11-11-2018 kuni 12-11-2018 Herald / Crimson Day / Mad Road: Tunnel Vision Tour

Kes:
Herald
Crimson Day
Mad Road
Kus:
Barbar, Tallinn
Millal:
11-11-2018
Lõpp:
12-11-2018
Palju:
6/8
Lisainfo:
HERALD müristab sellel hooajal emakordselt Tallinnas 11. novembril, verivärskes rockiklubis Barbar! Kaasas Soome hevikvintett CRIMSON DAY ja kohalikku metalskenet juba aastakümneid hullutanud MAD ROAD!

Herald on bänd, mis täidab Eesti muusikamaastikul tõelise, tõupuhta heavy-metali sektorit. Bändi kaasakiskuvad kontserdid, ehe traaditämber ning kaasa mõtlema innustav sõnum on edukalt köitnud nii nooremate kaelakangutajate kui ka vanemate heviveteranide tähelepanu.
2016. a andis bänd välja duubel-LP “Masin”, mis oli loogiline jätk aasta varem ilmunud CD-formaadis albumile, millega tähistati bändi 15. tegutsemisaastat. Album sai väärika tunnustuse Eesti Muusikaauhindadel võites “Aasta Metalalbumi” tiitli. Lisaks on bänd teinud videod albumi lugudele “Masin” ja “Heavy Metal Wakes The Beast” ning töö käib kolmanda muuvi kallal.
2010. a ilmus Heraldil igati edukaks osutunud album “Gaia” ning varem on ilmunud fännide ajudesse kinnistunud “Heavy Metal Wakes The Beast”. Aastast 2009, mil bändi koosseisus toimusid radikaalsed muudatused, on Heraldi sõud muutunud veelgi köitvamaks ning professionaalsemaks, pakkudes meelelahutust kõigile tõelistele rokisõpradele.

Herald on:
Sven Varkel - vokaal
Egert Vandel - kitarrid, taustavokaal
Tauno Nava - kitarrid, taustavokaal
Meelis Endla - basskitarr, taustavokaal
Jaan Liinat - trummid, löökriistad

Soome kvintett CRIMSON DAY Tamperest on pärast oma edukat Soome tuuri löönud kampa HERALDiga.
Crimson Day uut albumit At The Mountains Of Madness on kiitnud nii kriitikuid kui ka publik ja selle albumi promotuur viis bändi kõikjale Soomes. Nüüd on käes aeg välismaa publiku meelte vallutamiseks! Tuurin mängib bänd lugusid kõigilt oma albumitelt - kõigele alguse andnud EP-lt "Crimson Day" kuni uusima albumi hittideni välja.

Kaks bändi alustavad ühist tuuri nimega Tunnel Vision Tour 2018 8. novembril Tamperes. Tuuri jooksul antakse neli kontserti - lisaks Tamperele veel Helsinkis, Tartus ja Tallinnas.

The Tunnel Vision Tour 2018:

8. november: Dog’s Home, Tampere, Soome. Pilet 6 EUR.
9. november: Bar Loose, Helsinki, Finland. Erikülaline Machinae. Pilet 6 EUR.
10. november: Rock N’ Roll Heaven, Tartu, Eesti. Piletid eelmüügist ja fännidele 6 EUR, tavapilet ukselt 8 EUR.
11. november: BarBar, Tallinn, Eesti. Piletid eelmüügist ja fännidele 6 EUR, tavapilet ukselt 8 EUR.
Kes tulevad?
Lisas: Barbar 29-10-2018 kell 20:17