11-02-2019 Hed PE (US) + support

Kes:
Hed PE (US)
What A Funk?! (IT/US)
Egosystema (IT)
Kus:
Tapper, Tallinn
Millal:
11-02-2019
Lisainfo:
Kontserdi korraldab Damn.Loud. Soodsamad erikujundusega piletid on müügil kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja pubis Woodstock (Tatari 6), veebis on piletid on saadaval Ticketeris: www.ticketer.ee/hed-pe-tallinn.
Kes tulevad?
Kes käis (5):
ivo, roman_d, Riq, riistakäristys, jann
Lisas: Rada7.ee 17-12-2018 kell 10:34
Rada7.ee
17-12-2018
kell 10:35

Legendaarsed nu-metallistid Hed PE (USA) veebruaris higise showga Tallinnas!


Tõeline nu-metal pidupäev on saabumas – 11. veebruaril kütab Tapperi kuumaks USA skenelegend Hed PE. Äsja põhjalikumalt UK ette võtnud Hed PE keskendub veebruaris lõpuks ometi ka siinsele regioonile ning jõuab hittidega nagu “Bartender”, “Renegade”, “Killing Time” ja “Raise Hell” ka Tallinnasse.

Kontserdi korraldab Damn.Loud. Soodsamad erikujundusega piletid on müügil kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja pubis Woodstock (Tatari 6), veebis on piletid on saadaval Ticketeris: www.ticketer.ee/hed-pe-tallinn.

Hed PE, tollal tihti nimi stiliseeritud ka kui (Hed) Planet Earth, alustas juba 1994 ning on seetõttu koos bändidega nagu Rage Against The Machine pigem mõjutaja kui mõjutatav, kui rääkida nu-metal lainest. Ka popima otsa bändid nagu Limp Bizkit või Linkin Park kuulasid oma esimesi plaate salvestades inspiratsiooniks neid. Oma esimesed plaadid “(hed) pe”, “Broke” ja “Blackout” andis Hed PE välja hoopiski hip-hop plaadifirma Jive alt, nimetades stiiliks enne žanrimääratluse nu-metal tekkimist iseleiutatud G-pungiks.

Viimaste aastate fookus on bändil olnud esinemistel – seda nii peaesinejana üle ilma, osana Ozzfestist (Ozzy Osbourne alustatud festival ja tuur peamiselt USAs, vahel ka Euroopas või Jaapanis) või bändidega nagu Korn, Static-X või System Of A Down. Stuudioalbumeid on Hed PE välja andnud kümme, neist viimase, “Forever!”, aastal 2016 Pavement Music alt.

“Bartender”


“Renegade”


“Killing Time”

ivo
17-12-2018
kell 11:55

See Forever ju kah täitsa vana hea kõlab :)

https://open.spotify.com/album/2fLBjOukxS6dyw2yQIlHxo?si=W0ETxQ_ARG6kOK2zMXnUMQ

Rada7.ee
09-01-2019
kell 16:22

Piletimäng: Hed PE (USA) Tapperis


Kuu aja pärast, 11. veebruaril annab Tapperis lavalt kuuma nu-metal legend Hed PE. Valitud kontsertidel, ka Tallinnas, teeb kaasa What A Funk?!, mis koosneb Crazy Towni liikmetest!Omaltpoolt paneme loosi 2 priipääset ühele võitjale. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku esmaspäeva, 28. jaanuari pärastlõunal. Head loosiõnne!

Kes loosile lootma jääda ei taha, siis saab end piletiga kindlustada siit: https://www.ticketer.ee/hed-pe-tallinn

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
28-01-2019
kell 14:06

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutus võitjaks Maarja

Rada7.ee
11-02-2019
kell 10:40

Nu-metal pidupäev on saabunud - täna Tapperis Hed PE (USA)


Nu-metal pidupäev on saabunud – täna kütab Tapperi kuumaks USA skenelegend Hed PE. Peaesinejale teevad sooja Crazy Towni liikmetest koosnev What A Funk?! (USA/IT) ning kunagi ka Katatoniat Tallinnas toetanud Egosystema (IT).

Ajakava:
19:00 uksed
20:00 Egosystema
20:50 What A Funk
22:00 Hed P.E

Soodsamad erikujundusega piletid on veel saadaval kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja pubis Woodstock (Tatari 6). Veebis on piletid saadaval Ticketeris: www.ticketer.ee/hed-pe-tallinn.

ivo
18-02-2019
kell 09:22

Nädal juba mööda hiilinud, aga panen siis veel kirja, et päris naljakas oli :D
Ehkki isegi kõva nostalgiakas ei päästnud seda funki ja neid poose. Eks võibolla oma viga ka muidugi, aga mu eelmine Hed Pe kontsert oli aastal 2001 ja seda ikka vihases nu-metal hoos ning siiani väga ere mäletus kasvõi kohe kontserdi algusest. Muidugi, täpselt sama oodata olekski tobe ja ega nad ju päris ilma ka jätnud sellest nostalgiaosast. Samas kasvõi viimast plaati kuulates olid siiski eeldused kõvemaks nu-kütteks.