07-12-2018 Sibyl Vane ja The Boondocks @ U3

Kes:
Sibyl Vane
The Boondocks
Kus:
U3, Tallinn
Millal:
07-12-2018
Lisainfo:
https://www.ticketer.ee/sibyl-vane-the-boondocks
Kes tulevad?
Kes käis (1):
riistakäristys
Lisas: Rada7.ee 16-11-2018 kell 16:56
Rada7.ee
16-11-2018
kell 16:58

Sibyl Vane ja The Boondocks annavad ühise kontserdi uues kontsertklubis U3


7. detsembril, päev enne klubi ametlikku avapidu, annavad uues peokohas U3 Kontsertklubis esmakordselt topeltlive'i kaks Pärnu bändi Sibyl Vane ja The Boondocks. Uksed avatakse kell 22.00.

“Pärnus pole väga palju bände, kes oleks tegutsenud sellise kire ja innuga, et oleks karjääri jooksul valmis saanud kolm kauamängivat. The Boondocks murrab seda müüti ägedalt,” tunnistab Sibyl Vane'i bassimängija Heiko Leesment. “Huvitav on seejuures ka muidugi see, et me pole kunagi sattunud koos esinema. See saab nüüd õnneks kohe lahendatud,” lisab Leesment.

“Sibyl Vane oli esimene kohalik (Pärnu) bänd, keda me koos fännama hakkasime. Ka alternatiiv/indie-bänd nagu meie, võtsime neilt palju õppust ja üritasime nende jälgedes käia,” tõdeb The Boondocksi trummar Karl Kevad. Ta lisab: “Kahtlemata on neil olnud suur mõju nii meile ja ka kogu Pärnu rocki-skenele. Oleme väga elevil lõpuks koos korraliku laivi andma.”

Loe lisaks hiljutist intervjuud, kus Heiko küsitleb Karli: https://www.rada7.ee/artikkel/101552/Seitse-kusimust-The-Boondocksi-loomingulisele-liidrile-ja-trummarile-Karl-Kevadele

U3 Kontsertklubi (eelmine Kohvik Sinilind) ametlik avapidu toimub 8. detsembril, kus astuvad üles Chalice/Jarek Kasar, Muster ja Ilus Hetk (Liisi Voolaid ja Girti Suun). Klubi programmis on mitmeid põnevaid live-kontserte, üritustesarju, pidusid.