06-07-2018 VÜRTS: Yan Cook LIVE (Delsin, Soma, Planet Rhythm)

Kes:
YAN COOK (UA) - live
Merimell
Artur Lääts
Tanel Mütt
Andrey Vishnevsky
Kus:
Peatus, Tallinn
Millal:
06-07-2018
Palju:
10
Lisainfo:
On July the 6th summer edition of VÜRTS will take place at Peatus - fantastic outdoor venue in the heart of the Telliskivi Loomelinnak district.

Long-awaited Ukraine techno force Yan Cook (Delsin, Soma, Plantet Rhythm) will headline the Friday night with a live performance. Yan Cook’s techno is definitely a force to be reckoned with on the dance floor and his signature haunting atmospheres and pounding basslines in his tracks definitely leave a lasting impression with the audience.

Local support: MERIMELL, Artur Laats, Tanel Mütt, Andrey Vishnevsky

Limited tickets available on spot. Make sure to grab your tickets at Resident Advisor to guarantee entry:
https://www.residentadvisor.net/events/1124474
Kes tulevad?
Lisas: AndreyP 19-06-2018 kell 09:12
Rada7.ee
04-07-2018
kell 11:39

Vürtsil teeb live’i Ukraina techno-DJ ja -produtsent Yan Cook


Kesk sooja suve, 6. juulil toimub Telliskivi Loomelinnakus asuvas Peatuses peosarja VÜRTS järjekordne pidu, kus seekord annab jalgadele tuld Ukraina techno-DJ ja -produtsent Yan Cook.

Hiljuti plaadifirma Soma Records alt oma uue EP „Wide Angle” ilmutanud Cook on techno-skenes tegutsenud juba üle kümne aasta. 91. aastal Kiievis sündinud mees andis oma käe elektroonilisele muusikale 16-aastaselt, tegi endale selgeks produktsiooni kümme käsku ning andis juba aasta hiljem välja oma esimese EP.

Sealt edasi on Cook jätkanud isikliku helimaailma lihvimist, mida iseloomustavad kummituslik atmosfäär ning karmikäeline ja pulseeriv bass.

Kuigi Cook on oma karjääri jooksul muusikat loonud erinevate alias’te alt ning teinud koostööd ka teiste produtsentidega, on ta nüüdseks jäänud truuks oma praegusele artistinimele ning otsustanud tegutseda sooloartistina. Võite igatahes kindlad olla, et Cookist kuulete te lähiajal veel palju.

Lisaks peaesinejale pakuvad oma selektsioone kohalikud DJd Merimell, Artur Lääts, Tanel Mütt ja Andrey Vishnevsky.