28-06-2019 kuni 29-06-2019 Hard Rock Laager 2019

Kes:
Carcass (UK)
Lost Society (FI)
Kus:
Lauluväljak, Vana-Vigala
Millal:
28-06-2019
Lõpp:
29-06-2019
Lisainfo:
http://hardrocklaager.ee
Kes tulevad?
Tulevad (6):
Pandabeer, SanderVider, kurmet, Abbey, riistakäristys, Trivium
Mõtlevad (1):
Said
Lisas: Rada7.ee 19-11-2018 kell 15:52
Rada7.ee
19-11-2018
kell 15:53

Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise aasta festivali toimumiskuupäevad

Foto: Erlend Štaub
Tuhandete raskemuusika austajate aasta tippsündmus Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise aasta toimumiskuupäevad, milleks on 28.-29. juuni. Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus juba 18. korda.

Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul tõi möödunud suvel toimunud festival kokku ajaloo suurima publiku. “Laager kasvab vaikselt, aga järjekindlalt. Festivalil saab sedapuhku pidulik 18 täis, ehk siis teismeliseaastad jäävad vaikselt juba selja taha ja kõiki valikuid saab teha teadlikumalt ning selgema sihiga,” ütleb ta. “Pole kahtlustki, et suuremad saavutused ja väärikaimad verstapostid seisavad veel ees!”

Hard Rock Laager 2019 piletid tulevad müügile laupäeval, 8. detsembril kõigis Piletilevi müügipunktides ning Circle K teenindusjaamades. Esimesed 300 fännipiletit, millega kaasneb ka tasuta festivalisärk, leiavad endale omaniku sama päeva hommikul kell 10 Tallinnas klubis Tapper ning kell 11 Pärnus ja Tartus kaupluses Muusik.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Rada7.ee
18-01-2019
kell 10:46

Carcass peaesineb sel suvel festivalil Hard Rock Laager 2019

28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuva Hard Rock Laager festivali üheks peaesinejaks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass.Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul on Liverpooli väärismetalli magnaadid koondnimega Carcass raskemuusika sõprade jaoks üks olulisemaid tegijaid läbi aegade. “Carcass on näidanud iga sammuga uut suunda ekstreem-metali arenguteel: '80-aastatel panid nende esikalbumid "Reek of Putrefaction" ja "Symphonies of Sickness" nurgakivi gore-grindile ja hilisemas faasis sai plaadist "Heartwork" meloodilise death metali alustala. Patoloogiast inspireeritud terminoloogiaga flirtiv Carcass kehtestas omad reeglid ning hoidis latti pidevalt kõrgel aastani 1996, mil juhe - paljude fännide arvates enneaegselt - seinast tõmmati.”

18 aastat varjusurma mõjus kadunukesele aga erakordselt värskendavalt ning 2013 oli Carcass stuudios tagasi, täis noorust ja elutahet. Tõsi küll, koomast väljuti juba varem, astudes lavale 2008. “Seni viimane kauamängiv "Surgical Steel" on valmistatud täpselt tohtri retsepti kohaselt ja sisaldab kõiki seni inimkatsete käigus edukalt läbi proovitud komponente,” lisab Haavandi.

Raskemuusika sõprade suve tippsündmus Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus tuleval suvel juba 18. korda. Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Hard Rock Laager 2019 piletid on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides ning Circle K teenindusjaamades, Tallinnas klubis Tapper ja pubis Woodstock ning Pärnus ja Tartus kaupluses Muusik.

kurmet
18-01-2019
kell 10:49

Kuld kuld.

jaankaer
18-01-2019
kell 15:57

Carcass rokib täiega!!!

jaankaer
18-01-2019
kell 18:44

jaankaer kirjutas:
Carcass rokib täiega!!!


Tanel Padar rokib ka täiega!

Rada7.ee
08-02-2019
kell 13:18

Hard Rock Laagri teiseks esinejaks on Soome thrash-metal fenomen Lost Society


28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise esineja, kelleks on Soome thrash-metal fenomen Lost Society.

Kui need neli Jyvaskylä kutti 2010. aastal kokku tulid, vaid mõned demod hiljem juba ülemaailmsel bändikonkursil finaali murdsid ja Nuclear Blastilt plaadilepingu taskusse pistsid, oli kõigile selge, et selliselt talendi ja tahtejõu kombinatsioonilt on oodata suuri tegusid. Nüüdseks on neil salvestatud kolm stuudioplaati ning selja taga tuurid selliste nimedega nagu Slayer, Anthrax, Exodus, Children of Bodom ja paljud teised.

"Paneme oma ihu ja hinge alati sajaprotsendiliselt muusikasse!" sõnab bändi ninamees Samy Elbanna. "Fookus on loomingul ja esinemistel ning me mängime iga livet kui elu viimast, sest kontserdikülastajad väärivad alati parimat!"

Lost Society paneb thrashi sõpradel kõrvad liikuma nii kodumaal kui Jaapanis, ookeanite taga ja kõikjal mujal, kuhu tuurid neid viinud on. Eestisse aga jõuavad nad esmakordselt just sel suvel Hard Rock Laagris!

Lisaks Lost Society'le on tänaseks välja hõisatud üks peaesinejatest, kelleks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass.