The Neighbourhood (USA)
Health (USA)
Yeek (USA)
Kus:
Saku Suurhall, Tallinn
Millal:
11-02-2019
Lisainfo:
Ameerika indie-rock grupp “The Neighbourhood” (THENBHD) astub maailmaturnee raames esimest korda üles Eestis 11. veebruaril 2019 Saku Suurhallis, et esitleda oma kolmandat samanimelist albumit.

Piletid Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/the-neighbourhood-250117/
Kes tulevad?
Kes käis (2):
Interneedus, ivo
Lisas: Rada7.ee 11-01-2019 kell 10:23
Rada7.ee
11-01-2019
kell 10:34

Piletimäng: The Neighbourhood (USA) Suurhallis


The Neighbourhood alustas 2011, esimene täispikk album “I Love You” nägi ilmavalgust pärast kahte tegevusaastat. Album debüteeris Billboard 200 edetabelis 39. kohal, aga juba mõne kuu pärast saavutas laul “Sweater Weather” ennenägematu populaarsuse. Bändi liikmed on lapsepõlvesõbrad, kõik nad kasvasid üles naabruskonnas. Bändi nimeks võeti inglisepärane kirjapilt, sest ameerikalik nimi oli juba hõivatud.

The Neighbourhoodi muusikat on raske määratleda ühe stiilina. Seda võib nimetada nii dark-pop`iks kui indie-rockiks. See on segu indie, pop, hip-hop, r\'n\'b ja alternatiivsetest kitarrimeloodiatest. Ajakiri Rolling Stone nimetab gruppi “väga atmosfääriliseks ja melanhoolseks”, tõstes seejuures esile muusikute emotsionaalsust ja väljenduslikkust. Solist Jesse Rutherford on erakordselt karismaatiline, teda nimetatakse tihti ümbersündinud Kurt Kobainiks. Muuhulgas on grupil läbimõeldud ja väga kontseptuaalne visuaalne stiil. Mustvalge fotomotiiv ja videoklipid on omal moel saanud nende visiitkaardiks.

The Neighbourhoodi laulutekstid on täidetud eksistentsiaalsete motiividega. Need puudutavad väga isiklikke teemasid – inimlikud hirmud ja nõrkused, armastus ja lähedaste kaotus, edu ja vihkamine, kadedus ja kinnisideed - kõik see on esitatud rahulikul moel, pingevabalt. Jesse Rutherford räägib avameelselt isiklikest ja intiimsetest asjadest. Ta paiskab sõna-sõnalt paberile oma emotsioonid, mille järgnevad salmid ja akordid. Selline avameelsus on võitnud miljonite fännide südamed üle kogu maailma.

Kolmas album “The Neighbourhood” ilmus märtsis 2018. Albumile on valitud 12 atmosfäärilist kompositsiooni, inspireerivat, lüürilist ja romantilist r\'n\'b meloodiat. 11. veebruaril esitleb grupp oma maailmaturnee raames albumit eesti publikule. Kontserdil Saku Suurhallis kõlavad mitte ainult uued lood, vaid esitamisele tulevad ka varasemate albumite armastatumad palad.

Rada7.ee paneb loosi 2x2 priipääset. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku teisipäeva, 29. jaanuari pärastlõunal. Head loosiõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

dominic
11-01-2019
kell 11:09

Olulisem uudis on vast et antud kontserdil astub üles müramasin Health
https://www.youtube.com/watch?v=G1qvEr9bC6c

ivo
11-01-2019
kell 11:20

Ja kui internettides sorida, siis ka Yeek, aga kohalik korraldaja pole neid veel kinnitanud.

ivo
11-01-2019
kell 11:22

Leibeli pressikas nt: https://www.columbiarecords.com/2018/11/06/the-neighbourhood-releases-new-project/

Rada7.ee
23-01-2019
kell 16:27

The Neighbourhoodi kontserdi erikülaline on noise rock bänd Health


Juba 11. veebruaril annavad Saku Suurhallis kontserdi sulnid hitimeistreid The Neighbourhood. Bänd kinnitas Tallinna kontserdi üheks erikülaliseks Los Angelesest pärit noise rock bändi Health.

Health sai laiema kõlapinna kui 2007. aastal otsustas Crystal Castle remiksida nende lugu "Crimewave". Mõni aeg hiljem ilmunud omanimeline debüütalbum tõi kaasa erikülalise staatuse Nine Inch Naili tuuril "Lights In The Sky Tour". Kaks aastat hiljem ilmunud EP "Get Color" sisaldas endas ka lugu "Die Slow", millest sai kiiresti undeground hitt ning lugu peetakse tänini Healthi visiitkaardiks. EP ilmumisele järgnesid muuhulgas kutsed festivalidele Pitchfork Fest ja Primavera Sound. 2012. aastal komponeeris Health muusika populaarsele arvutimängule Max Payne 3, hiljem samal aastal salvestati lugu "High Pressure Dave" ka mängule Grand Theft Auto V. Bändi siiani viimane album "Death Magic" nägi ilmavalgust 2015. aasta augustis.

Piletid kontserdile hinnaga alates 27,40 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Kontsert on vanusepiiranguta.

ivo
23-01-2019
kell 16:31

Nonii. Ametlikult ka kinnitus olemas.

Rada7.ee
29-01-2019
kell 16:24

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutusid võitjateks:

* Anna K...
* Alis R...

Rada7.ee
01-02-2019
kell 10:04

The Neighbourhoodi kontserdi teine erikülaline on USA päritolu Yeek


Mõned päevad tagasi oma Euroopa tuuri alustanud ja juba 11. veebruaril Saku Suurhalli jõudev The Neighbourhood kinnitas Tallinna kontserdile ka teise külalisesineja, kelleks on USA päritolu Yeek. Eelnevalt kinnitas The Neighbourhood ansambli Health esinemise. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Yeek on noormees New Jesrseyst - multimeedia artist, filmitegija ja muusik.Yeek on saanud oma muusikale inspiratsiooni funk muusikast ja 1990. aastate alguse punk ning hiphop kultuurist

Uksed 11. veebruari kontserdile avanevad kell 19.00. Yale alustab kell 20.00, Health kell 20.45 ning The Neighbourhood kell 21.45. Kontsert on vanusepiiranguta.

ivo
18-02-2019
kell 09:26

HEALTH oli ka soojendajana igati tiptop. Valjem oleks võinud olla vaid.

Publik oli muidugi super, tore vaadata, et nii palju alaealisi on esmaspäeval kontserdile saadud (ma silma järgi ei oska hinnata, tuhandeid?) ja ilmselt kõnetas ikkagi peaesineja, kellest jällegi minusugune vanur suurt lugu pidada ei oska. Aga vähemalt sai mugavalt bändi vaadata - pmst kõik olid lühemad.

Hiljem vist olid nii jubedad saundijamad, et peaesinejal läks esinemistuju ära?

Ega ma muidugi oska nende mürarocki bändide puhul ka alati öelda, kas oli heli pekkis või täpselt nii nagu mõeldud :D