06-10-2018 Disco Tallinn - Reket ja Spiller

Kes:
Reket
Spiller (IT)
Widenski
Tom Lilienthal
Ula
Kus:
NO99, Tallinn
Millal:
06-10-2018
Lisainfo:
6. oktoobril avatakse teater NO99 kohviku uksed 22.00, Reketi kontserdi algus on südaöösel. Soodushinnaga piletid on eelmüügis Piletilevis ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti.
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 03-10-2018 kell 15:41
Rada7.ee
03-10-2018
kell 15:43

Disco Tallinn peosarja uue hooaja avavad sel laupäeval Reket ja Spiller


Peagi 4. sünnipäeva tähistav pidude- ja kontsertidesari Disco Tallinn alustab uut hooaega armsaks saanud teater NO99 kohvikus sel laupäeval, 6. oktoobril. Avapeo raames pakutakse publikule koguni kahte peaesinejat.

Vaid antud sündmuse jaoks loodava “Tuled kustu” erikontserdiga astub üles armastatud Eesti artist Reket. 6. oktoobri südaöösel kustutatakse NO99’s tuled ja süüdatakse vaid minimaalne valgus, et Reketi ainulaadse ülesehituse ning lugude valikuga kontsert külastajaid veelgi enam puudutaks, raputaks, mõjutaks.

Teise peaesinejana esineb esmakordselt Eestis tuntud megahiti "Groovejet" autor Itaaliast - Spiller. Antud lugu, millele andis oma hääle Sophie Ellis-Bextor, oli omal ajal UK, Austraalia, Iirimaa ja mitme teise riigi singlite edetabelis 1. kohal, müüs üle 2 miljoni koopia ning oli väidetavalt esimene heliteos, mis kõlas kunagi revolutsioonilises iPodis.


Lisaks peaesinejatele astuvad üles Disco Tallinn residendid Widenski, Tom Lilienthal ning külalis-DJ'na Ula. Antud õhtul loositakse välja ka disco reis kahele Londonisse, mille loosikast käis kogu suve vältel Disco Tallinn sündmustel kaasas ja kõik said huvi korral kätt proovida.

Uut saab uuel Disco Tallinn hooajal olema palju - teater NO99 kohviku pidudel ootab kõiki uus kohvik/baar koos lauateenindusega, mitmed atraktsioonid, siia kaua oodatud välisesinejad ja põnevad koostööprojektid.