08-02-2019 Freakangel / Horror Dance Squad / Digital Digital

Kes:
Freakangel
Horror Dance Squad
Digital Digital
Kus:
Von Krahl, Tallinn
Millal:
08-02-2019
Palju:
7/10
Lisainfo:
http://freakangel.bandcamp.com
http://www.facebook.com/freakangelofficial
http://www.youtube.com/freakangelTV
http://www.freakangel.net/

Pileteid saab lunastada ürituse päeval otse ukselt, hinnaga 7 eurot esimesel tunnil, hiljem 10 eurot.
Kes tulevad?
Kes käis (2):
Arn, Abbey
Lisas: Rada7.ee 18-12-2018 kell 16:49
Rada7.ee
18-12-2018
kell 16:49

8. veebruaril esineb Eestis teatris Von Krahl Tallinna industrial metal bänd Freakangel


Freakangel on Eesti tumemuusika skene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud EBM-ist industriaal-metali suunas. Enamik Freakangeli esinemistest leiab aset välismaal ja seetõttu on tõeline maiuspala näha neid ka kodusel laval.

Freakangel on viimastel aastatel väsimatult tuuritanud igal pool Euroopas. Selle käigus on nad läbinud ka mitu metamorfoosi ning viimaks muteerunud oma käesolevasse neljaliikmelisse koosseisu. Olles lugematutel kontsertidel peaesineja, on bänd üles astunud veel mitmetel metal ja tumemuusika festivalidel nagu Resistanz (UK), Wave-Gotik-Treffen (DE), Dark Munich (DE), Hard Rock Laager (EE), Summer Darkness (NL), Castle Party (PL), Lumous (FI) ja teised.

Freakangel on välja lasknud kolm albumit Belgia plaadifirma Alfa Matrix alt: “The Faults Of Humanity”, “Let It All End” ja “The Ones To Fall”. Bänd lasi välja ka kaks DVD-d: "The Faults Of Humanity: live", "The Show Of Violence" ja kolm digitaalset EP-d "Porcelain Doll", "The Book Of Violence" ja "Into The Fire". Nende neljas album “How The Ghost Became”, “In The Witch House” EP ja “Death Walks With Us” EP lasti välja Jaapani plaadifirma DWA alt.

Rada7.ee
08-02-2019
kell 14:27

Täna Von Krahlis Feakangel, Horror Dance Squad ja Digital Digital


Täna võimutseb Von Krahlis Freakangel, Eesti tumemuusika skene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud EBM-ist industriaal-metali suunas. Enamik Freakangeli esinemistest leiab aset välismaal ja seetõttu on tõeline maiuspala näha neid ka kodusel laval.

Laval teevad kaasa erikülalised Horror Dance Squad, kes on Eesti modernse metali üks eredamaid tähti, oma gruuviva ja agressiivse muusikaga on nad Eesti lavalaudasid lammutanud juba aastast 2014. Bänd on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui välismaal, ning mänginud ühel maailma suurimal metalfestivalil Wacken Open Air.

Ürituse tõmbab käima Digital Digital. Nad on Eestist pärit trummi ja bassi/elektroonilist rocki laivis viljelev koosseis. Bänd on osalenud mitmetel Balti riikide ja Venemaa festivalidel ning jaganud lava mitmete tuntud artistidega, sealhulgas Korni, Die Antwoordi, Scooter'i, Clawfinger'i ja paljude teistega.