Kuula: Estoner - "Tahm"

09-06-2018 Hollywood Undead @ Pirita klooster

Kes:
Hollywood Undead
Blind Channel
InSammer
Kus:
Pirita Klooster, Tallinn
Millal:
09-06-2018
Lisainfo:
Hollywood Undead pärineb, nagu nimigi ütleb, Hollywoodist. Läbi aegade on olnud edukad ansamblid, mis edukalt segavad omavahel rocki, hip-hoppi ning metalcore'i elemente ja sellega saab väga hästi hakkama Hollywood Undead. Bänd võlgneb suuresti oma tuntuse omal ajal väga populaarsele keskkonnale MySpace. 2005. aastal laadisid nad populaarsesse suhtlusvõrgustikku üles oma esimesed lood ja publiku huvi ei lasknud end kaua oodata. MySpace'i ninamees Tom Anderson märkas publiku kasvavat huvi bändi vastu ja otsustas bändi lisada suhtluskeskkonna esimesele kogumikalbumile. Lisaks sai Hollywood Undeadist esimene bänd, kes sõlmis lepingu MySpace'i plaadifirmaga.

Tänaseks päevaks on bänd välja andnud 5 täispikka albumit, millest viimane "Five" nägi ilmavalgust möödunud aastal. Teiselt albumilt "American Tragedy" pärinev lugu "Been Hell" pärjati auhinnaga "AOL Radio: Top 10 Rock Songs of 2011".

https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/alternatiivmuusika/hollywood-undead-usa-246031/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 30-05-2018 kell 13:55
Rada7.ee
31-05-2018
kell 11:12

Piletimäng: Hollywood Undead (US) Pirita kloostris


Põhimõtteliselt võib peale Stone Souri kontserti Pirita kloostrisse telkima jääda, sest kolmapäeval, 6. juunil annab seal Baltikumi ainsa kontserdi raprock muusika üks hetke suurimaid tegijaid Hollywood Undead. Bänd saabub Eestisse teistkordselt, nende esimene esinemine Rock Cafes läks täiesti puupüsti täis saalile. Hollywood Undead on tuntud kui väga energilise lavashowga bänd ja Eestis ei kavatse bänd ka selles suhtes hinnaalandust teha. Piiratud arv pileteid kontserdile on saadaval Piletilevis.

Ühele õnnelikule ja tema kaaslasele on meil hea meel loosida ka priipääsmed. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku päev enne kontserti, 4. juunil, esmaspäeva pärastlõunal. Head loosiõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
04-06-2018
kell 15:57

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutus võitjaks Erik H...

Rada7.ee
06-06-2018
kell 16:25

Hollywood Undeadi kontsert lükkub edasi


Tänaseks Pirita Kloostrisse planeeritud Hollywood Undeadi (USA) kontsert lükkub edasi 9. juunile. Uueks kuupäevaks kehtivad kõik varemostetud piletid.

Bändi tuuribussil ilmnes täna Kaunase lähedal tehniline rike, mis ei võimaldanud bändil jõuda õigeks ajaks Tallinnasse. Bändi managemendi ja kontserdi korraldaja koostöös leiti kontserdi jaoks uus kuupäev - laupäev 9. juuni. Uksed kontserdile avatakse kell 18.00.

Hollywood Undead ja kontserdi korraldaja RL Entertainment Baltics vabandavad publiku ees võimalike ebamugavuste pärast.

Kõik 6. juuni kontserdile ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval, soovi korral ostetakse kontserdi piletid tagasi kuni 9. juunini, kuid selleks tuleb endast teada anda aadressil tagasiost@piletilevi.ee