11-02-2019 The Neighbourhood (USA)

Kes:
The Neighbourhood (USA)
Kus:
Saku Suurhall, Tallinn
Millal:
11-02-2019
Lisainfo:
Ameerika indie-rock grupp “The Neighbourhood” (THENBHD) astub maailmaturnee raames esimest korda üles Eestis 11. veebruaril 2019 Saku Suurhallis, et esitleda oma kolmandat samanimelist albumit.

Piletid Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/the-neighbourhood-250117/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 11-01-2019 kell 10:23
Rada7.ee
11-01-2019
kell 10:34

Piletimäng: The Neighbourhood (USA) Suurhallis


The Neighbourhood alustas 2011, esimene täispikk album “I Love You” nägi ilmavalgust pärast kahte tegevusaastat. Album debüteeris Billboard 200 edetabelis 39. kohal, aga juba mõne kuu pärast saavutas laul “Sweater Weather” ennenägematu populaarsuse. Bändi liikmed on lapsepõlvesõbrad, kõik nad kasvasid üles naabruskonnas. Bändi nimeks võeti inglisepärane kirjapilt, sest ameerikalik nimi oli juba hõivatud.

The Neighbourhoodi muusikat on raske määratleda ühe stiilina. Seda võib nimetada nii dark-pop`iks kui indie-rockiks. See on segu indie, pop, hip-hop, r\'n\'b ja alternatiivsetest kitarrimeloodiatest. Ajakiri Rolling Stone nimetab gruppi “väga atmosfääriliseks ja melanhoolseks”, tõstes seejuures esile muusikute emotsionaalsust ja väljenduslikkust. Solist Jesse Rutherford on erakordselt karismaatiline, teda nimetatakse tihti ümbersündinud Kurt Kobainiks. Muuhulgas on grupil läbimõeldud ja väga kontseptuaalne visuaalne stiil. Mustvalge fotomotiiv ja videoklipid on omal moel saanud nende visiitkaardiks.

The Neighbourhoodi laulutekstid on täidetud eksistentsiaalsete motiividega. Need puudutavad väga isiklikke teemasid – inimlikud hirmud ja nõrkused, armastus ja lähedaste kaotus, edu ja vihkamine, kadedus ja kinnisideed - kõik see on esitatud rahulikul moel, pingevabalt. Jesse Rutherford räägib avameelselt isiklikest ja intiimsetest asjadest. Ta paiskab sõna-sõnalt paberile oma emotsioonid, mille järgnevad salmid ja akordid. Selline avameelsus on võitnud miljonite fännide südamed üle kogu maailma.

Kolmas album “The Neighbourhood” ilmus märtsis 2018. Albumile on valitud 12 atmosfäärilist kompositsiooni, inspireerivat, lüürilist ja romantilist r\'n\'b meloodiat. 11. veebruaril esitleb grupp oma maailmaturnee raames albumit eesti publikule. Kontserdil Saku Suurhallis kõlavad mitte ainult uued lood, vaid esitamisele tulevad ka varasemate albumite armastatumad palad.

Rada7.ee paneb loosi 2x2 priipääset. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku teisipäeva, 29. jaanuari pärastlõunal. Head loosiõnne!Jaga ka sõpradega!

dominic
11-01-2019
kell 11:09

Olulisem uudis on vast et antud kontserdil astub üles müramasin Health
https://www.youtube.com/watch?v=G1qvEr9bC6c

ivo
11-01-2019
kell 11:20

Ja kui internettides sorida, siis ka Yeek, aga kohalik korraldaja pole neid veel kinnitanud.

ivo
11-01-2019
kell 11:22

Leibeli pressikas nt: https://www.columbiarecords.com/2018/11/06/the-neighbourhood-releases-new-project/