28-06-2019 kuni 29-06-2019 Hard Rock Laager 2019

Kes:
Carcass (UK)
Dark Funeral (SE)
Lost Society (FI)
Keep of Kalessin (NO)
Autism (LT)
Saber Tiger (JP)
Woe Unto Me (BY)
Metsatöll
Pedigree
Metro Luminal
J.M.K.E.
Goresoerd
Catafalc
Zahir
Freakangel
Redneck Rampage
Wyrm Sub Terra
Kaschalot
Ocean Districts
Sons of Stan
Swamp Mine
Dreadpin
Kus:
Lauluväljak, Vana-Vigala
Millal:
28-06-2019
Lõpp:
29-06-2019
Lisainfo:
http://hardrocklaager.ee
Kes tulevad?
Kes käis (15):
Pandabeer, Abbey, riistakäristys, SanderVider, Crazy, Said, ajudoonor, labidamees, kralla, oinasz, tont, kurmet, kurjajuur, Con, jonn
Kes mõtles minna (3):
ilbert, vapsmedia, Ingelyxx
Lisas: Rada7.ee 19-11-2018 kell 15:52
Rada7.ee
19-11-2018
kell 15:53

Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise aasta festivali toimumiskuupäevad

Foto: Erlend Štaub
Tuhandete raskemuusika austajate aasta tippsündmus Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise aasta toimumiskuupäevad, milleks on 28.-29. juuni. Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus juba 18. korda.

Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul tõi möödunud suvel toimunud festival kokku ajaloo suurima publiku. “Laager kasvab vaikselt, aga järjekindlalt. Festivalil saab sedapuhku pidulik 18 täis, ehk siis teismeliseaastad jäävad vaikselt juba selja taha ja kõiki valikuid saab teha teadlikumalt ning selgema sihiga,” ütleb ta. “Pole kahtlustki, et suuremad saavutused ja väärikaimad verstapostid seisavad veel ees!”

Hard Rock Laager 2019 piletid tulevad müügile laupäeval, 8. detsembril kõigis Piletilevi müügipunktides ning Circle K teenindusjaamades. Esimesed 300 fännipiletit, millega kaasneb ka tasuta festivalisärk, leiavad endale omaniku sama päeva hommikul kell 10 Tallinnas klubis Tapper ning kell 11 Pärnus ja Tartus kaupluses Muusik.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Rada7.ee
18-01-2019
kell 10:46

Carcass peaesineb sel suvel festivalil Hard Rock Laager 2019

28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuva Hard Rock Laager festivali üheks peaesinejaks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass.Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul on Liverpooli väärismetalli magnaadid koondnimega Carcass raskemuusika sõprade jaoks üks olulisemaid tegijaid läbi aegade. “Carcass on näidanud iga sammuga uut suunda ekstreem-metali arenguteel: '80-aastatel panid nende esikalbumid "Reek of Putrefaction" ja "Symphonies of Sickness" nurgakivi gore-grindile ja hilisemas faasis sai plaadist "Heartwork" meloodilise death metali alustala. Patoloogiast inspireeritud terminoloogiaga flirtiv Carcass kehtestas omad reeglid ning hoidis latti pidevalt kõrgel aastani 1996, mil juhe - paljude fännide arvates enneaegselt - seinast tõmmati.”

18 aastat varjusurma mõjus kadunukesele aga erakordselt värskendavalt ning 2013 oli Carcass stuudios tagasi, täis noorust ja elutahet. Tõsi küll, koomast väljuti juba varem, astudes lavale 2008. “Seni viimane kauamängiv "Surgical Steel" on valmistatud täpselt tohtri retsepti kohaselt ja sisaldab kõiki seni inimkatsete käigus edukalt läbi proovitud komponente,” lisab Haavandi.

Raskemuusika sõprade suve tippsündmus Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus tuleval suvel juba 18. korda. Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Hard Rock Laager 2019 piletid on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides ning Circle K teenindusjaamades, Tallinnas klubis Tapper ja pubis Woodstock ning Pärnus ja Tartus kaupluses Muusik.

kurmet
18-01-2019
kell 10:49

Kuld kuld.

jaankaer
18-01-2019
kell 15:57

Carcass rokib täiega!!!

jaankaer
18-01-2019
kell 18:44

jaankaer kirjutas:
Carcass rokib täiega!!!


Tanel Padar rokib ka täiega!

Rada7.ee
08-02-2019
kell 13:18

Hard Rock Laagri teiseks esinejaks on Soome thrash-metal fenomen Lost Society


28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise esineja, kelleks on Soome thrash-metal fenomen Lost Society.

