02-02-2019 Intsikurmu Talifestival 2019

Kes:
Hildur (IS)
Low Roar (IS)
I Wear* Experiment
HOAX
The Boondocks
Catapulta
EiK
Tintura
Arg Part
Restless Experience
Kus:
Kultuurikatel, Tallinn
Millal:
02-02-2019
Lisainfo:
Neljandat korda toimuv Intsikurmu Talifestival juhatab sisse 2019. aasta augustikuu alguses Põlvas toimuva Intsikurmu muusikafestivali.

https://www.ticketer.ee/intsikurmu-talifestival-2019/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 07-12-2018 kell 14:55
Rada7.ee
09-01-2019
kell 20:22

Intsikurmu Talifestivalil I Wear* Experimenti albumiesitlus ja HOAXi viimane esinemine


Intsikurmu Talifestival toimub tänavu 2. veebruaril Kultuurikatlas. Üheks peaesinejaks on I Wear* Experiment, esitleb oma uut albumit “Jupiterz”, lisaks on viimane võimalus näha esinemas räpiduot HOAX, kes teatas eile tegevuse lõpetamisest. Õhtut sisustavad veel Raadio 2 Aasta Albumiga pärjatud The Boondocks, räpisensiatsioonid Catapulta ja EiK, värskendav elektrooniline folkansambel Tintura ning noor tegija Arg Part. Esinejate nimekirja täiendavad veel välisartistid.

“Intsikurmu Talifestivali üheks peaesinejaks on I Wear* Experiment, kes kindlasti teeb vaimustava esitluskontserdi oma uuest albumist “Jupiterz” ning peagi saame Intsikurmu fänne rõõmustada ka kahe põneva välisartistiga,” räägib festivali korraldaja Martin Ruus, et häid uudiseid on saabumas veelgi.

Õhtu erilisusele annab lisa räpiduo HOAX eilne teadaanne: “Aitäh! Eelmine aasta oli HOAXi jaoks väga tuus - saime anda uskumatult lahedaid laive, kohtasime palju uusi ja meelejäävaid inimesi ja tegime kirega mussi… kuid see aasta HOAX enam ühiselt oma rada ei jätka.” Seega on Intsikurmu Talifestival ühtlasi viimane HOAXi esinemine.

Intsikurmu Talifestival toimub neljandat korda, et leevendada suveootust. Kogu Kultuurikatel saab täidetud sumeda miljöö ja hea muusikaga. “Loome Kultuurikatlasse mõnusa äraolemise - peale suurepäraste artistide on kohal malekohvik ning atmosfääri loovad Oliver Kulpsoo ja Alexander Sproghise valgusinstallatsioonid,” kirjeldab tulevast festivali Ruus.

Sooduspiletid saadaval kuni 17. jaanuarini Ticketerist: https://www.ticketer.ee/intsikurmu-talifestival-2019/

Rada7.ee
11-01-2019
kell 10:11

Intsikurmu Talifestivalil esineb Islandi elektroonilise muusika artist Low Roar


2. veebruaril Kultuurikatlas toimuva Intsikurmu Talifestivali üheks peaesinejaks lisandus Islandi elektroonilise muusika esindaja Low Roar.

Low Roar on Islandi elektroonilise muusika artist, kes on suutnud tumedamaid mõtteid kujutada muusikas õhulise ja kergelt salapärasena. “Ülimalt kaasahaarav meloodiline rännak kaugustesse, kõrgustesse, sügavustesse. Lummav. Oleme juba varem tahtnud seda sensatsioonilist kontsertkogemust Eesti publikuni tuua ja nüüd see õnnestub,” jagab muljeid korraldaja Mihkel Kübar.

Ryan Karazija ehk Low Roar hakkas tuntust koguma köögis salvestatud omanimelise debüütalbumiga, millele järgnes koduses garaažis valminud album “0”. Pärast seda albumit algas tähelend ning saabusid kutsed festivalidele Eurosonic Nooderslag, The Great Escape, ATP, Lowlands, Iceland Airwaves.

Samalt albumilt kõlanud muusika jäi kõrvu Reykjavikis plaadipoodi külastanud Jaapani arvutimängude võlurile Hideo Kojimale („Metal Gear”). Tulemusena kõlas Low Roar muusika Koijma 2016. aasta „Death Stranding” kahes videos.

2017 ilmus Low Roar’i kolmas täispikk album „Once In A Long Long While”. Muusikaline rännak, mille loomise ajal viibis Ryan Karazija maailma väga eri paigus: Rootsi, Island, Mehhiko, USA, Poola, Suurbritannia, Wales. “See album ei oleks tulnud selline, kui ma oleksin pidanud seda tegema ühes kohas,” lausub Ryan. Lõplik viimistlus albumile anti Walesis koos Intsikurmu Festivalil esinenud muusiku Mike Lindsey (Tunng, Throws) ning produtsent-miksija Andrew Scheps (Red Hot Chilli Peppers, Adele, Hozier) abiga.

Rada7.ee
01-02-2019
kell 10:59

Homme toimub neljas Intsikurmu Talifestival


Homme, 2.veebruaril kell 18.00 toimub Kultuurikatlas Intsikurmu Talifestival, mille peaesinejateks on Low Roar, Hildur ja I Wear* Experiment. Kahel laval astub publiku ette kokku 10 artisti.

Neljandat korda toimuv Talifestival toob üheks õhtuks Kultuurikatlasse sumeda metsapargi miljöö, mida ilmestavad Oliver Kulpsoo ja Alexander Sproghise valgusinstallatsioonid.

Hea muusikaga on laupäeva õhtu täidetud ning kuulda saab Islandi artiste Hildur ja Low Roar’i soolokontserti ning I Wear* Experimenti plaadiesitlust. Lavale tulevad Raadio 2 Aasta Albumi auhinnaga pärjatud The Boondocks, räpisensiatsioonid HOAX, Catapulta ja EIK, värskendav elektrooniline folkansambel Tintura, noor tegija Arg Part ning tantsuelamust pakub Restless Experience.

Kohal on oma tuntud headuses Kodukohvik Tillu, kohvi serveerib Björn Espresso bar, saab jäätist, kino ning malet mängida. Põnevaid üllatusi maagilisel Talifestivalil jagub.