Kuula: Black Bread Gone Mad - "Ayibobo"

06-12-2018 Made in Baltics kutsub: Iiris & Gram-Of-Fun

Kes:
Iiris
Gram-Of-Fun
Kus:
Von Krahl, Tallinn
Millal:
06-12-2018
Lisainfo:
6. detsembril on meil heameel ja au tuua legendaarse vanalinna kontsertklubi VON KRAHL lavale kaks põnevat kodumaist artisti.

Iiris on üks julgemaid ja omanäolisemaid muusikuid Eestis. Peale edukat debüütalbumit “The Magic Gift Box”, mis tõi talle Aasta naisartisti auhinna 2013. a EMA galal, võttis Iiris kätte ja sõitis õppima Londonisse. Selleks hetkeks oli ta oma bändiga jõudnud anda kümneid kontserte erinevatel festivalidel mh Eestis, Soomes, Lätis, Inglismaal, Saksamaal, Islandil. Iiris sukeldus Londoni ellu ning koostöös produtsent Proverb`iga sündis põneva kõlaga suurlinlik “Hope” EP, millelt pärineva singli “Iridescent Love” valis mainekas UK blogi The Line of Best Fit oma 2015. aasta 50 parima loo hulka.

Eelmisel aastal avaldatud “Stranger”, mille helikeel oli arenenud juba märksa popilikumaks Iirise senisest kataloogist, jõudis Raadio 2 aasta enimmängitud looks.

Tallinnasse lendab Iiris esitlema oma verivärsket singlit “Star”, mis on juba leidnud tee raadiojaamade playlisti, inimeste südametesse ning muusikakriitikute lemmikute hulka.

facebook.com/iirismusic/
instagram.com/iirismusic/

TUTVUSTAME: Gram-Of-Fun ehk Kristel, Muudu, Jaan Jaago ja PhilGood.

Gram-Of-Fun ehk GOF lõi laineid sel suvel festivalidel nagu Sweet Spot, I Land Sound ja Juu Jääb. Sügisel andsid nad hoo sisse JUNGLE kontserdile Rock Cafes. Kes on näinud, see teab, millist vaibi ja tantsu võib nende etteastest oodata!

Vaid napp kuu tagasi ilmus nende debüütsingel “Getaway”.

facebook.com/gramoffunband/
instagram.com/gramoffun/

Oled oodatud nautima head muusikat, meeleolukat õhtut ning toredaid inimesi!

Made in Baltics LIVE – 6.12. kl 20:00 Von Krahlis.
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 03-12-2018 kell 09:46
Rada7.ee
06-12-2018
kell 13:47

Täna toimub esimene MIBE LIVE – üles astuvad Gram-Of-Fun ja Iiris


Täna toimub Von Krahlis esimene kontsert uues Made in Baltics Entertainment kontserdisarjas. Lavale tuuakse kaks põnevat kodumaist artisti – Iiris ja Gram-Of-Fun.

Londonis resideeruv Iiris sõidab koos oma bändiga Eestisse spetsiaalselt selleks õhtuks. Esitusele tulevad nii kuulajatele tuttavad vanemad palad kui ka uuemad seni avaldamata lood. Kindlasti ei jää kõlamata ka Iirise viimane singel “Star”, mis oli möödunud kuul Raadio 2 enimmängitud laul.

Loe lisaks värsket intervjuud Iirisega: „Tähed sünnivad ikkagi tähetolmust ning asetsevad konstellatsioonides”.

Gram-Of-Fun ehk GOF lõi laineid suvel festivalidel Sweet Spot, I Land Sound ja Juu Jääb. Sügisel andsid nad hoo sisse modernse souli menuki Jungle kontserdile Rock Cafes. Kes on näinud, see teab, millist meeleolu ja tantsu võib nende etteastest oodata. Vaid napp kuu tagasi ilmus nende debüütsingel “Getaway”, millele on värskelt valminud ka live-video.

Loe lisaks hiljutist intervjuud Gram-Of-Funiga: ““Getaway” on positiivne hetk muidu keerulisel ajal”.

Uksed avanevad kella kaheksast ja esimene bänd astub lavale kell üheksa. MIBE LIVE korraldajad usuvad, et tuleb üks mõnus kontserdiõhtu kahe suurepärase live-esinejaga. Kohapealt on võimalik osta ka plaadifirma sel sügisel ilmunud helikandjaid, mille hulka kuuluvad Erki Pärnoja ‘’Saja lugu’’, Ewert and The Two Dragons ‘’Hands Around the Moon” ja Lenna värske album ‘’3X’’.