Kui need neli Jyvaskylä kutti 2010. aastal kokku tulid, vaid mõned demod hiljem juba ülemaailmsel bändikonkursil finaali murdsid ja Nuclear Blastilt plaadilepingu taskusse pistsid, oli kõigile selge, et selliselt talendi ja tahtejõu kombinatsioonilt on oodata suuri tegusid. Nüüdseks on neil salvestatud kolm stuudioplaati ning selja taga tuurid selliste nimedega nagu Slayer, Anthrax, Exodus, Children of Bodom ja paljud teised.

"Paneme oma ihu ja hinge alati sajaprotsendiliselt muusikasse!" sõnab bändi ninamees Samy Elbanna. "Fookus on loomingul ja esinemistel ning me mängime iga livet kui elu viimast, sest kontserdikülastajad väärivad alati parimat!"

Lost Society paneb thrashi sõpradel kõrvad liikuma nii kodumaal kui Jaapanis, ookeanite taga ja kõikjal mujal, kuhu tuurid neid viinud on. Eestisse aga jõuavad nad esmakordselt just sel suvel Hard Rock Laagris!

Lisaks Lost Society'le on tänaseks välja hõisatud üks peaesinejatest, kelleks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass.

Rada7.ee
01-03-2019
kell 17:15

Hard Rock Laager 2019 hõikas välja veel kolm esinejat

Keep of KalessinKeep of Kalessin
28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja veel kolm esinejat, kelleks on kodumaine industrial-metal masin Pedigree, Trondheimist pärit Keep of Kalessin ning äsja oma kolmekümnendat juubelit tähistanud Eesti rockilegend Metro Luminal.

25 tegutsemisaastat on näidanud, et Pedigree saab ajaga vaid hoogu juurde. Oma viimase plaadiga "Standard Sundown" tunamullu Eesti Muusikaauhindadelt nopitud juba teistkordne "aasta metalalbumi" tiitel, värske koosseis ning aina massiivsemaks muutuv kõlapilt annavad selgelt tunnistust tõusvast joonest. Pedigree anno 2019 ei tiksu kui viimase piirini üles keeratud peen kellamehhanism, vaid sammub tavotiselt ränkrasket takti, mis tambib kuulaja kaelani maasse, ja veidi veel. Lisaks klassikalisele kullafondile esitleb bänd Laagris värsket singlit sügisel ilmuvalt uuelt albumilt.


Trondheimist pärit Keep of Kalessin on Eesti publikule juba tuntud tegija, kes on siia jõudnud mitmete tuuride raames ning bändi asutaja ning ninamees Obsidian C on korra üles astunud ka Vana-Vigalas aastal 2006 Satyriconi kitarristina. Keep of Kalessini enda läbimurre suurte nimede sekka toimis EP'ga "Reclaim", kui bändi kuulusid Satyriconi trummar Frost ja Mayhemi vokalist Attila Csihar.

Aastast 1995 tegutsenud Keep of Kalessin on nüüdseks välja andnud kuus albumit ning alates viimasest plaadist "Epistemology" on tegu trioga, kus lauljakohustused on üle võtnud Obsidian C isiklikult. "Epistemology" on segu tehniliselt perfektse kitrarrimänguga meloodilisest blackist ja eepiliste vokaalidega melanhoolsest metalist, meenutades Dimmu Borgiri ja Dissectioni parimaid palasid.


Metro Luminal on läbi dekaadide ja erinevate koosseisude suutnud tänaseni jätkata omanäolist eestikeelsele publikule orjenteeritud meloodilist poeesiaga flirtivat sõltumatut põhjalarocki. 2018 aastal ilmutati CD/LP/MC "Üheksast Viieni" ja kraabiti sahtlist nüüdseks klassikaline materjal "Ainult Rottidele", mis valati esmakordselt vinüülile. Metro Luminal on valmis viimistletud kontsertelamust pakkuma ka Hard Rock Laagri publikule ja nii vanad kui uued lood grillivad teie kõrvu ühel kaunil ja lühikesel suveõhtul Vana-Vigalas.

Rada7.ee
04-03-2019
kell 11:48

Hard Rock Laagri kuuendaks esinejaks on möirgav Metsatöll

Foto: Erlend Štaub
28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise esineja, kelleks on kodumaine Metsatöll.

