21-03-2019 Orange Goblin (UK)

Kes:
Orange Goblin (UK)
Kus:
Tapper, Tallinn
Millal:
21-03-2019
Lisainfo:
Piletid: https://www.ticketer.ee/orange-goblin
Kes tulevad?
Kes käis (8):
ajudoonor, Hurin, Sultan, pöialpoiss, Said, Arn, wastedcorpse, jonn
Lisas: Rada7.ee 12-11-2018 kell 22:51
Rada7.ee
12-11-2018
kell 23:20

UK heviveteranid Orange Goblin 21. märtsil Tapperis


Tänaseks üle 20. aasta lavasid ja südameid vallutanud Orange Goblinist sai oma skenes tegija pea koheselt, kui avaldasid 1995. aastal spliti Electric Wizardiga. Sealt edasi võib nende karjääri nimetada vaid edulooks, mille raames on avaldatud 9 menukat stuudioalbumit. Viimastel aastatel on jagatud lava metalimaailma suurnimedega nagu Saint Vitus või Down, rääkimata üle-Euroopalisest tuuritamisest peaesinejana.

Metal-ajakirjad a la Metalhammer on nimetanud bändi üheks parimaks Briti saartelt tulnud live bändiks, samuti on kiidetud Orange Goblini vankumatut usku oma helikeelde. Viimast on aastatega ainult rafineeritud ja algset sisu hoolikat säilitatud. Sellele rõhuvad nad ka aastal 2018 - praeguses hulluks läinud maailmas on vähe asju, mille peale saab kindel olla, kuid Orange Goblin ja nende pühendumus heavy metalile on üks nendest.

Ka bändi ninamees Ben Ward kinnitab, et Orange Goblini muusika eesmärgiks on kajastada vastuhaku ja ebaõigluse vastu võitlemise teemasid ning ärgitada kõiki inimesi paremateks saama, et maailm meie ümber vähe helgemaks muutuks. Muidugi ei sobi talle poosetajad ja hipsterid - iseennast tuleb leida ja enda üle uhke olla, eriti kui oled heavy metali fänn.

Orange Goblin sai bändi nimeks muide esiteks bändiliikmete soovi tõttu, et bändi nimes oleks esindatud üks värv, sest kõikidel nende muusikalistel eeskujudel oli bändi nimes samuti värv - nagu näiteks Pink Floyd, Deep Purple, Black Sabbath jne. Teine pool Goblin aga liitus oranžile, kuna bändiliikmed on suured J. R. R. Tolkieni austajad ja soovisid ka oma lemmikkirjaniku maailmast ainest võtta.

Orange Goblini kontserdist võib oodata nii mahedamaid kui ka kärisevamaid kitarrikäike mõnusas suitsuses kastmes ja jõulises esituses, mis peaks ühtemoodi imponeerima nii Iron Maideni, Black Sabbathi kui Mastodoni fännidele.

ajudoonor
13-11-2018
kell 10:29

piletid olemas :)

täitsa lõpp, kuidas joppab viimasel ajal nende bändide ja piletitega.

tempo
13-11-2018
kell 20:00

Nüüd on tähtis hoida kainet joont ja siis saab äkki isegi piletid kätte!

ajudoonor
20-03-2019
kell 22:13

ärevus on peal juba

tont
21-03-2019
kell 00:52

pilet olemas ja vaim valmis, kes neid suudaks lahuta

niiet vea end aegsasti sealt va kentuki lõviperssest kohale