03-11-2018 The Underground Youth (UK)

Kes:
The Underground Youth (UK)
Up The Sky
Kus:
Sveta Baar, Tallinn
Millal:
03-11-2018
Lisainfo:
Pilte eelmisest korrast: https://www.facebook.com/pg/whatevert.pictures/photos/?tab=album&album_id=2031644507058242&__tn__=-UCH-R
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 18-09-2018 kell 14:47
Rada7.ee
18-09-2018
kell 14:48

The Underground Youth naaseb Eestisse


Inglismaa post-punki ja shoegaze kooslus The Underground Youth naaseb 3. novembril taaskord Eestisse veel suurema ja võimsama kontserdiga!

The Underground Youth on Ingilsmaalt Manchesterist pärit tooremat post-punki psühhedeelse helimaailmaga kokkuviiv kooslus. Nende kontserdid on täis mässavaid müravalle, toorest energiat ja kaasahaaravaid meloodiaid. Muusikalisi paralleelle saab tõmmata nii Jesus & Mary Chaini, The Brian Jonestown Massacre`i, varasema psühhdeelse rocki kui ka näiteks Bob Dylaniga.

The Underground Youthi Euroopa tuurid on loonud grupile lojaalsete ja innustunud fännide baasi ning nende kontserdid liikunud väga suurtele lavadele.

Üritusele lisandub soojendusbände ja erikülalisi!

Rada7.ee
25-10-2018
kell 21:53

Piletimäng: The Underground Youth (UK) + Up The Sky

The Underground Youth eelmisel korral Tallinnas. Foto: Evert Palmets.The Underground Youth eelmisel korral Tallinnas. Foto: Evert Palmets.
Laupäeval, 3. novembril naaseb Eestisse veelgi võimsama kontserdiga Manchesteri post-punk/shoegaze bänd The Underground Youth. Kohalikest toetab laval Tallinna rockbänd Up The Sky.

The Underground Youth avaldas septembris värske 7-tollise \"Fill the Void\", A-poolel nimilugu ja B-poolel \"Take Me Awry\":


Up The Sky valmistub aasta lõpus debüütplaadile \"The Odyssey\" järge avaldama, siin kolmas singel \"Switchblade\":


Omaltpoolt paneme loosi 2 priipääset ühele võitjale. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku neljapäeva hilisõhtul, 1. novembril. Head loosiõnne!

Kes loosile lootma jääda ei taha, siis saab end piletiga kindlustada siit: https://www.ticketer.ee/the-underground-youth/

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
01-11-2018
kell 22:07

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutus võitjaks Grete R...