Eesti folk-metali uhkus Metsatöll pole Hard Rock Laagri publiku jaoks tundmatu suurus ning kõik, kes on nelja soega koos loitsnud ussisõnu "Vigala veripunased" teavad, et just uduses öises jõekäärus hakkavad kõnelema kaugemad ajad ja igapäevasest sihitust rahmimisest saavad olulisemaks jäljed, mida mööda me kõnnime ning mis me endast teistele jätame.

Äsja 20. sünnipäeva tähistanud Metsatöll jutustab uue albumiga "Katk kutsariks" Eesti lugu, mis ulatub hämaratesse aegadesse kui teati, et sügisel kütiselt või alepõllult vilja lootmine ei olnud iseenesestmõistetav. Läbisaamine heade hingede ning abivaimudega andis meie küladele kindluse, et meie hõimul on ka talvel, mida süüa ning millest elada. Lugusid, millest laulda.

Kirg, millega tänavu kahekümnendat juubelit pidav Metsatöll eesti hõimude lugu jutustab, ei ole aastatega vaibunud. Ansambel usub siiralt, et muusikaga on võimalik maailma sümboolse "katku" eest päästa, et ka tuhande aasta pärast on auväärseid eesti ätte, kes uhkusega oma maad ning keelt, hiiepaiku ja kombeid pühaks peavad.

madness
04-03-2019
kell 12:07

Metsatöll ja laagris?
Ei ole nii..

ivo
04-03-2019
kell 12:57

See on tõesti suur shokk :)

Samas ma pean ütlema, et mulle meeldib festivalidel tugeva majabändi idee. Primaveral nt Shellac ja absoluutselt igal aastal on vaatamist-kuulamist väärt. Metsatöll sobib HRLile hästi.

Rainis
05-03-2019
kell 10:46

Rada7.ee kirjutas:

Päris esmakordselt nad siiski ei tule. Nad käisid aastaid tagasi TMW raames ka Eestis esinemas.

Rainis
05-03-2019
kell 10:47

Rainis kirjutas:
Rada7.ee kirjutas:

Päris esmakordselt Lost Society siiski ei tule. Nad käisid aastaid tagasi TMW raames ka Eestis esinemas.

roman_d
06-03-2019
kell 16:09

Rainis kirjutas:
Rainis kirjutas:
Rada7.ee kirjutas:

Päris esmakordselt Lost Society siiski ei tule. Nad käisid aastaid tagasi TMW raames ka Eestis esinemas.


Jep, mega hea kontsert oli tho...

Lembetu
07-03-2019
kell 23:16

Lost Society on muidugi üks neist teravatest bändinimedest, mille peale väga nagu ei tulekski. Huvitav mitu triljonit punk bändi selle nimega maamunal olnud on? :)
https://www.youtube.com/watch?v=Pe_unAeRDXc

Rada7.ee
13-03-2019
kell 16:50

Hard Rock Laager 2019 kuulutas välja veel neli bändi

Saber TigerSaber Tiger
28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja veel neli bändi, kelleks on Kaschalot (est), Saber Tiger (jap), Freakangel (est) ning Zahir (est).

Hokkaido saarelt suundub Vana-Vigala poole Saber Tiger, pakkudes laagerdajatele suurepärast Jaapani heavy-metalit! 1981. aastal kitarristi Akihito Kinoshita poolt loodud mõõkhambuline põimib stiilipuhtasse hevisse ka progressiivseid ja tehnilisi elemente, mille seob tervikuks Shimoyama suitsune vokaal. Saber Tigeri läbimurre Euroopasse sündis vaid mõned aastad tagasi, kui nad peale edukat tuuritamist Hollandis sõlmisid plaadilepingu Sliptrack Recordsiga ning album "Bystander Effect" kriitikutelt suurepärase vastuvõtu sai. Ning Jaapanis on neil plaate väljas juba tervelt tosinajagu!Freakangel on Eesti tumemuusika skeene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud EBM-ist industriaal-metali suunas. Enamik Freakangeli esinemistest leiab aset välismaal ja seetõttu on tõeline maiuspala näha neid ka kodusel laval. Freakangel on viimastel aastatel väsimatult tuuritanud igal pool Euroopas. Selle käigus on nad läbinud ka mitu metamorfoosi ning viimaks muteerunud oma käesolevasse neljaliikmelisse koosseisu.Zahir on Eesti rokkbänd, mis aastal 1993 alustas roki ja müraga eksperimenteerimist Tallinna Kunstiülikooli pööningu lasketiirus. Zahir on eelkõige live bänd, kriitikute hinnangul vilisev, roomav, ründav, raevukas rokk. Zahiri enda arvates on see muusika lihtsalt nende idee rock'n'rollist.Kaschalot on Tallinna instrumentaalset math/post rocki viljelev nelik. Nende muusikas melanhoolia ja popi piirimail kõlavad kitarrimeloodiad segatud ideaalselt raskete kitarririffide ja trumminüpeldamistega ning mitmekesiste loo struktuuridega.

