11-02-2019 Hed PE (US) + support

Kes:
Hed PE (US)
What A Funk?! (IT/US)
Kus:
Tapper, Tallinn
Millal:
11-02-2019
Lisainfo:
Kontserdi korraldab Damn.Loud. Soodsamad erikujundusega piletid on müügil kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja pubis Woodstock (Tatari 6), veebis on piletid on saadaval Ticketeris: www.ticketer.ee/hed-pe-tallinn.
Kes tulevad?
Tulevad (5):
ivo, jann, roman_d, Riq, riistakäristys
Lisas: Rada7.ee 17-12-2018 kell 10:34
Rada7.ee
17-12-2018
kell 10:35

Legendaarsed nu-metallistid Hed PE (USA) veebruaris higise showga Tallinnas!


Tõeline nu-metal pidupäev on saabumas – 11. veebruaril kütab Tapperi kuumaks USA skenelegend Hed PE. Äsja põhjalikumalt UK ette võtnud Hed PE keskendub veebruaris lõpuks ometi ka siinsele regioonile ning jõuab hittidega nagu “Bartender”, “Renegade”, “Killing Time” ja “Raise Hell” ka Tallinnasse.

Kontserdi korraldab Damn.Loud. Soodsamad erikujundusega piletid on müügil kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja pubis Woodstock (Tatari 6), veebis on piletid on saadaval Ticketeris: www.ticketer.ee/hed-pe-tallinn.

Hed PE, tollal tihti nimi stiliseeritud ka kui (Hed) Planet Earth, alustas juba 1994 ning on seetõttu koos bändidega nagu Rage Against The Machine pigem mõjutaja kui mõjutatav, kui rääkida nu-metal lainest. Ka popima otsa bändid nagu Limp Bizkit või Linkin Park kuulasid oma esimesi plaate salvestades inspiratsiooniks neid. Oma esimesed plaadid “(hed) pe”, “Broke” ja “Blackout” andis Hed PE välja hoopiski hip-hop plaadifirma Jive alt, nimetades stiiliks enne žanrimääratluse nu-metal tekkimist iseleiutatud G-pungiks.

Viimaste aastate fookus on bändil olnud esinemistel – seda nii peaesinejana üle ilma, osana Ozzfestist (Ozzy Osbourne alustatud festival ja tuur peamiselt USAs, vahel ka Euroopas või Jaapanis) või bändidega nagu Korn, Static-X või System Of A Down. Stuudioalbumeid on Hed PE välja andnud kümme, neist viimase, “Forever!”, aastal 2016 Pavement Music alt.

“Bartender”


“Renegade”


“Killing Time”

ivo
17-12-2018
kell 11:55

See Forever ju kah täitsa vana hea kõlab :)

https://open.spotify.com/album/2fLBjOukxS6dyw2yQIlHxo?si=W0ETxQ_ARG6kOK2zMXnUMQ

Rada7.ee
09-01-2019
kell 16:22

Piletimäng: Hed PE (USA) Tapperis


Kuu aja pärast, 11. veebruaril annab Tapperis lavalt kuuma nu-metal legend Hed PE. Valitud kontsertidel, ka Tallinnas, teeb kaasa What A Funk?!, mis koosneb Crazy Towni liikmetest!Omaltpoolt paneme loosi 2 priipääset ühele võitjale. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku esmaspäeva, 28. jaanuari pärastlõunal. Head loosiõnne!

Kes loosile lootma jääda ei taha, siis saab end piletiga kindlustada siit: https://www.ticketer.ee/hed-pe-tallinnJaga ka sõpradega!