25-08-2018 Kõva Karneval 2018

Kes:
S4U (UK)
Asquith (UK)
DJ Normal 4 (DE)
Holy Motors
Zahir
Mick Moon & Yasmin
Kus:
Balti Jaama Turg / Depoo, Tallinn
Millal:
25-08-2018
Palju:
15 / 20 / 25
Lisainfo:
Kõva Karneval on demonstratsioon parimast alternatiivsest muusikast, toidust, kujutavast- ja etenduskunstist, mis toimub Tallinna uue loomingulise elu südames - Balti Jaama Turu kõrval, Depoo alal.

Karneval toimub ühel ööpäeval kahes osas.

☀️PÄEVANE OSA toimub vahemikus 10.00 - 23.00 ning avatud on 10 lava live muusika ja DJ lavadega, lühifilmide kino, vintaaž / mööbli / disaini turg, erinevad töötoad, baarid, toitlustus alad.

Päevane osa on külalistele TASUTA ja vanusepiiranguta!

????ÖINE OSA toimub vahemikus 23.00 - 10.00
Avatud on 5 lokaali kus esinevad erinevad elektroonilise muusika ning klubikultuuriga seotud artistid.

Öine osa on PILETIGA ja range vanusepiiranguga 18+ !

ÖISE OSA PILETI INFO:
Mega Varajase Linnu Pilet (limiteeritud 200 piletit) = 15 €
Varajase Linnu Pilet (kuni 24.08) = 20 €
Vihase Linnu Pilet (25.08) = 25 €

Piletid: https://www.ticketer.ee/kova-karneval-2018/

Karnevalil ülesastuvad esinejad avalikustame lähinädalatel lavade kaupa!

Meie missioon on kokku tuua inimesi elu igast vaatenurgast, olenemata vanuserühmast, rassist, seksuaalsusest, kultuuride erinevustest või muusikalisest eelistusest, et luua külalistele tõeliselt unikaalne ja ergutav kogemus. Meie põhirõhk on kogu karnevali alal ning sellel paiknevate baaride, galeriide, kohvikute ja muude ruumide maksimaalne kasutamine ja kokku toomine. Tahame vormida üritust kui ühte elavat, hingavat organismi, kus ükski artist, muusika žanr vms ei ole eraldi välja toodud vaid toimivad koos, et tekitada just kui Londoni või Rio Carnivali energia siin samas meie armastatud pealinna keskmes!
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 08-08-2018 kell 21:21
Rada7.ee
08-08-2018
kell 22:37

Balti Jaama Turu Depoo alal toimub suurejooneline Kõva Karneval

S4US4U
25. augustil toimub Balti Jaama Turu Kõrval, Depoo alal esmakordselt Kõva Karneval, mis on segu parimast alternatiivsest muusikast, toidust, kujutavast ja etenduskunstist, vintage-turust ning paljust muust. Kõva Karnevali eesmärk on tuua kokku inimesi olenemata vanuserühmast, rassist, seksuaalsusest, kultuuride erinevustest või muusikalisest eelistusest ning tekitada Londoni või Rio karnevali energia meie armastatud pealinna keskmes.

Kõva Karneval saab avapaugu juba 24. augusti õhtul klubis HALL, kus toimub ürituse eelpidu ning kus astuvad üles UK elektroonilise muusika duo Demdike Stare, saksa veidra techno duo Annanan, eesti reiviskene legend Caater jpt.

Tõeline 24-tunnine möll läheb aga lahti 25. augusti hommikul kell 10 Balti Jaama turu Depoo alal, kus tasuta päevaprogrammi sisustavad live-muusika ja DJ-lavad, tantsulava, skatepark, lühifilmide kino, vintage-, mööbli- ja disainiturg, erinevad töötoad, installatsioonid ning baarid ja toitlustusalad.

Suure hulga nimede seas astuvad üles S4U (UK), Asquith (UK), DJ Normal 4 (DE), Holy Motors, Zahir, Mick Moon & Yasmin jpt.