ajudoonor
14-03-2019
kell 15:48

BBC: Death metal music inspires joy not violence

Rada7.ee
24-04-2019
kell 11:46

Goresoerd, J.M.K.E., Catafalc ja Redneck Rampage esinevad HRL2019

28.-29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja veel neli bändi, kelleks on metal-veteran Catafalc, pungi raudvara J.M.K.E. , metsikult möirgav Goresoerd ning Eesti Muusikaauhindade Aasta Metalalbumi nominent Redneck Rampage.

Catafalc vanadele metal-skeene veteranidele tutvustamist ei vaja, järelkasv aga olgu hoiatatud, et "pit" läheb käima ja sinikad, marrastused, murtud kondid, verised ninad ning järgmise päeva kanged kaelad käivad vankumatult asja juurde. 2019 on täitumas kaks aastakümmet bändi loomisest. Selle aja jooksull pole tehtud muud kui kompromissitut ja brutaalset death metalit ja otsitud pidevalt uusi bändiliikmeid. Kõige kiuste on ilmunud ka paar albumit: 2004 "Pain Performance" ja 2008 "Still Suffering". Kolmas, eponüümne plaat, on jätkuvalt töös.

Redneck Rampage on Lõuna-Eesti metsade vahelt pärit toores ja maalähedane southern metal, mis ei jäta kuivale ka kõige uimasemaid kuulajaid. Nad alustasid oma tegevust 2007. aastal Räpinas ning on praeguseks üllitanud kaks kauamängivat - Shotgun Inc. (2013) ja Caveman Chronicles (2018), millest viimane sai kõlapinda ka Eesti Muusikaauhindadel Aasta Metalalbumi nominatsiooniga.

Kodumaine Goresoerd on elajas, kes nägi ilmavalgust aastal 2004 ja on tänavu sisse saanud suurepärase hoo täis verejanu ja murdmislusti. Rohkem kui dekaadi pikkune kooslus näitab, et püssirohi ei ole kaugeltki veel märg ja kirbet suurtükihõngu jätkub kauemaks. Läbipõetud koosseisu muutus on asjaosalisi enam kui karastanud ja mehed seisavad rivis sirgemalt kui kunagi varem. Maha on saadud järjekorras juba viienda albumiga - tuliuus “Kain” on kui puurist pääsenud metsaline, kes möirates võpsikusse sööstab. Kollektiiv tõestab taaskord oma kindlat kvaliteeti ja uus album ei ole pettumuseks kellelgi, keda erutab ehe metal täis ootamatusi ning meeldejäävaid riffe.

Kui Jeesus oli sama vana kui J.M.K.E. praegu, löödi ta juba risti ning tal ei olnud selleks ajaks õnnestunud välja anda ühtki albumit, isegi mitte limiteeritud kassetiversioonidena, nagu J.M.K.E. seda viimasel ajal on eelistanud teha. Samuti ei õnnestunud tal mängida 30 aastat järjest ühel ja samal Ida-Saksa kitarril, ega ta olnudki eriline pillimees nagu Villu.

Lisaks eelnevatele bändidele on Hard Rock Laager 2019 tänaseks välja hõiganud veel ühe peaesinejatest, kelleks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass. Lisaks veel Lost Society (fin), Pedigree (est), Keep of Kalessin (nor), Metro Luminal (est), Metsatöll (est), Saber Tiger (jap), Kaschalot (est), Zahir (est) ning Freakangel (est).

Raskemuusika sõprade suve tippsündmus Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus tuleval suvel juba 18. korda. Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

sad
09-05-2019
kell 12:31

siia ka mingeid uudiseid kukub ??

madness
09-05-2019
kell 12:51

Ootad, et Drax iga natukese aja tagant siia postitaks?
Uudis! Käepaelad on tellitud!
Uudis, Meil on telklaager see aasta 100% olemas.
Uudis! Metsatöllu trummisett tuleb lavale!
Uudis! Meil on lava helimeestega räägitud. Kindlasti tuleb sel aastal festar ära!

jne.

ivo
09-05-2019
kell 13:00

Draxi life-blog.

