Grainy Records

Rada7.ee
26-10-2017
kell 23:52

Grainy Recordsiga liitus mainekas Soome bänd The Gentleman Losers

Eesti butiikplaadifirma Grainy Records, millele pani aluse Mauno Meesit, on tänaseks kasvanud artistide grupiks, kes loovad muusikat ja visuaalkunsti nii Tallinnas, Berliinis kui Helsingis.

Grainy Recordsiga liitus just mainekas Soome bänd The Gentleman Losers, kelle uus album „Permanently Midnight“ ilmub plaadifirma all vinüüli, fotoraamatu ja CD kujul 8-ndal detsembril.
The Gentleman LosersThe Gentleman Losers
Helsingis elavate vendade Samu ja Ville Kuukka bänd The Gentleman Losers on indie-, ambiendi- ja filmimuusika ringkondades omamoodi kultusbändi staatuses. Nende muusikat on tutvustanud ja oma kogumikele lisanud Nils Frahm, bändi remixi Bibiole on vinüülile pannud plaadifirma Warp, neile on omistatud Boomkati aasta albumi tiitel ning varasemalt on bändi muusikat avaldanud tuntud Berliini-Manchesteri label City Centre Offices ja Saksa plaadifirma Büro.

Vennad ise tutvustavad oma loomingut kui „muusika minevikust, mis ei ole veel juhtunud“.
Lisaks The Gentleman Losers-i albumitele on Samu ja Ville Kuukka aktiivsed filmimuusika loojad ning eelmisel aastal avaldas Berlini plaadifirma Sinnbus (Me and My Drummer, Yeah But No, Hundreds) nende synth-popi projekti Lessons minialbumi nimega „Tempest“.

The Gentleman Losers-i kolmas stuudioalbum „Permanently Midnight“ on tänasest eeltellitav Grainy Recordsi kodulehelwww.grainyrecords.comLisainfo:
www.gentlemanlosers.com
www.grainyrecords.com