02-06-2019 Bon Jovi

Kes:
Bon Jovi
Kus:
Lauluväljak, Tallinn
Millal:
02-06-2019
Lisainfo:
It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive... Sul on selle hiti laulusõnad endiselt meeles. Megapikk ootamine on läbi! Nad ei esine ei Lätis, Leedus ega Soomes – nad tulevad vaid Tallinnasse...
Kes tulevad?
Kes käis (4):
pöialpoiss, jann, Abbey, Vootele
Lisas: Rada7.ee 29-10-2018 kell 10:37
Rada7.ee
29-10-2018
kell 10:41

2019. aasta Lauluväljaku suurkontsert on Bon Jovi


Pühapäeval, 2. juunil rokib Bon Jovi esmakordselt Eestis! “This House Is Not For Sale” maailmaturnee välishow. Kavas suurimad hitid ja uuemad palad.

Viimastel aastatel on maailma tippartistide suurtest suvistest välikontsertidest Lauluväljakul saanud ilus traditsioon. Queen + Adam Lambert, Rammstein, Guns N’ Roses ja nüüd Bon Jovi, keda on Eestisse oodatud väga kaua. Juba neljandat aastat järjest korraldab Live Nation suurimaid rokikontserte Baltikumis, mida külastab kümneid tuhandeid fänne. Bon Jovi kontsertreis järgneb ansambli võidukale Põhja- ja Lõuna-Ameerika tuurile, eesseisvatele kontsertidele Austraalias ja Jaapanis ning äärmiselt edukale aastale, mil Bon Jovi sai Rock'n'rolli Kuulsuste Halli liikmeks. Eesolev turnee on bändi esimene Euroopa tuur alates aastast 2013. Maailm ja bänd on sellest ajast muutunud, aga üks on kindel: Bon Jovi + suur välikontsert = üks imeline õhtu. “Need hiiglaslikult suured showd, mis liidavad kümned tuhanded inimesed üheks, on just see mida teeme. Me kõlame paremini kui kunagi varem ja naudime igat hetke. Oleme bänd, kes toetub nii üksteisele kui fännidele ning tunneb sellest kõigest tohutut rõõmu ikka ja jälle,” sõnab laulja Jon Bon Jovi.

Bon Jovi hetkel viimase stuudioalbumi “This House Is Not For Sale” edulooga kulmineerus ansambli ligi kolmekümneaastane tegutsemisajalugu ning plaadist on saanud Jon Bon Jovi ja tema bändi hüppelaud uude ajastusse. “Meist on arenenud uus, nooruslikum Bon Jovi,” lisab Jon, “Koosseis, mis võidutseb igal õhtul. Me kõlame paremini kui kunagi varem ja naudime igat hetke. Oleme bänd, kes toetub nii üksteisele kui fännidele ning tunneb sellest kõigest tohutut rõõmu ikka ja jälle." Ansambli koosseisu kuuluvad tänapäeval asutajaliikmetest laulja Jon Bon Jovi, klahvpillimängija David Bryan ja trummar Tico Torres, lisaks kaasprodutsent ja laulude kaasautor John Shanks, kauaaegne bassist Hugh McDonald, multiinstrumentalist Everett Bradley ning soolokitarrist Phil X.

Uue tuuri kava paneb rõhku muusikale ja lugudele, loomingule, mis on lennutanud Bon Jovi edukalt rokimuusika tippu, aidates müüa üle saja kolmekümne miljoni plaadi. Bändil on valida pea saja loo hulgast, mida nad saavad igal kontserdil esinemiseks vahetada. Lisaks kõlavad Tallinnas ka ansambli suurimad hitid, sealhulgas “You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, “Keep the Faith”, “Always”, “Have A Nice Day” ja muidugi “Livin’ On A Prayer” ning paljud teised.

Kontsert on jälgitav Lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole. Kontserdiala eelplaaniga saad tutvuda siin.

Piletid tulevad vabamüüki juba sellel reedel, 2. novembril, kell 10:00 üheaegselt Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka Golden Circle (fännitsooni) pääsmed ning erinevad VIP-paketid. NB! Vanusepiirang 3 eluaastat. Soovitatav vanus alates 6. eluaastast.

ivo
21-05-2019
kell 12:40

Kontsertturismi võit, pressiteatest:

Bon Jovin This House Is Not For Sale -Euroopan kiertue saapuu ensimmäistä kertaa Viroon ja Tallinnan Laululavalle 2. kesäkuuta. Konserttiin on saapumassa yli 40 000 hengen yleisö. Suomesta rockfaneja konserttiin on matkaamassa kaikkien aikojen suurin rockyleisö, yli 15 000 fania. Konsertin lippuja on vielä saatavissa Ticketmasterissa.

anryo
24-05-2019
kell 09:43

Kuidagi vaikne on siin? Lisame veits elu ka ikka enne kontserti... :)
https://www.setlist.fm/stats/average-setlist/bon-jovi-33d6b851.html?tour=3bd68c2c

ajudoonor
31-05-2019
kell 12:56

mis jutt see on nüüd?

Selline väide: Tallinn on esimene linn ja Eesti esimene riik, kus Bon Jovi "This House is not for sale" show täismahus produktsiooni näeb. Ka bänd ise.

Bon Jovi tuurigraafik:
LUZHNIKI STADIUM 05/31/2019 MOSCOW, RUSSIAseal Moskvas tehakse siis akustiliselt või "üks kohalik tüüp lubas tehnika tuua"?

ajudoonor
31-05-2019
kell 12:57

hahaha, krt oleks võind läbi lugeda artikli. PANINGI TÄPPI!

jee.

31. mail esineb Bon Jovi ka Moskvas, ent seal kasutatakse oma vahenditest vaid olulisemaid kesksüsteeme sarnase efekti saavutamiseks, mis siis koos bändiga 2. juuniks Tallinnasse tuuakse, muud vahendid on Moskva kontserdil kohalikud, mitte just selle tuuri tarbeks loodud ja toodud.

ivo
31-05-2019
kell 13:06

Piiriületus tehnikaga nii suur ikaldus?

ajudoonor
31-05-2019
kell 13:12

tundub nii jah...

samas Moskva kontserdi kõige odavam pilet eurodesse arvestatuna ca 27,50. Tallinna kontserdi kõige odavam pilet 79.50

krissirge
03-06-2019
kell 14:50

oh Bon Jovi ja tema kadunud hääl...