Esinejatest oli puudu listist vaid Wyrm Sub Terra, lisasin.

thon
09-05-2019
kell 16:39

madness kirjutas:
Ootad, et Drax iga natukese aja tagant siia postitaks?
Uudis! Käepaelad on tellitud!
Uudis, Meil on telklaager see aasta 100% olemas.
Uudis! Metsatöllu trummisett tuleb lavale!
Uudis! Meil on lava helimeestega räägitud. Kindlasti tuleb sel aastal festar ära!

jne.


Kuidas wc`dega lood on, ülejäänust poogen!

Con
09-05-2019
kell 17:57

thon kirjutas:
Kuidas wc`dega lood on, ülejäänust poogen!


Sama siin, peaasi, et lakke sittuda saaks.

Rada7.ee
13-05-2019
kell 13:14

Hard Rock Laager 2019 teine peaesineja on Dark Funeral (SWE)


Hard Rock Laager 2019 kuulutas välja selle aasta festivali teise peaesineja, kelleks on Dark Funeral Rootsist. Lisaks on esinejate nimistusse lisandunud vahepeal veel kolm bändi: Wyrm Sub Terra, Autism ning Dreadpin.

Dark Funeral on Rootsi rikkaliku metal-skene üks silmapaistvamaid bände, mis alustas tegevust 1993. aastal teise black metali laine harjal. Dark Funerali tõus tippu oli kiire. Esimene album "The Secrets of the Black Arts" tegi bändi nime tuntuks kogu maailmas ning nimilugu jõudis ka sellal peamiselt muusikale pühendunud MTV eetrisse. Dark Funerali looming on rõhutatult satanistlik ja asutajaliige Lord Ahriman on aktiivne LaVey satanismi praktiseerija. Nüüdseks on Dark Funeral välja andnud kuus stuudioplaati, tuuritanud 45 riigis ja on lisamas nimistusse Eestit - siia jõuavad nad esmakordselt.

Wyrm Sub Terra on Eesti thrash-metal-trio, vana kooli kogemuse ja kompromissitu suhtumisega meeste karm heliline eneseväljendus, millel õnnestub 1980. aastate äärmus-metali vaimule truuks jäädes ometi kõlada värskelt ja ainulaadselt. Wyrm Sub Terra on nagu salapärane madujas loodusjõud, mis pärast pikka und oma ürgset pead kergitab, nii et mandrid vanguvad.

Autism tuleb Leedust ning mängib filmilikult kaasa haaravat post-rocki ja -metalit. Autismi kolmas kauamängiv Film Noir (2017) on meelemürkidele ja vaimsele ning füüsilisele vägivallale keskenduv oopus, mis maalib meie silme ette kaadrid inimkonna pahupoolest ning toob kuulaja kõrvade vahele inimeste igapäevased kannatused. Ränk ja vabastav katsumus, esmakordselt Hard Rock Laagris!

Dreadpin on 2008. aastal loodud punt, mille muusikat iseloomustavad groovy'kad rütmisektsioonid ning progressiivsed ja looklevad kitarrikäigud. Nende peal voogavad vokaalid räägivad maailma(de)st, mis on, ja mis võiks olla.

Lisaks eelnevatele bändidele on Hard Rock Laager 2019 tänaseks välja hõiganud veel ühe peaesinejatest, kelleks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass. Lisaks veel Lost Society (fin), Pedigree (est), Keep of Kalessin (nor), Metro Luminal (est), Metsatöll (est), Saber Tiger (jap), Kaschalot (est), Zahir (est), Freakangel (est), Catafalc (est), J.M.K.E. (est), Goresoerd (est) ja Redneck Rampage (est).

Raskemuusika sõprade suve tippsündmus Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus tuleval suvel juba 18. korda. Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Hard Rock Laager 2019 piletid on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides ning Circle K teenindusjaamades, Tallinnas klubis Tapper ja pubis Woodstock ning Pärnus ja Tartus kaupluses Muusik.

madness
13-05-2019
kell 15:15

Con kirjutas:
thon kirjutas:
Kuidas wc`dega lood on, ülejäänust poogen!

Sama siin, peaasi, et lakke sittuda saaks.


..ja mina koguaeg mõtlen, et kes need inimesed on.

pimedu11
14-05-2019
kell 15:53

kui nüüd tsod ka saaks nimekirja oi kurja!!

jaankaer
15-05-2019
kell 20:47

pimedu11 kirjutas:
kui nüüd tsod ka saaks nimekirja oi kurja!!