Ürituse ajal saab nautida kümmet täiesti erineva temaatika ja atmosfääriga lava. Pealaval näeb mitmeid värskeid bände ja sooloartiste Eestist, Venemaalt, Lätist ja Ühendkuningriikidest, varieerudes stiililiselt rockist ja soulist kuni džässi, räpi ja pungini välja.

Jamaica vaibi toob kvartalisse kõige vingema iseehitatud helisüsteemiga kohale saabuv I-FI Soundsystem, kelle relvadeks on vinüülid rariteetse dub- ja reggae-muusikaga. Pärast kella viit õhtul võtavad samal laval teatepulga üle kohalikud ja Berliini DJd, kellelt ei ole oodata muud kui vaid tõelisi tänavareivi hümne! DnB austajad leiavad oma koha aga trummi ja bassi koridoris, kus plaate keerutab 100% kodumaine talent.

Holy MotorsHoly Motors
Lisaks roomab Kõva Karneval ka erinevatesse Depoo piirkonnas asuvatesse toidukohtadesse, baaridesse ja ettevõtetesse. Stella Soomlaisi Stuudios saab näiteks kuulda luulet, spoken word’i ja akustilisi etteasteid, barbershop’is Rude Rats lasta aga endale rockabilly ja džässi taustal pähe lõigata uue vinge soengu.

Renardis ja One Sixtys kõlavad souli ja suvehelid, Näljase Põdra kohvikus näeb PÖFFi kureeritud animatsiooniprogrammi ja indie-lühifilme ning päeva lõpus haarab ohjad enda kätte Silent Cinema, kus klassikalisi tummfilme saadab kaasaegne elektrooniline live-muusika. Svetas ootab külastajaid aga mängude maailm.

Kui tahtmine endal muusika tegemises ja mängimises käed valgeks saada, saab osa võtta DJ- workshop’ist või lüüa kaasa kitarri, basskitarri ja trummide mängimise õpitoas.

Eraldi lava pannakse püsti kõikidele tantsukunsti armastajatele, kus näeb Tallinna parimaid tantsijaid ja koreograafe, ent avaneb ka võimalus endale töötubades mõne tantsustiili põhitõed selgeks teha. Kogu melu keskel on võimalik Kõva Marketilt soetada vintage-kraami, plaate, toitu, kohalikku disaini jm. Samuti saab depoo ala ürituse ajal rikkamaks skatepark’i võrra, kus näitavad oma oskuseid BMXi ja rulasõitjad.

Mick MoonMick Moon
Õhtusel ajal jätkub karneval piletiga ning endiselt mitmes erinevas lokatsioonis. Balti Jaama parklas on oodata tõelist reivi, kus rivis megad kohalikud ja välisartistid, 3D-video-mapping ning parim helisüsteem terves riigis. Sveta Baari võtavad üle veidi troopilisemad ja tsillimad helivõnked, mida harjunud kuulma ehk BÄM!i ning Sveta House ́i pidudelt, kõike seda saatmas hullumeelsed dekoratsioonid ja visuaalid.

Näljase Põdra kohvik muutub öösel tõeliseks rockibaariks, mis viib sind ajas tagasi ning paneb hommikul kell neli Aerosmithi kaasa laulma. Sissejuhatuseks veel New Yorgi CBGB klubile vastavaid live-etteasteid. Peatus on ööks Radio EKA ehk REKA päralt, mis tähendab vaid üht – uus generatsioon on kohal, et anda aimu moodsa alternatiivse tantsumuusika hetkeseisust. Ise kutsuvad nad seda post internetiks.

Kui aga tossud katki tantsitud või vaja hinge tõmmata, saab end asutada eksperimentaallavale, kus ambient ́i, eksperimentaalsete helide ning visuaalide saatel uus päev vastu võtta.

kakahones
19-08-2018
kell 23:29

I-FI SOUNDSYSTEMIT EI VÕTA ÜLE MINGI HAUSI-BERLIIN.
I-FI'l kõlab ROOTS MUUSIKA!

Teema

painkiller
24-08-2018
kell 15:15

kas on olemas miski kava?
kes kuna kus esineb?

painkiller
25-08-2018
kell 10:45

küsimus oleks endiselt ülevalt

kurmet
25-08-2018
kell 12:05

Ära rapsi. Üllatu.