18-08-2018 Hocico (MEX) @ Sveta

Rada7.ee
23-05-2018
kell 12:12
Kes:
Hocico (MEX)
Kus:
Sveta Baar, Tallinn
Millal:
18-08-2018
Palju:
alates 17
Lisainfo:
Piletid Hocico kontserdile on juba müügil Ticketeri kodulehel hinnaga alates 17 eurot. Piiratud koguses soodsaid erikujundusega fännipileteid tulevad 30. mail müügile kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja Sveta Baaris (Telliskivi 58), hinnaks 15 eurot.
Piletid : https://www.ticketer.ee/hocico-sveta-baar/
Kes tulevad?
Rada7.ee
23-05-2018
kell 12:14

Mehhiko legendaarne kuri-electro industriaalduo Hocico taas augustis Tallinnas

Foto: S. Kovalenko
Damn.Loud, Sveta Baar ja Out Of Line Music esitlevad :
WE ARE HERE TO RAISE SOME HELL!
Mehhiko legendaarne kuri-electro industriaalduo Hocico taaskord Tallinnas - 18. augustil Sveta Baaris!

Racso Agroyam ja Erk Aicrag - Mehhiko city tänavatel füüsilist ja mentaalset vägivalda kannatanud sõbrad asutasid 1993. aastal midagi, mis aitaks lõpetada vägivalla ja viha nende elus ning selle nimeks ongi Hocico, mis tähendab Mehhiko slängis inetust. Väga pika ajalooga, peaaegu 30 aastat eksisteeriv Hocico on kokku teinud 33 muusikalist väljaannet ja videot ning andnud lugematu koguse kontserte üle maailma.

“Hocico on meie elustiil ja mõtteviis. Me teeme seda juba rohkem kui poole enda elust. See on võimalus jagada maailmaga meie vaateid - kuidas maailm, lootused, pettused ja viha kutsuvad esile konflikti iga inimese sees," kinnitab Erk.

Kontsert toimub 18. augustil Sveta Baaris. Tegu saab olema juba kuuenda Hocico kontserdiga siinmail, mis kinnitab seda, et neile meeldib siin ning Eesti publik jätab neile alati ääretult positiivsed mälestused ning soovi Eestisse naaseda.