Lisaksin enda poolt Musta Hundi, Terminaatori ja HND wishlisti ning olekski sajandi HRL.

Rada7.ee
28-05-2019
kell 20:10

Hard Rock Laager 2019 kuulutas välja kõik tänavused artistid

CarcassCarcass
28. juunist 29. juunini Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja kõik tänavused esinejad. Eesti raskemuusikasõprade aasta suursündmus toob publikuni traditsiooniliselt kahel päeval ja kahel laval kokku 22 artisti, neist pea pooled välisriikidest.

Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul on sel aastal peaesinejateks kaks kauaoodatud kanget ning sellega võib ainult rahul olla! “Nii Carcass kui Dark Funeral on omas vallas ülikõvad nimed ja Eesti poolelt on meil laval tegijate paraad: Metsatöll, Metro Luminal ning J.M.K.E. ei vaja tutvustamist; Pedigree ja Goresoerd on pidurdamatud tööloomad ning omas liinis on tugevaimad tegijad Zahir, Catafalc, Freakangel, Redneck Rampage, Ocean Districts ja Wyrm Sub Terra. Piiri tagant külastavad meid Põhjanaabrite thrashi-kuulsus Lost Society, põhivoolu meelehärmiks Norra Eurovisioonil kõrgele kohale jõudnud Keep of Kalessin, Autism Leedust, Woe Unto Me Valgevenest ning esmakordselt lehvib Vana-Vigalas ka Jaapani lipp tänu heavy metal bändile Saber Tiger! Värske verena on meil esmakordselt Laagris kodumaised Kaschalot, Sons of Stan, Swamp Mine ja Dreadpin,” loetleb ta tänavust esinejate nimekirja.

Piletilevi: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/mitmesugust2/hard-rock-laager-2019-272498

jyrixxx
03-06-2019
kell 22:28

Saun tuleb ka: https://www.facebook.com/events/332643424074438

arhist
18-06-2019
kell 20:02

selgusetuks jäi kas käepaelad ikka on tellitud?

Standort
19-06-2019
kell 13:30

TAAVILE on tellitud kuum keretäis päikest ja head leili. Hoia ikka saba sama rõngas ja ära muretse nende nipsasjade pärast nõnda super

cooloox
26-06-2019
kell 20:12

Kui keegi Tartust minemas ja küüti pakkuda siis palun kirjutada pm! Tagasi saan ise.

Catty
27-06-2019
kell 15:33

Müüa üks pass.
Hind 45€

Vajadusel saab kätte ka kohapeal

Kontakt: rada sõnum või kayrike@gmail.com

Kmfdm
27-06-2019
kell 16:26

Müüa sõbrapass 70eur Tartu tel 58267366

ajudoonor
30-06-2019
kell 16:53

oli äärmiselt suurepärane jälle. aitäh!

kralla
30-06-2019
kell 23:12

Täiskõva jälle jah!
Kahest päevast jäi väheks, samas formaatii kolmepäevaseks ei tasu teha...
Kõik paika loksunud, toimib hästi!

tont
01-07-2019
kell 03:11

ajudoonor kirjutas:
oli äärmiselt suurepärane jälle. aitäh!


Aitüma sulle ka...loodetavasti oli autot taarast lõbus koristada

cooloox
01-07-2019
kell 10:28

Keegi Carcassi setlisti teab?

kurmet
01-07-2019
kell 11:49

cooloox kirjutas:
Keegi Carcassi setlisti teab?


See vast?

ajudoonor
01-07-2019
kell 15:49

tont kirjutas:
ajudoonor kirjutas:
oli äärmiselt suurepärane jälle. aitäh!

Aitüma sulle ka...loodetavasti oli autot taarast lõbus koristada


taara koristamine polnd keeruline, see üldine atmosfäär oli vähe tummine siiski autos. aga pole hullu, paari päevaga tuuldub ära, hea tuuline ilm.

pühapäeva hommikul nägime vist Bonnega nii räbalad välja, et peldikute koristajad mehed kinkisid meile 30 rulli peldikupaberit. nii, et igat pidi plussis festar.

kurmet
02-07-2019
kell 10:36

Täiesti suurepärane.
Carcass pray

Filthyheart
16-07-2019
kell 12:29

Kas Pedigree backdrop jäi alles selkorral?

ajudoonor
16-07-2019
kell 12:32

Filthyheart kirjutas:
Kas Pedigree backdrop jäi alles selkorral?


jah n

ajudoonor
16-07-2019
kell 12:33

Bonne leidis veel 5 õlle ka tol kaunil hommikul.