Eesti Dj top 2017

Rada7.ee
18-12-2017
kell 14:16

Täna algas Eesti populaarseima Dj hääletus

Möödunud aastal parimaks DJ-ks valitud Andres Puusepp.Möödunud aastal parimaks DJ-ks valitud Andres Puusepp.
Täna algas hääletus Eesti populaarseima DJ leidmiseks. Nagu eelneval kaheksal aastal kutsub veebileht EestiDJ.ee tänavugi valima lisaks oma lemmikDJ-le ka parimat ööklubi, sündmust ja raadiosaadet/podcasti. Samuti selgitatakse välja eestlaste arvates parim rahvusvaheline plaadikeerutaja.

Eelmisel aastal andis edetabeli koostamisse oma panuse pea 11 000 inimest, kes hääletasid populaarseimaks DJ-ks Andres Puusepa, teisele kohale valiti Kristjan Hirmo ja kolmandaks Keven K.

„Minu viimane aasta on olnud väga tihe, selle on täitnud esinemised igal nädalavahetusel erinevates Eesti klubides ja eriüritustel. Eesti populaarseima DJ tiitel on sellele kindlasti kaasa aidanud,“ ütles Andres Puusepp.

Parimaks raadiosaateks kuulutati möödunud aastal Weekend Festival Balticu raadiosaade Weekender ja parimaks sündmuseks Weekend Festival Baltic.

Hääletus kestab 18. detsembrist kuni jaanuari lõpuni ning Eesti DJ Top 2017 sada populaarsemat plaadikeerutajat avalikustatakse Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Tulemused kuulutatakse välja 23. veebruaril Kultuurikatlas toimuval sisefestivalil Made In Estonia, kus astub üles kodumaiste DJ-de ja produtsentide paremik, teiste hulgas Madison Mars, Syn Cole, Mord Fustang, Rulers Of The Deep, Bombossa Brothers ja Púr Múdd.

Oma lemmikute poolt saab hääletada veebilehel https://vote.eestidj.ee/