12-07-2018 kuni 15-07-2018 I Land Sound 2018

Kes:
Kus:
Piidivabrik, Orissaare
Millal:
12-07-2018
Lõpp:
15-07-2018
Lisainfo:
12.-15. juulil maandub maaliliselt ilusa Illiku laiu peal taas elamusfestival I Land Sound. Taotlusega jätta mured ja materjal korraks körvale, tuues kaunis looduses ja vabas öhustikus kokku parim, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eesti suvel anda on. Üks korralik sööm mereöhku ja praamisõit võtavad eest su maski ning teisel pool kallast leiad üles iseenda.

Saaremaale, Illiku laiule jõudes kaob ajaline dimensioon ning iga ärkamine on märgiline. Siin on vördselt ruumi inimese, linnu ja looma jaoks ning indiviidi suuruse defineerib tema südame mööt. Saarel on kombeks kokku hoida ja nii juhtub ka I Land Soundil, kus rikastava sündmuse nimel ühendavad jöud elektroonilise ööelu pioneerid, kunstnikud ja kohalik kogukond. Kolm kordumatut päeva ja kustumatu mälestus.

Kokku 7 lava ning üle 100 Eestimaise artisti:

▧ 9/11
▧ Bling
▧ Disco Tallinn
▧ Estonian Funk Embassy
▧ GVO
▧ Haigla Pidu
▧ Helind
▧ Lekker
▧ Machine Nation
▧ Majamasin
▧ Manatargaq
▧ Must Mesi
▧ Nastja Riist
▧ Piidivabrik
▧ Play!
▧ Psydia
▧ Room202
▧ Still Out
▧ Sünk
▧ Zenni ja Tagasi
▧ Tallinn Express
▧ Techno ist Liebe
▧ Tiks
▧ Tjuun In
▧ UPS
▧ Välk
▧ Vürts
▧ Öömaja
▧ Öötöö

Nende köikide rütmide ja meloodiate vahel leiame aega ka looduse ning iseenda kuulamiseks. Nelja päeva ja kolme öö jooksul pakume tegevusi kehale ja hingele, töötubasid ja loenguid, kinolinastusi ning etendusi. Silmailu loovad tuleskulptuurid, kunstnike ehitud lavad ning erinevad installatisoonid. Keha eest saab hoolitseda jooga või saunaga ning palava suveilma eest pakub jahutust merevesi.

https://www.ticketer.ee/i-land-sound-2018/
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 21-05-2018 kell 14:20