16-06-2018 A Distorted Evening with Talbot & Zahir!

Kes:
Talbot
Zahir
Kus:
Sveta Baar, Tallinn
Millal:
16-06-2018
Palju:
10
Lisainfo:
Mürarohke õhtu koos Talboti ja Zahiriga!

Kevade alguses värske LP "Magnetism" ilmutanud Talbot on naasnud Eestisse suurelt Euroopa tuurilt ja Jaapani tripilt ning on lõpuks valmis esitlema uut plaati täieformaadilise kontserdiga kodumaise publiku ees!

Sama teeb ka Tipp-vormis olev Zahir, kes samamoodi lasi just välja väga suure resonantsi tekitanud albumi "What Noise?".
"Zahir on parem kui kunagi varem" - ütlesid korraga paljud muusikakriitikud ning nüüd on teil võimalus tõestada seda ka iseendale plaadiesitluslaivil!

Talboti ja Zahiri topelt plaadiesitlus toimub 16. juunil Sveta Baaris!

Talbot on elav näide sellest, kuidas kümmekond aastat kestnud ränk töö ja sihikindlus toovad tunnustuse kogu maailmas. Legendaarne, suure osa ajast ratastel viibiv kahemehe raskemuusika-tandem on võitnud muuhulgas Eesti Muusikaauhinna, Skype’i auhinna, tuuritanud mitmeid kordi Euroopas, kuid ka Jaapanis, Venemaal ja Austraalias ning esinenud muuhulgas Roskilde festivalil. Saundi poolest massiivne, maitsekalt mürasegune ning psühhedeelne.

Zahir pole kunagi tegelenud maailmaparandamisega või mingi sõnumi edastamisega, pigem on nad hetkeolukorra nautijad, vaevumata kriitilistele probleemidele pikemalt mõtlema. Zahir on peobänd ning eesmärk on lihtsalt mängida rock’n’roll’i. Ei tasu otsida midagi põhjapanevat, sest koos muusika tegemine on olnud kõigi bändiliikmete jaoks lihtsalt nauding ning ultrasügava mambo-jamboga mehed ei tegele. Peamine, et endal on lõbus. Kuid hoolimata bändi nii-öelda lõbu pärast tegemisest kõlab muusika tõsiselt, enesekindlalt ja ülbelt. Zahiri jaoks pole oluline, kus ja mismoodi paiknetakse Eesti üldises muusika hetkeseisus. Nende muusika kõneleb enda eest ja kõnetab kuulajat. Iga kell, igal pool.

Piletid ukselt 10€! Let there be noise!
Uksed avatake kell 19:00. Esimene bänd laval kell 20.00.
Kes tulevad?
Kes käis (7):
roman_d, ajudoonor, Arkham, suplikant, Kirill, silverfox, ubiquitous
Lisas: roman_d 31-05-2018 kell 12:05
ivo
31-05-2018
kell 12:23

Mürarohke topeltplaadiesitlusõhtu koos Talboti ja Zahiriga!

Talbot ehk Magnus Andre ja Jevgeni Mikhailov.Talbot ehk Magnus Andre ja Jevgeni Mikhailov.
Kevade alguses oma uue LP "Magnetism" välja lasknud Talbot just naases Eestisse suurelt Euroopa tuurilt ja Jaapani tripilt ning on lõpuks valmis esitlema uut plaati täispikkuses kontserdiga kodumaise publiku ees! Oma tipp-vormis olev Zahir avaldas samamoodi äsja väga suure resonantsi tekitanud albumi "What Noise?", mille kohta kriitikud ja skenemehed teatasid, et "Zahir on parem kui kunagi varem". Kahte vabalt selle aasta parimate hulka kuuluvat albumit esitletakse korraga 16. juunil Sveta Baaris!

Enda kontserdiks ettevalmistamiseks soovitame ka värskeid intervjuusid lugeda.

Talbotiga rääkis Rada7.ee intervjuus MC STan B: “Talboti magnetism - kus oli, sinna tuli juurde ja kui ei olnud midagi, siis tekkis lausa vaakum”.

Zahiriga käis vestlemas äsja Siim Nestor Areeni jaoks: “Sitapea päevikud, mis ajavad südame puperdama”.

Mõlemad albumid masterdanud Taavi “Taff” Aavik ütles eelkuulamisartiklis: “Parimad plaadid Eesti traadimussis, mida praegu tean. On au selliste reliiside peal kirjas olla kui kaastegija.”

Piletid ukselt 10€! Let there be noise!

Osmium
03-06-2018
kell 22:13

Väga lahe plakat! Tekitas mulle palju mõtteainet ja naeru pisarateni!!

Rada7.ee
10-06-2018
kell 16:15

Piletimäng: Zahiri ja Talboti plaadiesitlused Tartus ja Tallinnas

Foto: Karlis Kastaneeda
Kevade alguses oma uue LP Magnetism välja lasknud Talbot just naases Eestisse suurelt Euroopa tuurilt ja Jaapani tripilt ning on lõpuks valmis esitlema uut plaati täispikkuses kontserdiga kodumaise publiku ees! Oma tipp-vormis olev Zahir avaldas samamoodi äsja väga suure resonantsi tekitanud albumi What Noise?, mille kohta kriitikud ja skenemehed teatasid, et Zahir on parem kui kunagi varem. Kahte vabalt selle aasta parimate hulka kuuluvat albumit esitletakse korraga nii Tartus kui Tallinnas, 15. juunil Kivis ja 16. juunil Sveta Baaris!

Paneme loosi 2x2 priipääset, võitjana otsustad ise, kas sihiks Tartu või Tallinn. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku reede pärastlõunal, 15. juunil. Head loosiõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
15-06-2018
kell 14:13

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutusid võitjateks:

* Kärt P...
* heikki l...

ajudoonor
17-06-2018
kell 09:44

y

hea häng oli õues, tublild piletiostjad ei mahtunud tuppagi kõik. hea näha,et edukas oli pidu.

ivo
18-06-2018
kell 08:31

Väga rikkalik üritus tõesti. Mõlemad lived suurepärased.

ivo
18-06-2018
kell 08:31

Tuppa mahtus ikka, aga nagu tavaliselt, kõik ukse juurde tropi moodustavad.

roman_d
19-06-2018
kell 15:03

Klassikaline [LAVA]<------3m------->[RAHVAS] töötas ka seekord väga hästi :))

tempo
19-06-2018
kell 18:14

Mingid tropid moodustasid tropi! Nagu koolipeol! Väga piinlik lugu igatahes!

ash
19-06-2018
kell 23:24

Ma kyll ei kurtnud

evertp
20-06-2018
kell 11:00

Tuppa mahtus ikka, aga nagu tavaliselt, kõik ukse juurde tropi moodustavad.

Sveta Baari ukse juures on (kõige rohkem) õhku.

tont
21-06-2018
kell 00:05

Tartus oli ka täismaja, või pigem täishoov, sest pidu toimus sisehoovis müüride vahel. Erakordselt hea vaib oli, kuni hommikuni